Vatandan Logitech G35 hasarlı çıktı geri alırlar mı?

Bu konuyu okuyanlar

Shelley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar Vatan bilgisayardan Logitech G35 aldım yaklaşık 2 3 gün önce. Yeni açma fırsatım oldu kutuyu ve açtığımda kulak pedlerinin ve kafa üstü bantlarının hep zarar görmüş olduğunu gördüm. Direkt kutusuna koydum. Tabi çıkardığım gibi koyamadım. Götürücem geri fakat iade alırlar mı acaba veya başka bir ürünle değişim olur mu böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba ? Teşekkürler.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
İade almaları şart. Almazlarsa biraz bağırtı kavga işe yarıyor denendi :)

Shelley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Umarım alırlar o kadar para verdim sanki kullanılmış ürün verdiler. 0 ürün nasıl zarar görmüş olabilir ki kafa üstündeki derisinden. Ayrıca kullanıcı hatası deme ihtimalleri de yok sanırım kullanmış olsam bile ürünü alalı 3 gün oldu henüz.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İade zor bir ihtimal. Sonuna kadar mücadele etmen gerekir. Yoksa seni başka bir ürün almaya zorlayacaklardır.

Shelley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Başka bir ürün almaya da razıyım aslında G430 vesayre alırım hiç değilse. Hem alırken orada açtırıp kontrol de ederim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Başka bir ürün almaya da razıyım aslında G430 vesayre alırım hiç değilse. Hem alırken orada açtırıp kontrol de ederim.
Değişim talebini kabul edeceklerdir. Hiç şüpheniz olmasın.

Shelley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aynen gittim bugün ve üstüne bir miktar para ekleyerek Logitech G430 aldım anlayışla karşıladılar neyse ki.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Bu tür durumlarda fatura kesim tarihi ile 1 hafta içerisinde koşulsuz şartsız para iade hakkın var onlar işine geleni yaparak yeni ürün aldırtmışlar sana :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu tür durumlarda fatura kesim tarihi ile 1 hafta içerisinde koşulsuz şartsız para iade hakkın var onlar işine geleni yaparak yeni ürün aldırtmışlar sana :)
Dediğim gibi çok uğraşması lazım. Başka bir mağazada olsa çoktan para iadesi yapmışlardı.

Shelley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kredi kartıyla aldım zaten ya para iadesi seçeneğim yoktu mecburdum yeni bir ürün almaya, şu anlık gayet memnunum G430 hiç sorun yok bakalım. Teşekkürler yorumlarınız ve yardımlarınız için.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Vatan uğraştırır. Hayırlı olsun.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Dediğim gibi çok uğraşması lazım. Başka bir mağazada olsa çoktan para iadesi yapmışlardı.

Çok uğraşmana gerek yok. GTB yasa maddesini satıcının önüne bak bakayım noluyor :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kredi kartıyla aldım zaten ya para iadesi seçeneğim yoktu mecburdum yeni bir ürün almaya, şu anlık gayet memnunum G430 hiç sorun yok bakalım. Teşekkürler yorumlarınız ve yardımlarınız için.

Kartada yapılıyor fakat uğraştırırlar doğru :)

Son düzenleme: