Sony XA Ultra nasıl, tavsiye eder misin?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
J7 prime dan gecicem önerir misiniz?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Daha iyi cihazlarda var yarını bekle ondan sonra karar ver

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Daha iyi cihazlarda var yarını bekle ondan sonra karar ver
Takas yoluyla gecicem daha iyi cihazlar illa ki vardır da seceneğim kısıtlı, sadece j7 prime dan buna gecsem pişman olur muyum, onu ögrenmek istiyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Takas yoluyla gecicem daha iyi cihazlar illa ki vardır da seceneğim kısıtlı, sadece j7 prime dan buna gecsem pişman olur muyum, onu ögrenmek istiyorum.
Pil ve donanım açısından sorun yaşama olasılığın var

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Onu bilmiyorumda elindeki cihaz daha iyi idare eder yani onu alsan şarjı pil kapasitesi daha az olduğu için çabuk bitecek

unitback

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sony ne şarj ne ısınma ne de başka bi sorunu var xa1 ultra boyutuna göre şarjı mtkemmeldi ikinci el aldım harika cihaz kalitesi tartışılmaz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Nasıl bi sorun hocam donanım ya da pil konusu demişsiniz ben yoğun şekilde 5, -6 ay gibi bi süre kullandım sorun yaşamadım...

Son düzenleme:

cobrali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon aslında gayet iyi. hafızası az, donanımı sorun çıkartıyor ara sıra fakat cihazın kendisi çok dayanıklı. kameraların bozulmaya meyilli olduğunu gözlemledim

Daruga35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kamerası kötü, xperia x öneririm ben kullanıyorum. Sony nin telefonlarını ince eleyip sık dokuyun başarılı modellerini keşfettiğinizde başka telefon kullanmıyorsunuz.

cobrali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamerası kötü, xperia x öneririm ben kullanıyorum. Sony nin telefonlarını ince eleyip sık dokuyun başarılı modellerini keşfettiğinizde başka telefon kullanmıyorsunuz.
kamerası gayet iyi yav, manuel ayarlayınca fotoğraf makinesi gibi çekiyor

Daruga35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Eski olan konuya birşeyler yazarak o konuyu yeniden diriltmek. Cobrali bu konuyu diriltmeden önce en son 17 Mart’ta mesaj atılmış. Yani 8 ay önce.
anladım teşekkürler. kasten bir şey yapmadım, xa ultra yı mağazada denedim kamerası baya kötüydü. belki yeni bir yazılımla düzeltmişlerdir. bildiğim bi konu olduğu için yorum yapayım dedim. necro oluyomuş, bir şey daha öğrendim :D teşekkür ederim