Huawei mate 10 lite mi xiaomi mi note 3 mü

Bu konuyu okuyanlar

Hüseyin-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım bu arada mate 10 lite ınternet üzerinden alma ihtimalim olduğu için 1750 kusur gibi bi fiyata göre değerlendirmenizi isterim .
Kamera , batarya ve sağlamlık dikkat ettiğim özellikler sizce hangisini almalıyım ne tavsiye edersiniz ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tabi ki Mi Note 3 yalnız Mi6 daha iyi bir seçenek olur.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım bu arada mate 10 lite ınternet üzerinden alma ihtimalim olduğu için 1750 kusur gibi bi fiyata göre değerlendirmenizi isterim .
Kamera , batarya ve sağlamlık dikkat ettiğim özellikler sizce hangisini almalıyım ne tavsiye edersiniz ?
Hiç düşünmeden Mi Note 3 .

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Mi6 ile Mi Note3 kameralar aynı ve İşlemci daha iyi. Mi6 almak daha iyi olur. Ama Mi Note 3 de çok iyi telefon.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Büyük ekran ve daha iyi kameradan dolayi mi note 3 düşünüyordum siz neden mi 6 yı önerdiniz
Daha iyi kamera değil Mi6 ile aynı kamera hafif rotuslu bir kamera yazılımsal olarak. Öbür türlü Mi6 835 ile birlikte daha performanslı

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Aceleniz yoksa Nokia 7 Plus'ı bekleyin derim.

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Mi 6 bulunuyor o fiyatlara