Instagram Windows 10 Mobile'den kaldırıldı

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
instagram_windows_10-1.jpg

Pazar genelinde elde ettiği başarısızlığın sonucunda Microsoft tarafından ölüme terkedilen Windows 10 Mobile işletim sistemi, mağazasında sahip olduğu önemli uygulamalardan birisini kaybetti. Instagram Windows 10 Mobile'dan kaldırıldı.

https://shiftdelete.net/?p=140947

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Windows phone yalan oldu

Mesut Komiser

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Zamaninda lumia 1320 almistim akiciligi cok guzeldi sahsen yurumesini isterdim sistemin veyahut ben suam galaxy s7 kullaniyorum isteyenin kurabilmesi lazim :D
ClearBlack'i iyidi onun.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Wp leri kullanmayan anlamaz destek verilse şu anki en iyi sistemlerinden biridir çünkü.
Nokia Ne zaman WP sistemli telefon üretse tutmuyor. Bence destek falan kurtarmaz onu.

Son düzenleme:

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Umarım yakın zamanda birileri şu cenazeyi kaldırır ortadan.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Wp leri kullanmayan anlamaz destek verilse şu anki en iyi sistemlerinden biridir çünkü.
Hızlı olduğu doğrudur. Ancak nedense uygulama mağazasında bile doğru düzgün uygulama yok.
Ama cidden hızlı ve akıcı bir arayüze sahip.

Mert Can L.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Zamanında windowsphone kullanıyordum ne instagramı kullanabildim adamakıllı nede clash of clans gibi oyunları oynayabildim ama hakkını yememek lazım işletim sistemi çok hızlı ve aynı fiyata aldığınız samsung telefonuyla bir oyunu indiremezken wp ile oynayabiliyordum tek sıkıntı mağazası sanki bütün geliştiriciler birleşmiş wpyi bitirmeye and içmiş gibi

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Wp alacağın kadar saf androidli cihaz al daha iyi ve akıcı. Ayrıca mağazası güzel uygulamalarla dolu :D

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Wp alacağın kadar saf androidli cihaz al daha iyi ve akıcı. Ayrıca mağazası güzel uygulamalarla dolu :D

Şuan öyle ama adamlar sistemin üzerine durmadılar, en iyi Windows tabanlı donanımlar, bilgisayarlar yine bu adamlar tarafından üretiliyor. Direk mobili beceremediler diyemeyiz ama işin içinde başka bişey vardı bence lumia 920-925 çıkınca tr'ye bile reklamı geldi o sarı kasalı olanı mükemmeldi.. :)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Şuan öyle ama adamlar sistemin üzerine durmadılar, en iyi Windows tabanlı donanımlar, bilgisayarlar yine bu adamlar tarafından üretiliyor. Direk mobili beceremediler diyemeyiz ama işin içinde başka bişey vardı bence lumia 920-925 çıkınca tr'ye bile reklamı geldi o sarı kasalı olanı mükemmeldi.. :)
Maalesef beceremediler dediğiniz gibi. Yoksa çok daha iyi yerlere gelebilirdi

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bu iş pazar savaşların döndü.wp yi kullanmayan bilemez.herkez ios hızlı stabil diyordu yılların iosunu bukadar öven millete daha 1 yıllık beta wp sürümünü kullandırsan iosu 5 e katar derler.wp nin beta sürümleri bile iosun en stabil sürümlerinden daha akıcı sağlamdı.e ozaman wp neden durduruldu derseniz pazar savaşı.milyarlarca dolar yatırım yapmış apple yine dünya mobil cihaz pazar payının çoğunluğunu oluşturan google böyle birşeye izin vermezdi.ellerindeki milyarlarca dolarlık cihazlar çöpe çıkacaktı.google için ürün geliştiren geliştiriciler ham sürüm olan ve uygulama geliştirmesi daha basit olan wp ye neden ürün yapmadılar.wp ilk duyulduğu günlerde apple ve google nin telif adı altında windowsa milyarlarca dolarlık dava açtıklarını araştırırsanız görürsünüz yılanın başını ufakken ezmek istediler başarılıda oldular.unutmayın amerikalı sermaye babaları bizim bildiğimiz gibi dost değiller birbirleriyle.hergün kendi aralarında nice savaşlar dönüyor aralarına 3.bir büyük düşman almak istemediler bunu zaman kaybı olarak gördüler zaman = para

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Sanırım 5 ay önceydi, son lumia cihazım 950 xl 'yı satıp android e mecburi istikametten dönüş yaptım, ama windowsun ve lumia nin hazzı bir başkaydı.

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sanırım 5 ay önceydi, son lumia cihazım 950 xl 'yı satıp android e mecburi istikametten dönüş yaptım, ama windowsun ve lumia nin hazzı bir başkaydı.
kullanamadğm wp amiral gemisi 950 xl idi.diper birçok wp cihazı kullandm 950 xl nasıldı işlemcisi ısınıyor diyorlardı doğrumu ? Kamerası o dönemin en iyileri arasındaydı bence ve akıcılık olarak yıllar önce çıkan bir telin akıcılığı en güncel android bir tel ile yaşadnzmı

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
4s ile lumia telefon arasında kalmıştım ben ne kadar istedem de ailem o zaman evde duran telefon yerine yeni telefon almamıştı hala içimde bir burukluk yaşıyorum lumia’da oysa o zamanlar arayüzü felan çok aşırı derecede hoşuma gidiyordu :(

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
kullanamadğm wp amiral gemisi 950 xl idi.diper birçok wp cihazı kullandm 950 xl nasıldı işlemcisi ısınıyor diyorlardı doğrumu ? Kamerası o dönemin en iyileri arasındaydı bence ve akıcılık olarak yıllar önce çıkan bir telin akıcılığı en güncel android bir tel ile yaşadnzmı
Bende 950 var. Dock olduğu için aldım.

Evet, ısınma var. Kamerası güzel.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Lumia 520 uzun süreden beri açmıyorum unable to a bootable option. Please any key to shut down diyor arkadaşlar çözüm format

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Lumia 820' yi 4 sene kullandım. Telefon ve işletim sisteminden aldığım zevki bana ne İOS ne de Android verebildi. Yeterince destek görmedi ve maalesef bitti. Keşke devam etseydi bende devam ederdim.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Lumia 820' yi 4 sene kullandım. Telefon ve işletim sisteminden aldığım zevki bana ne İOS ne de Android verebildi. Yeterince destek görmedi ve maalesef bitti. Keşke devam etseydi bende devam ederdim.
Gerçekten mağaza dışında harikaydı hepsinden daha güzeldi performans olarak.512 MB ramlı telefonla gram kasma olmadan Asphalt 8 oynardık gerçekten güzel günlerdi

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Gerçekten mağaza dışında harikaydı hepsinden daha güzeldi performans olarak.512 MB ramlı telefonla gram kasma olmadan Asphalt 8 oynardık gerçekten güzel günlerdi
bendeki 520 iyiydi ama açılmıyor yukarıdaki hatayı veriyor. (yazdığım hata)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
@BJKolik aklıma wphaber geldi iyimi :)
Lumia denince aklıma hep geliyor çok güzeldi gerçekten, şimdi içim burkuldu valla.:):(

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kesinlikle katılıyorum mağaza rakipleri gibi olsaydı şimdi bir numara idi. İşletim sistemi en iyisi idi ama olmadı maalesef. Keşke geri gelse hemen geçerim.

Son düzenleme:

alisso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Biri Windows Phone projesini gömsün.