İnternetten kahve almak

Bu konuyu okuyanlar

hackanonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar;

Geçtiğimiz hafta güzel bir french press aldım kendime. Ofiste çalışırken bitki çayı falan demlemek için iyi oluyor. Fakat filtre kahve de içmek istiyorum bu alet ile.

İnternette filtre kahve olarak bir çok marka gördüm. Bu sitelere güvenebilir miyim? Kahve taze gönderilmesi gereken bir şey çünkü. Taze olmayan ürün gönderirler mi diye tereddüt ettim.

Önerebileceğiniz kahve alabileceğim siteler var mı? Yardımcı olabilir misiniz? iri kıyım filtre kahve olmalı. aromalı filtre kahveleri de denemek istiyorum.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Merhaba arkadaşlar;

Geçtiğimiz hafta güzel bir french press aldım kendime. Ofiste çalışırken bitki çayı falan demlemek için iyi oluyor. Fakat filtre kahve de içmek istiyorum bu alet ile.

İnternette filtre kahve olarak bir çok marka gördüm. Bu sitelere güvenebilir miyim? Kahve taze gönderilmesi gereken bir şey çünkü. Taze olmayan ürün gönderirler mi diye tereddüt ettim.

Önerebileceğiniz kahve alabileceğim siteler var mı? Yardımcı olabilir misiniz? iri kıyım filtre kahve olmalı. aromalı filtre kahveleri de denemek istiyorum.

Ben kendim Filtre Kahve Makinesi için Jacob’s’un kahvesini kullanıyorum içimi vs. güzel. Marketlerde bile bulabilirsiniz. Farklı kahveler denemek istiyorsanız Starbucks’tan kahve çekirdeği satın alıp onu orda çektirebilirsiniz filtre kahve için. İnternetten kahve almak için de TazeDirekt’i tercih edebilirsiniz. Taze olması konusunda kimsenin net bir şey söyleyeceğini sanmam çünkü zaten kavrulduktan sonra oksijenle teması kesilerek paketleniyor. Bazı insanlar kavrulma tarihinden sonra ki ilk 1-2 haftayı tazelik olarak kabul ediyor. Ama bence o kadar da farkı yok.