Lg g4 e Anakart almak (AliExpressten)

Bu konuyu okuyanlar

baran01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba benimde g4 anakart gitti kime yaptırdıniz banada atarmisiniz.
kardesim ben istanbulda 4 gunde 0 anakart taktirdim su an ondan yaziyorum canavar gibi masallah istersen numarasini atabilirim kargoyla yolla 4 gunde tamir edip adresine yollar guvenilir kisi

Omer42u

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesim ben istanbulda 4 gunde 0 anakart taktirdim su an ondan yaziyorum canavar gibi masallah istersen numarasini atabilirim kargoyla yolla 4 gunde tamir edip adresine yollar guvenilir kisi
AliExpress den bakıyorum fiyatlara en ucuz 255 TL birde IMEI attirsak 300 TL şuan en iyisi biraz daha para verip garantili yaptirmak. Varsa numarasını atarsan sevinirim kardeşim.

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kardeşim iyi yaptırmışsın gerçekten IMEI de atıyor mu peki adam eski IMEI numarasını yenisine görmüyor mu bir de yeni anakart takıyorsa tekrar bootloop olmaz sanırım son olarak da gerçekten güvenilir mi çok soru oldu kusura bakmazsın artık;) bana da numarasını gönderirsen sevinirim 1 seneye yakındır telefon çöp yatıyor boş boş teşekkürler şimdiden

baran01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam
Kardeşim iyi yaptırmışsın gerçekten IMEI de atıyor mu peki adam eski IMEI numarasını yenisine görmüyor mu bir de yeni anakart takıyorsa tekrar bootloop olmaz sanırım son olarak da gerçekten güvenilir mi çok soru oldu kusura bakmazsın artık;) bana da numarasını gönderirsen sevinirim 1 seneye yakındır telefon çöp yatıyor boş boş teşekkürler şimdiden
ben yaptim 2 yada 3 ay oldu telefonumdan gayet memnunum adam isini iyi yapmis.Bende ilk önce tereddutte kaldim ama numarasini alop gerek arayarak gerekse whatsapptan yazarak gün gün bilgi aldim.Telefonun gayet saglam bootlop falan olmadi eskisinden bile bin kat iyi su an.Eski telefonunun imeini soyle sana yeni anakarta atsın onuda yapiyor.adı isa utar ilan site adresi burdan cep telefonuyla iletisime gecersin asker arkadas yonlendirdi dersin tanır zaten yardımci olur
LG sıfır Anakart sahibinden.com'da - 517857745

---- Mesajlar birleştirildi ----

AliExpress den bakıyorum fiyatlara en ucuz 255 TL birde IMEI attirsak 300 TL şuan en iyisi biraz daha para verip garantili yaptirmak. Varsa numarasını atarsan sevinirim kardeşim.
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-lg-g3.g4.g5.v10anakart-deyisim-6-ay-garantili-517857745/detay
burdan arkadasla iletisime gecebilirsiniz hocam

Son düzenleme:

Omer42u

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben dün gonderdim eski anakart tamiri gormemisse 260 TL ya yapiyormus tamir görmüşse 50 TL fark alıyormuş. IMEI de atıyor. LG lerde biliyorsunuz IMEI atarken genelde şebekeyi bozuyorlar onunda sordum o konuda da tecrübeli arkadaş. İnşallah iyi olacak.

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben dün gonderdim eski anakart tamiri gormemisse 260 TL ya yapiyormus tamir görmüşse 50 TL fark alıyormuş. IMEI de atıyor. LG lerde biliyorsunuz IMEI atarken genelde şebekeyi bozuyorlar onunda sordum o konuda da tecrübeli arkadaş. İnşallah iyi olacak.
Kardeşim ben de konuştum adamla baya da IMEI olayı kurcalıyor kafamı telefonun anakartı değişince yasal olarak yeni IMEI gerekli sanırım bizim eski IMEI leri anakart yaktıktan sonra gömecekmis içine sorun yaşar mıyız bir de IMEI klonlama olayı varmış bizim IMEI kodlarını not Edip başka telefonda da kullanabilir mi sonra bizimki ileriye doğru kapanır ben de yollamak istiyorum sadece IMEI olayı kafama takıldı

baran01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
LG sıfır Anakart sahibinden.com'da - 517857745
burdan
hadi hayırlısı hocam .Cayınızı demleyin keyfinize bakın bi kac gune elinizde olur

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kardeşim geldi mi telefon nasıl istediğin gibi mi ben de gönderdim bakalım inşallah sıkıntı çıkmaz

baran01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam ne oldu telefonlarınız geldimi nasil olmus memnunmusunuz

kadirhan54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kolay gelsin arkadaşlar. Benimde lg g4 üm var aynı şekilde anakart problemi mevcut. telefonum bi telefoncuda eline anakart geçince takıp vericem diye 2 aydır beni bekletiyor. banada anakart lazım yani nasıl bi yöntem kullanıp almalıyım anakart sizce telefonun masraflarını benim telefoncu karşılayacak. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDEDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

baran01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kolay gelsin arkadaşlar. Benimde lg g4 üm var aynı şekilde anakart problemi mevcut. telefonum bi telefoncuda eline anakart geçince takıp vericem diye 2 aydır beni bekletiyor. banada anakart lazım yani nasıl bi yöntem kullanıp almalıyım anakart sizce telefonun masraflarını benim telefoncu karşılayacak. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDEDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
hocam merhaba yukarda verdigim linkten anakart tamiri ve satışı yapan kisiye ulasın size anakartı yollasın takın isterseniz telefonu yollayın kendisi takıp yollasın.Elinde anakart varsa 1 haftada biter işi

kadirhan54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam merhaba yukarda verdigim linkten anakart tamiri ve satışı yapan kisiye ulasın size anakartı yollasın takın isterseniz telefonu yollayın kendisi takıp yollasın.Elinde anakart varsa 1 haftada biter işi
tamam hocam yurt dışı siparişten daha mantıklı geldi banada sanki IMEI durumundan inşallah olur bende gelişmeleri haber edicem buraya teşekkür ederim..

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam ne oldu telefonlarınız geldimi nasil olmus memnunmusunuz
Diğer arkadaşın gelmiştir belki de benim gelmedi daha salı akşam eline geçmiş telefon bugün 3 gün oldu ancak gelecektir belki haber bekliyorum.

Arikanyunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba lg g4 anakart benim lg g4 sorun anakart,aliexpressden alan arkadaş, şu ana kadar aynı sorunu çıkardımı memnunmusun?bende alacam tavsiyenizi bekliyorum...

Muratcan eser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba lg g4 anakart benim lg g4 sorun anakart,aliexpressden alan arkadaş, şu ana kadar aynı sorunu çıkardımı memnunmusun?bende alacam tavsiyenizi bekliyorum...
ben aldım 5 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı olmadı cidden sağlam anakart

ozcan42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar. bende de boot loop sorunu var.anakart lazım.İstanbulda isa adlı arkadaşa yaptıran varmı yakın zamanda yada başka bir tanıdığınız tamirci varmı.cevap yazarsanız sevinirim.

tuna soylu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar. bende de boot loop sorunu var.anakart lazım.İstanbulda isa adlı arkadaşa yaptıran varmı yakın zamanda yada başka bir tanıdığınız tamirci varmı.cevap yazarsanız sevinirim.

Benim arkadaşım satıyor. Sahibindende ve kendi sitesi gnabilisim.com üzerinden satış yapıyor. Oldukça ilgili bir arkadaştır, ola bildiğince yardımcı olur. Ondan satın ala bilirsiniz. Adı Ferhat Ataş.

cerekovan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar, bende de aynı sorun başladı, sıfır anakart değişimi dedikleri gerçekten sıfır mı, yoksa tamir görmüş mü oluyor, bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? tekrar aynı sorun olacaksa uğraşmayalım, şengüller sıfır anakart değişimine 900 tl diyor, piyasa da 300/350 TL arası. konuyla alakalı bilgisi olan paylaşabilirse memnun olurum