Forumda Youtube Canlı Yayınlarının Otomatik Oynatılması Hakkında

Sizi bu istek dışı video oynatılması rahatsız ediyormu?

• Kullanılan toplam oy
    11

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
1519749434682.png

Evet dostlar siz ne düşünüyorsunuz?
Sayfayı her yenilediğimizde her gezinişte video'nun istek dışı arkaplanda oynatılması doğrumu?
Benim kendi düşüncem bunun kendi isteğimize bağlı olması.

Yalnız bu otomatik oynatmayı farketmezseniz izlemek istemediğiniz taktirde arkaplanda vs internetinizi boşa harcama gibi sebebler söz konusu olabilir.

Son düzenleme:

halukibrahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ekli dosyayı görüntüle 35918
Sayfayı her yenilediğimizde her gezinişte video'nun istek dışı arkaplanda oynatılması doğrumu?

Yalnız bu otomatik oynatmayı farketmezseniz izlemek istemediğiniz taktirde arkaplanda vs internetinizi boşa harcama gibi sebebler söz konusu olabilir.

Ben de aynı fikirdeyim, her sayfa değiştiğinde, vs otomatik oynamasını istemiyorum, ve interneti boşa harcamasın istiyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ben de aynı fikirdeyim, her sayfa değiştiğinde, vs otomatik oynamasını istemiyorum, ve interneti boşa harcamasın istiyorum
Ayrıca youtube'dan izlerken forumda açık kaldığı zaman ordanda ses gelmesi huzur bozucu oluyor

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Merhabalar,
canlı yayın bittiğinden dolayı kaldırılmıştır... @by efsane

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Sesini kısıp gizlemişlikleri bile var. Anlık download takip edenler yakaladı tabi.

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Ekli dosyayı görüntüle 35918

Bence rahatsız ediyor.
Yani tamam bize bir şeyler anlatmak istiyorlar ama birden çıkması rahatsız edici bence.
Üstelik benim gibi çöp bilgisayarı olanlar kasa kasa yukarı çıkıyor ya kapatması zor...
Herkeste Xeon E7 alacak para yok :( (Duygu sömürüsü)

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Olmasa daha iyi olur tabi , video yerine yönlendirici bir görsel daha güzel olur.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bence rahatsız ediyor.
Yani tamam bize bir şeyler anlatmak istiyorlar ama birden çıkması rahatsız edici bence.
Üstelik benim gibi çöp bilgisayarı olanlar kasa kasa yukarı çıkıyor ya kapatması zor...
Herkeste Xeon E7 alacak para yok :( (Duygu sömürüsü)

Tabiki bazen hem forum açıkken hemde youtube'dan yayını izlerken ikisindende ses gelmesi rahatsız edici bir durum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Evet arkadaşlar ne düşünüyorsunuz?

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Şuan banada işkence çektiriyor youtube'dan izleyip foruma bakıyorum çift ses geliyor
Benim içinde facia.
İşlemci zaten çakoz ya yukarı çıkmak için uğraşıyom.
Şuan 4 sekme + 1 Youtube sekmesi + görev yöneticisi açık CPU %60 falan. Aşağı yukarı yapınca 100'e fırlıyor. Aşağı yukarı bide :D
İşte bu yüzden Q8400 almayı düşünüyorum :D En azından bunlar açıkken CPU en fazla %10 olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yukarı çıkmak için 3 saat uğraşıyom kasa kasa çıkıyor :D

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Benim içinde facia.
İşlemci zaten çakoz ya yukarı çıkmak için uğraşıyom.
Şuan 4 sekme + 1 Youtube sekmesi + görev yöneticisi açık CPU %60 falan. Aşağı yukarı yapınca 100'e fırlıyor. Aşağı yukarı bide :D
İşte bu yüzden Q8400 almayı düşünüyorum :D En azından bunlar açıkken CPU en fazla %10 olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yukarı çıkmak için 3 saat uğraşıyom kasa kasa çıkıyor :D
:) sakıncalı bir durum o video'nun aktif olmaması gerekiyor

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Sadece forum anasayfasında olması daha güzel olur bence. Forumdan birkaç sayfa açınca sesler birbirine karışıyor. Dinlemek ve forumda vakit geçirmek zorlaşıyor.

@Fatih Toprak

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Sadece forum anasayfasında olması daha güzel olur bence. Forumdan birkaç sayfa açınca sesler birbirine karışıyor. Dinlemek ve forumda vakit geçirmek zorlaşıyor.
@Fatih Toprak
Düşünceme katıldığına sevdindim tabi bu otomatik oynatmanın bir çok aksi sonuçları var ama bahsetmeyeceğim

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Düşünceme katıldığına sevdindim tabi bu otomatik oynatmanın bir çok aksi sonuçları var ama bahsetmeyeceğim
Bence canlı yayınlar için ayrı bir konu olmalı hani her seferinde @KaanArli açıyor ya onun gibi canlı yayın sadece oradan oynatılmış olur.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bence canlı yayınlar için ayrı bir konu olmalı hani her seferinde @KaanArli açıyor ya onun gibi canlı yayın sadece oradan oynatılmış olur.
Hani tamam izlensin diye yapıyorlar anlıyoruz da ya her seferinde oynatılması zorla izlettiriyor

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Selamlar, Bundan sonraki yayınlarımızı, autoplay özelliğini deaktif ettik.

Artık yayınlar aktif olduğunda, yayın barını görecek ancak, izlemek istediğinizde play butonuna basarak izleyebileceksiniz.

İyi forumlar.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Selamlar, Bundan sonraki yayınlarımızı, autoplay özelliğini deaktif ettik.

Artık yayınlar aktif olduğunda, yayın barını görecek ancak, izlemek istediğinizde play butonuna basarak izleyebileceksiniz.

İyi forumlar.

Teşekkür ederiz.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
bu twitch yayınından sonra tam konu açmaya gelmiştimki zaten açılmış konu var.Hort gibi olacak ama artık şu otomatik olayı işkenceye döndü

Son mesajlar