İnsanları aşağılayan bir Site Vardır Dikkat

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
602
Merhaba SDN Ailesi, benim takıldığım olay var. Webtekno Forum adlı sitede sinir edici bencil olan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler kendilerini sanki iyilik yaptığını görüyor fakat siz sakın onlara bir şey demeyin çünkü onlar bize yaptıklarını size de yapar dikkatli olunuz. Normalde Raxinq adlı kişi var o kişi diğerlerinin mesajından hoşlanıp aslında bizim olumsuz şeylere yakalandığımızdan çok hoşanıyor. Bende bundan bıktım artık diyecek kadar sinirim oldu ve o forumda spamlar oluşturdum kendilerini görsünler nasıl biri diye. Sonrada banladılar. Hoş bulmadım çünkü hatalarını çözmeyip @utkuversus moderatörümüzü de aşağılayıcılık yaptı. Şimdi ise kısa sürelik çalışmalar yapıyoruz. Webtekno forumda Bizim haklı olduğumuzu görmüyorlar ve ban ediyorlar. Sakın o foruma gitmeyiniz, çok tehlikeli. Artık biz dayanamadık.

Okuduğunuz için Teşekkürler .....
..... Siz ne düşünüyorsunuz? :)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Birkaçı öyle diye hepsi kötü olacak diye bir şey yok. ama.. bilmiyorum artık :)

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Acikcasi benim mesajim oradsa cok yanlis algilandi. Sanki spam yapan uyeyi destekler gibi. Daha sonra kucuk dusurucu asagilayici kelimeler vs. . B

---- Mesajlar birleştirildi ----

Olayi tam anlamiyla aciklamak ihtiyaci duyuyorum. Konuda haksiz olarak gosterildim ve oyle gorunuyor.
SomeGuy nickli uye moderator olmak istemis. Bunlarda sunu yap tamam demsiler. Cocuk resmen sayfalarca konu aciyor emek veriyordu. Daha sonra mod yapmamislar nedeni nedir bilmem. Spam atmaya basladi arkadas. Biraz agir spamlar. Burada ima etmeye gerek yok. Ben basta kizdim biraz. Halada kizginim. Agur soze degil spama hak veriyorum sadece. Sen git okadar ugras mod olmak icin sonra seni kullandiklarini anla. Supurge gibi resmen. Ayak islerini yaptirmislar birnevi. Sonra ben bunu duyunca yonetime sinirlendim biraz tabi. Hesabimin silinmesinide istedigim mesaj attim. Daha sonra yok ana okuku bebesi kucuk cocuk muameleleri opucuk emijileri vs. Kaldirmasi guc seyler tabi. Seviyesizlikte bir yere kadar. Sonra ismine istediginiz zaman gidip bakabileceginiz bir sahis tarafindan bir mesaj geldi. Burada aday olmusum cok uzulmus. Hadi ya? Bana deger vermeyen adamin uzulmesini napiyim ben. Malum forum diyor orasida burasi aynisi burdada olmus vb. Ben bu foruma tepki gostermisim sonra tekrarm girmisim onlari kandirmisim. Ben bu tip sosyal ortamlari severim ve duzgun bir haldeyse herzaman aktif olurum. Elbette cok kirildigim zamankarda oldu ama suan her sey guzel. Ben bu isi HERHANGİ BİR KARSİLİK BEKLEMEKSİZİN BULUNDUGUM ORTAMİ GUZELLESTİRMEK ADİNA gonullu yapiyorum hepte oyle kalacak. Emeginizin karsiligi batsin.Kim ne derse desin. Kimsenin pesinden kosacak halimm yok. Zamaninda yaptim bu hatayi artik yapmam. Yeni insanlar kazanmaya bakacagim.

Son düzenleme:

Baybars12345

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Merhaba SDN Ailesi, benim takıldığım olay var. Webtekno Forum adlı sitede sinir edici bencil olan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler kendilerini sanki iyilik yaptığını görüyor fakat siz sakın onlara bir şey demeyin çünkü onlar bize yaptıklarını size de yapar dikkatli olunuz. Normalde Raxinq adlı kişi var o kişi diğerlerinin mesajından hoşlanıp aslında bizim olumsuz şeylere yakalandığımızdan çok hoşanıyor. Bende bundan bıktım artık diyecek kadar sinirim oldu ve o forumda spamlar oluşturdum kendilerini görsünler nasıl biri diye. Sonrada banladılar. Hoş bulmadım çünkü hatalarını çözmeyip @utkuversus moderatörümüzü de aşağılayıcılık yaptı. Şimdi ise kısa sürelik çalışmalar yapıyoruz. Webtekno forumda Bizim haklı olduğumuzu görmüyorlar ve ban ediyorlar. Sakın o foruma gitmeyiniz, çok tehlikeli. Artık biz dayanamadık.

Okuduğunuz için Teşekkürler .....
..... Siz ne düşünüyorsunuz? :)
Oraya üye olmadan girsem siteye sıkıntı çıkar mı ?

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
İnsanları anlamıyorum biz burada insanları kırmayalım, yanlış birşey söylemiyelim diye kıvranıyoruz biri bir soru sorunca en az 10dk o konuyu araştırıyoruz sırf yanlış bilgi vermeyelim diye. Ama bazı forumlar çok yanlış yapıyorlar.

ARTIK UZAKLARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Kendimiz görmeden karar veremeyiz. Kim bilir konuyu açan üstteki arkadaş orda neler yaptı. Adamlar forumu açıp da bilerek milleti deli etmezler

Bu arada şimdi webtekno forumu ziyaret ettim ve bir şey farkEttim. O forumun adminin Pp si @someguy üyesi ile aynı.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
602
Kendimiz görmeden karar veremeyiz. Kim bilir konuyu açan üstteki arkadaş orda neler yaptı. Adamlar forumu açıp da bilerek milleti deli etmezler

Bu arada şimdi webtekno forumu ziyaret ettim ve bir şey farkEttim. O forumun adminin Pp si @someguy üyesi ile aynı.
Aslında Avatar bulamadığım için Avatarı çaldım pardon.

ARTIK UZAKLARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
44
İnsanları anlamıyorum biz burada insanları kırmayalım, yanlış birşey söylemiyelim diye kıvranıyoruz biri bir soru sorunca en az 10dk o konuyu araştırıyoruz sırf yanlış bilgi vermeyelim diye. Ama bazı forumlar çok yanlış yapıyorlar.
Birde yanlış bilgi mi veriyorlar :eek:

Reaksiyon puanı
602
Bir de bu yanlış bilgi verdikleri doğru mu?
Çoğu insan bundan dolayı mağdur olabilir
Şimdi bir mesaj var Raxinq adlı kişi bizim Ban almamızdan hoş olmuş olabilir çünkü uzaklaştırma aldığımız için o mesajı beğenmişti. Mesaj ise buyrun,
Uzaklaştırma Alan Üyeler

Ayrıca bazı olaylarda var şimdi söyleyemem gizli.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Webtekno forumu bu kadar pasif miydi?
Çevrimiçi Üyeler: 14 kişi 4'ü yönetici zaten????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...