Kimler Okuldan Sıkıldı? :)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.:Halil:.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Kendi adıma konuşucak olursam ben okuldan sıkıldım ve okul hakkında değişiklikler olmasını istiyorum mesela 5gün tatil 2 gün okul olmasını isterdim... sizinde bunun gibi istekleriniz varsa buraya yazın.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Boş hayaller kurmanın manası yok özellikle söz konusu okul olunca.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Başka ülkelerin başka eğitim sistemleri var bizim ülkenin sistemide değişebilir belki

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Başka ülkelerin başka eğitim sistemleri var bizim ülkenin sistemide değişebilir belki
Orası daha gelişmiş bir ülke. Biz ülkece zaten eğitim sorunu yaşıyoruz. Kimimiz matematiği doğru düzgün öğrenemiyor. Kimimizin yabancı dili kötü doğru düzgün konuşamıyor falan. Doğru düzgün eğitim sistemi olmadığından dolayı derslik sayısının fazla olması bir şeyi etkilemiyor.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Orası daha gelişmiş bir ülke. Biz ülkece zaten eğitim sorunu yaşıyoruz. Kimimiz matematiği doğru düzgün öğrenemiyor. Kimimizin yabancı dili kötü doğru düzgün konuşamıyor falan. Doğru düzgün eğitim sistemi olmadığından dolayı derslik sayısının fazla olması bir şeyi etkilemiyor.
belkide ülkemizin gelişimibizim elimizdedir?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kısacası okumayan vatandaş sayısı arttıkça bunun zararı bizlere oluyor. Öğretmenlerin ellerinden de telefon hiç düşmüyor. gittikçe beter duruma gidiyoruz.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Kısacası okumayan vatandaş sayısı arttıkça bunun zararı bizlere oluyor. Öğretmenlerin ellerinden de telefon hiç düşmüyor. gittikçe beter duruma gidiyoruz.
ailelere ve ögrencilere kendi haklarının olduğunu hatırlatmak lazım.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Zaten okulda olmasa kendi başımıza bir şeyi araştırmak istemeyeceğiz. Başka ülkelerde o kadar çok sahipleniyor ki okulları ama bu bizim ülkemizde o kadar ilgi görmüyor. Bence eğitim alt yapısı iyileştirilmeli.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Zaten okulda olmasa kendi başımıza bir şeyi araştırmak istemeyeceğiz. Başka ülkelerde o kadar çok sahipleniyor ki okulları ama bu bizim ülkemizde o kadar ilgi görmüyor. Bence eğitim alt yapısı iyileştirilmeli.
Önce insanlara okulun önemi ögretilmeli. :)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Bu düşüncen ergenlikten kaynaklanıyor olabilir, okulun önemini sonradan anlayacaksın.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Trol için açmamak lazım. :)

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
trol amaçlı açmıştım ama insanlar ciddi cevaplar verince bende ciddi cevaplar vermeye başladım. :)

Ülke'nin durumu zaten ortada bu tür ciddi bir durum için troll konu açarsan bu şekilde ciddi cevaplar alman gayet normaldir ne bekliyordun ki ? Burası Türkiye.

Troll konu olduğu için kilitlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...