Win10 USB format diski oluşturma hatsı (0x80070005 - 0xA001A)

Bu konuyu okuyanlar

EFSN61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Microsoft un sitesinden win10 aracını indirdim USB DVD seçeneğini seçip ilerledim ama %100 olunca bu hatayı veriyor anlam veremedim internette de pek bir şey yok cevap bulamadım amacım CD-ROM olmayan bilgisayara flash bellek ile format atmak

yardım.JPG

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
İnternetten Windows 10 iso dosyasını indirip Rufus adlı uygulama ile flasha yazabilirsin.

EFSN61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İnternetten Windows 10 iso dosyasını indirip Rufus adlı uygulama ile flasha yazabilirsin.
İndirdim İso var rufus da var ama yazınca olmuyor kaç sefer denediysem olmadı biostan USB ayarlıyorum formata başlamak yerine windows onar geliyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şimdi tekrar denedim ve oldu format atıyorum saolasın daha önce neden olmadı sorun neydi anlamadım ama şimdi oldu :D

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Aynı sorunu bende almıştım. Daha sonra deneyince olmuştu belki serverlar ile alakalı bir durumda bu hata alınıyor olabilir.

EFSN61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Aynı sorunu bende almıştım. Daha sonra deneyince olmuştu belki serverlar ile alakalı bir durumda bu hata alınıyor olabilir.
Gerçekten garip bir şey ama hallettim neyse ki herkese kolay gelsin her konuda bir süre uğraşıp yapamayınca insanın sinirleri alt üst oluyor