Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben ilk çıktığında ön siparişle falan cihaz almıyorum. Zaten artık dediğin gibi fiyatlar çok arttı. Bekleyip öyle satın alıyorum. Fiyatlar düşüyor. S8 mesela 4500TL gibi fiyatlara çıktı ama şimdi 3500TL'lelere bulunuyor. Hatta daha bile az. Bence mantıklısı bekleyip almak.

---- Mesajlar birleştirildi ----
Yine pahalı S7'yi 2550'ye almıştım. 5T'yi 2640'a aldım. Birden 3000-3500'e çıkamam çıkmam. Etmez o fiyatları. Bu fiyata aldığım 5T'nin S8'den bir kaç noktada eksiği var fakat S8'den çok daha üstün olduğu noktalarda var örnek 8GB RAM örnek batarya

Örnek performans. Performans olarak bence Note 8'den de önde olduğunu hissettiriyor. İsterseniz arayüzü şöyle gezinirken bir ekran videosu alayım. Farkı anlayın.

Son düzenleyen moderatör:

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
İnşallah Samsung şu çentik muhabbetine girmez. Geçen patentini aldıkları konusunda bir haber çıktı. İnşallah sadece patentte kalır. :D

Vallaha centik olayinin bi cazibesi yok ne donanimsal ne de yazilimsal o yuzden kendimce pek bi espirisi olmadigi icin tercih listemde olmayacak bi ozellik :)

Yine pahalı S7'yi 2550'ye almıştım. 5T'yi 2640'a aldım. Birden 3000-3500'e çıkamam çıkmam. Etmez o fiyatları. Bu fiyata aldığım 5T'nin S8'den bir kaç noktada eksiği var fakat S8'den çok daha üstün olduğu noktalarda var örnek 8GB RAM örnek batarya

Örnek performans. Performans olarak bence Note 8'den de önde olduğunu hissettiriyor. İsterseniz arayüzü şöyle gezinirken bir ekran videosu alayım. Farkı anlayın.

Ekran videosunu bekliyorum

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Vallaha centik olayinin bi cazibesi yok ne donanimsal ne de yazilimsal o yuzden kendimce pek bi espirisi olmadigi icin tercih listemde olmayacak bi ozellik :)

Ekran videosunu bekliyorum
Yavaştan ilginizi çekmeye başladı herhalde performans meselesi :D :D
Şarjı dolsun inşallah yüklerim. Cidden değiştirmeyi kafasına kyanlar için 5T'yi öneririm.

Çıkrıkcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Tema magazasindan satin alim yapacagim fakat sanal kart kabul etmiyor. Mobil odeme icinde ayri ucretlendirme var. Baska bir cozumu yok mu? Kupon gibi.

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Tema magazasindan satin alim yapacagim fakat sanal kart kabul etmiyor. Mobil odeme icinde ayri ucretlendirme var. Baska bir cozumu yok mu? Kupon gibi.
Kredi veya hesap kartı varsa kullanabilirsin.
Şu mobil ödemeye değindiğin iyi oldu.
Bende çok merak ediyordum hatta uzun zamandır sormak istiyordum şu mobil ödeme için ayrı bir ücret alıyorlar mı?
Ben Bimcell kullanıyorum.
Bilenler lütfen bilgi versin.
Mobil ödeme ile alış veriş yaparsam ayrı bir ücret alıyorlar mı?

Çıkrıkcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Kredi veya hesap kartı varsa kullanabilirsin.
Şu mobil ödemeye değindiğin iyi oldu.
Bende çok merak ediyordum hatta uzun zamandır sormak istiyordum şu mobil ödeme için ayrı bir ücret alıyorlar mı?
Ben Bimcell kullanıyorum.
Bilenler lütfen bilgi versin.
Mobil ödeme ile alış veriş yaparsam ayrı bir ücret alıyorlar mı?

Mesele su ki; sanal kart disinda hicbir zaman ana kart bilgilerini kullanmiyorum. Alacagim 4 liralik tema sinir ediyorlar insani. Turkcell 3 aylik ucreti pesin aliyordu bugun baktim. 5.99 olacakti. Bimcell i Türk Telekom sitesinden bulabilirsiniz sanirsam.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Aynen hızlı şarj esnasında ısınıyor. Cihazı hızlı şarjda kullanınca da AMOLED yanığına sebep oluyor mu acaba ?

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Aynen hızlı şarj esnasında ısınıyor. Cihazı hızlı şarjda kullanınca da AMOLED yanığına sebep oluyor mu acaba ?
Amoled yanmasi ekran parlakligi ve ekranin uzun sure acik kalmasindan kaynaklanan bir sorun. Hizli sarj yahut isinma ile alakali bir durum soz konusu degil.

Arkadaşlar fark ettiyseniz Samsung,

Android Guncellemelerinde hep Vietnam'a torpil geciyor? Sizce niye olabilir?
A3 de bugun Guncellendi mesela Oreo ya

Son düzenleme:

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Amoled yanmasi ekran parlakligi ve ekranin uzun sure acik kalmasindan kaynaklanan bir sorun. Hizli sarj yahut isinma ile alakali bir durum soz konusu degil.

Arkadaşlar fark ettiyseniz Samsung,

Android Guncellemelerinde hep Vietnam'a torpil geciyor? Sizce niye olabilir?
A3 de bugun Guncellendi mesela Oreo ya
Güncellemeyi öyle ülkelerde denemiş oluyorlar işte,iyi birşey değil yani :)

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Guncelleme gelene kadar bize kesin secim gelir gecer.

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
selam hocam oreo dan sesler gelmeye başladı duyduğum habere göre ingiltere 'ede dağıtılmaya başlandığını söylentisi var hadi hayırlısı yakında bizede gelir bakalım

arkadaşlar s7 oreo sammobilden duyuruldu

Son düzenleme:

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
selam hocam oreo dan sesler gelmeye başladı duyduğum habere göre ingiltere 'ede dağıtılmaya başlandığını söylentisi var hadi hayırlısı yakında bizede gelir bakalım

arkadaşlar s7 oreo sammobilden duyuruldu
Evet Vodafone altyapili cihazlara guncelleme gelmiş. Bakalim biz ne zaman nasiplenecegiz. En olmadi ROM yuklerim beklemem vallaha :)

ethemceviz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar meraba. s7 edge kullanıyorum ve bugun başıma birşey geldi. telefonum sarj aletiyle sarj olmuyo sadece usb ile pc den sarj oluyor. öte yandan şarj cihazım orjinal ve sağlam baska cihazları şarj ediyor. bununla ilgili ne yapabilirim veya daha önce böyle birseyle karşılaşan oldumu

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
arkadaslar meraba. s7 edge kullanıyorum ve bugun başıma birşey geldi. telefonum sarj aletiyle sarj olmuyo sadece usb ile pc den sarj oluyor. öte yandan şarj cihazım orjinal ve sağlam baska cihazları şarj ediyor. bununla ilgili ne yapabilirim veya daha önce böyle birseyle karşılaşan oldumu

Hizli Sarj ozelligini kapat. 4-5 defa hizli hizli tak cikar. Sorun duzelecektir

Ekli dosyayı görüntüle 39399ingiltere de resmi Rom guncellemesi gelmis. Bu demek oluyor ki sira ile dagitima baslanacak. Hayirlisi bakalim...

Ekli dosyayı görüntüle 39399ingiltere de resmi Rom guncellemesi gelmis. Bu demek oluyor ki sira ile dagitima baslanacak. HayirlEkli dosyayı görüntüle 39399Ekli dosyayı görüntüle 39399

Son düzenleme:

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar telefonu bugun aldım herşeyinden memnunum ancak bildirim gelince ekran uyanmıyor bi ayarı mı var?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar telefonu bugun aldım herşeyinden memnunum ancak bildirim gelince ekran uyanmıyor bi ayarı mı var?
Ben facebok kullanmıyorum ama watsaptan bildirim gelince ekran uyanmıyor.
Sadece bildirim ışığı yanıp sönüyor.
Ama normal mesajda ekran uyanıyor.
Watsap için ekranı uyandırma ayarı yok.
Ki bence uyanmaması daha iyi.

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostlar s7 edgemde pembe cizgi olayi ortaya cikmaya basladi. Yaklasik 2 yildir kullandigim telefonda gecenlerde durduk yere cikip kaybolmaya basladi. Cozumu yok mu acaba servise vermek mi gerekiyor?

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
2 Mayıs çarşamba günü telefonumu Oreo'ya yükselttim, ancak Nougat kullanırken ara sıra karşıma çıkan bir sorun yeniden karşıma çıktı ve bu sefer 5 gün geçmesine rağmen düzelmedi. (Nougat kullanırken ertesi gün falan düzelirdi)

Sorunum Samsung Cloud'la ilgili, neden bilmiyorum ama Samsung Cloud uygulamasına girdiğimde "Samsung Cloud Yanıt Vermedi. Daha Sonra Tekrar Deneyin" hatasını alıyorum.

Dosyalarım uygulamasından Samsung Cloud kısmına girdiğimde orada bulunan dosyaları görebiliyorum ancak işlem yapamıyorum.

Samsung Cloud uygulamasını sıfırlamayı ve Hesabı kaldırıp tekrar oturum açmayı denedim ancak işe yaramadı. Sizde de var mı yoksa sadece bende mi böyle bunu merak ediyorum.
bb521340402c42f7b80c598b8bef3b47.jpg

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Dostlar s7 edgemde pembe cizgi olayi ortaya cikmaya basladi. Yaklasik 2 yildir kullandigim telefonda gecenlerde durduk yere cikip kaybolmaya basladi. Cozumu yok mu acaba servise vermek mi gerekiyor?
Yani pembe çizgi olayı ekrandan kaynaklanan bir şey. O yüzden servise götürmeniz daha doğru olacaktır.

Arkadaşlar S7 Edge kullanıyorum. Son günlerde pil bir hızlı tükenmeye başladı. Başka aynı problemi yaşayan var mı ? Artık cihaz Oreo verin diye bağıracak neredeyse

Son düzenleme:

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Telefonum da çok hafif pembe çizgi çıkıyo arada kamerayı açınca kayboluyo bunun ilerlememesi için birşeyler yapabilir miyim

Son mesajlar