PS4 Pro şu zamanda alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

bumblebee8

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Selamlar arkadaşlar. Ben 2013 yılından beri kullandığım ilk çıkan kalın kasa PS4'ümden Pro'ya geçmekte kararlıyım. Makineyi Vatan veya Teknosa gibi tekno marketlerden alma düşüncesi daha cazip geliyor. Bu sebeple buradaki fiyatlara göre konuşacağım. An itibariyle B kasa PS4 Pro Vatan'da 2229 liraya satılıyor. İki gün önce fiyatı yaklaşık 200 lira daha ucuzdu. Bu bilgiyi bir kenara koyalım. Diğer bir yandan God of War'ı herkes gibi heyecanla oynamak istiyorum. Seriyle de bir geçmişim olduğu için, konsolumun yanını figürleri süslediği için limitli üretim paketini almak da beni çok mutlu eder. O da an itibariyle 2648 liraya satılıyor. Ancak ne olursa olsun öğrenci olduğum için eğer ilerleyen günlerde makinenin ucuzlama ihtimali varsa bekleyip daha ucuza bundlesız bir paket almak isterim. Ayrıca çalışma tempomdan ötürü makineyi alsam da en iyi ihtimalle temmuz başına kadar oynama imkanım olmayacak. Bu bilgileri de bir kenara koyduk. Şimdiyse sizlere sormak istediğim asıl soruya geldik. Sizce makineyi alıp bir kenara koymalı mıyım yoksa karne indirimi, kur değişimi vs davalarla bu makinede 200-300 liralık dramatik değişimler yaşanır mı? Sizin piyasa hakkındaki düşünceleriniz nedir? Şimdiden hepinize teşekkürler.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Dolar kuru arttığı an fiyatlar yükseliyor eğer ki düşse bile hemen fiyatlar ne yazık ki düşmüyor canım ülkemde. Hepsiburada gibi sitelerde bazen daha uygun fiyatlarda bulunabiliyor. İndirimden çok, ekstra gamepad veya oyun gibi kampanyalar yapıyorlar.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Genelde bilgisayar sitelerinde güzel indirimler oluyor özellikle Xbox için.

bumblebee8

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Bu zaman zarfında daha çok yorum yapılmasını beklerdim. Forumdaki konsol bölümü hiç ilgi görmüyor anlaşılan. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Selamlar arkadaşlar. Ben 2013 yılından beri kullandığım ilk çıkan kalın kasa PS4'ümden Pro'ya geçmekte kararlıyım. Makineyi Vatan veya Teknosa gibi tekno marketlerden alma düşüncesi daha cazip geliyor. Bu sebeple buradaki fiyatlara göre konuşacağım. An itibariyle B kasa PS4 Pro Vatan'da 2229 liraya satılıyor. İki gün önce fiyatı yaklaşık 200 lira daha ucuzdu. Bu bilgiyi bir kenara koyalım. Diğer bir yandan God of War'ı herkes gibi heyecanla oynamak istiyorum. Seriyle de bir geçmişim olduğu için, konsolumun yanını figürleri süslediği için limitli üretim paketini almak da beni çok mutlu eder. O da an itibariyle 2648 liraya satılıyor. Ancak ne olursa olsun öğrenci olduğum için eğer ilerleyen günlerde makinenin ucuzlama ihtimali varsa bekleyip daha ucuza bundlesız bir paket almak isterim. Ayrıca çalışma tempomdan ötürü makineyi alsam da en iyi ihtimalle temmuz başına kadar oynama imkanım olmayacak. Bu bilgileri de bir kenara koyduk. Şimdiyse sizlere sormak istediğim asıl soruya geldik. Sizce makineyi alıp bir kenara koymalı mıyım yoksa karne indirimi, kur değişimi vs davalarla bu makinede 200-300 liralık dramatik değişimler yaşanır mı? Sizin piyasa hakkındaki düşünceleriniz nedir? Şimdiden hepinize teşekkürler.
2018 ps4pro icin efsane bir yil alinicak efsane zamana geldik 2019 da veya benim 2020 gormek isterdigim ps5 görücez

bumblebee8

Asistan
Reaksiyon puanı
35
2018 ps4pro icin efsane bir yil alinicak efsane zamana geldik 2019 da veya benim 2020 gormek isterdigim ps5 görücez
Aldım hocam zaten makineyi. Benim düşünceme göre de 2020 gibi gelecek PS5. Kaldı ki hangi PS olursa olsun ilk kasalar genellikle sıkıntılıdır. Biraz bekleyip almak daha iyi bir karar olur. Bu nedenle 4-5 sene kullanılabilir Pro.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Aldım hocam zaten makineyi. Benim düşünceme göre de 2020 gibi gelecek PS5. Kaldı ki hangi PS olursa olsun ilk kasalar genellikle sıkıntılıdır. Biraz bekleyip almak daha iyi bir karar olur. Bu nedenle 4-5 hayirli olsun ben ps4pro 1 ay once aldim deli gibi spiderman bekliyorum butun oyunlarini hayranlikla bitiren biri olarak türkçe oynamak isterim suan almanin tam zaman ps4proyu

bumblebee8

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Sağolun hocam. Şu seneyi bir atlatayım ben de God of War ile 2018 sezonunu açacağım.