Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Yalnız Turknet'te kota yok taahadüt yok alt yapın çok iyiyse problem yaşamıyorsun

Binaya kadar fiber geliyor. Tarife olarak 35 Mbit. Hız testi yaptığımda da 32-33 mbitleri görüyorum. Altyapı yeni olduğundan sorun çıkarmaz diyerek Türknet' e geçtim. Dediğin gibi taahhüt yok AKN yok. Bakalım 1 ay kullanalımda ordan burdan faturaya bir şey eklerlerse yada hız düşerse iptal ederiz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu forumda bulunan insanlar bu işi bu kurumda yapanlardan daha iyi biliyorlar. Dediğimi azıcık videoları takip edenler anlar. Kendimi övmüyorum ben süperim ve kusursuzum orası ayrı bir mesele bu forumda takılan diğer insanlardan bahsediyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Salı Günleri Daha aktif oluyorlar buralar keşke hep öyle kalsa :)
İnsanlar gitmese...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
bir iki arkadaş var mesaj kasan ipleri de aynı ne yapsam :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Öyleyse onları uyar bilgilendir aksi davranış sergilerseler gerekeni yaparsın zaten

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
bir iki arkadaş var mesaj kasan ipleri de aynı ne yapsam :)
1 saatte 4 tane bildirim geldiğini görünce yine hangi avanak spam yapmış acaba konulara dedim açmadan önce. Tam tahmin ettiğim gibiydi.

Gördük zamanında bunları, ipini de kestik :p

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
bakma işte reklamcılar olsun diğerleri olsun uyanık geciniyorlar bazende iyi niyetimize denk geliyorlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Yardımcı olmaya çalışıyoruz reklamcıları raporlama gibi konularda

M

Murat Burç

SDN Okuru
Az önce baktığım iki Galaxy Note 8'de de amoled yanması vardı birinde aşırı ısınma uyarısı yazıyordu arkadaş ne yapılıyor nasıl bir işkence testine sokuluyor da bu cihazlarda amoled yanması oluşuyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

A8 2018 ile 5T'yi kıyasladım 5T 40-50'ye falan katlıyor bazı yerlerde 5T o kadar hızlı.
A8 ailesini almayın Samsung orta segment almayın.

Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Az önce baktığım iki Galaxy Note 8'de de amoled yanması vardı birinde aşırı ısınma uyarısı yazıyordu arkadaş ne yapılıyor nasıl bir işkence testine sokuluyor da bu cihazlarda amoled yanması oluşuyor

A8 2018 ile 5T'yi kıyasladım 5T 40-50'ye falan katlıyor bazı yerlerde 5T o kadar hızlı.
A8 ailesini almayın Samsung orta segment almayın.

Yanması için telefonun en az 3 gün falan ekranın açık kalması lazım özellikle elektronik mağzalardaki cihazlar yanmaya başlamış (Orjinal olanlarından bahsediyorum)

M

Murat Burç

SDN Okuru
A8 2018 serisini almayın İkisi de tam bir çöp

Ben hayatımda bu kadar pahalı olup da bu kadar yavaş çalışan başka bir cihaz görmedim çöplüğü Anlatılmaz yaşanır gidin Bir mağazada deneyin ne dediğimi anlayacaksınız tamamen para israfı

Son düzenleyen moderatör:

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
A8 2018 serisini almayın İkisi de tam bir çöp

Ben hayatımda bu kadar pahalı olup da bu kadar yavaş çalışan başka bir cihaz görmedim çöplüğü Anlatılmaz yaşanır gidin Bir mağazada deneyin ne dediğimi anlayacaksınız tamamen para israfı
3000 TL ile piyasaya girip 1 haftada 2500 TL'ye düşen bir telefondan bahsediyoruz :D Adamlar nasıl bir kâr marjı koyduysa artık.

M

Murat Burç

SDN Okuru
3000 TL ile piyasaya girip 1 haftada 2500 TL'ye düşen bir telefondan bahsediyoruz :D Adamlar nasıl bir kâr marjı koyduysa artık.
Çöpten başka kelime bulunamaz o cihazlara.
Valla youtubeye almayın diye video çekip koyacağım faceye koyacağım twittera her yere onu bile yaptıracak kadar çöp cihazlar bunlar.
Aslında canlı yayın acsam kaç kişi izler ki beni forumdan :D :D soru cevap tarzı bir şey hoş kim beni dikkate alır orası ayrı mesele :D

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Üniversiteyi kazanamazsam nabcam D:
kazanırsam 5000 tl ile pc toplayacam kazanamazsam elimde 3000 kalcak ama onunla da izin verirler mi muamma.
Böyle işin ben...
lan ortalama 99, 30 alanlar bile pc topluyo
böyle adaletin...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Üniversiteyi kazanamazsam nabcam D:
kazanırsam 5000 tl ile pc toplayacam kazanamazsam elimde 3000 kalcak ama onunla da izin verirler mi muamma.
Böyle işin ben...
lan ortalama 99, 30 alanlar bile pc topluyo
böyle adaletin...
Ders çalış sana bahsettiğim 1030'lu sistemi almaya odaklanabilirsin üniversiteyi kazandığın zaman her türlü desteği verirler sana

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Ders çalış sana bahsettiğim 1030'lu sistemi almaya odaklanabilirsin üniversiteyi kazandığın zaman her türlü desteği verirler sana
kazanamazsam elimde 3000 tl kalcak birikmiş olarak. onunla da toplamaya izin verirler mi muamma.
1. dönm ortalamam 99, ama şuan bilmediklerimin olduğunu farkettim.
korkuom lan
orayı kazanma amacım PC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...