Lenovo K6 Note Güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

Umut Türkeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir K6 Note kullanıcısıyım.Arkadaşımda da aynısından var.onun telefonuna 2 gün önce Android 7.0 Nougat güncellemesi geldi.Ama bugün kendi telefonumu güncellemeye çalıştığımda son sürüm olduğu yazıyordu.Benim telefonum hala 6.0.1 sürümünde kaldı.Sebebini bilen var mı?

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Bende ağ bulunamadı hatası veriyor sürekli. Wifiden bağladım yine aynı hatayı veriyor. Sadece sistem güncellemesi kısmı o hatayı veriyor ben de çok takmadım zaten şu anki haliyle gayet iyi. Baktım forumlara, güncelleme yapıp da memnun olan görmedim pek

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Kendiliğinden güncelleme geldi. Şu an indiriyorum ama okuduğuma göre k6 note serisinde güncelleme yapıp mutlu olan yok gibi. Lenovo'nun zaten kendi Android 6 teması ve kendine ait özelliklerinin çoğu Android 7'de gelen özellikler. Ben yine de kullanım detaylarımı sizinle paylaşacağım

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Android 7 güncellemesi ile ultra hızlı olan telefon arada saniyelik donmalara, ufak tefek takılmalara başladı. Sanırım Android 6 yı lenovo cihaza göre tasarlamış ve bunu çok güzel yapmışlar. Android 7 ise sanki lenovo yapmamış da genel güncellemeyi yerleştirmiş gibi geldi. Cihaz kasmasına rağmen ram kullanımı gözle görülür derecede düştü. Ram'den tasarruf var ama böyle özelliklere sahip bir cihazın kasmasına tamamen lenovo nun Android güncellemesi ile ilgilenmediğinin göstergesi.
Buna rağmen format attıktan sonra biraz daha kendine geldi. Eski hızı özlesem de artık geçti güncellemeyi yapmış bulunduk :)

Furkan_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncellemeden sonra telefon resmen öldü canavar gibi olan telefon şimdi takılmaya donmaya başladı

winston light

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BEYLER ACİL YARDIM!!!!! lenovo k6 telefonum.azar da takılıyodum bir anda mavi ekran verdi ve telefon kapandı.şarja taktım.telefonu açmaya çalısştım ama herhangi bi aksiyon olmadı.telefonu PC ye taktım telefonu görüyor usb kablosunu takınca pc den ses geliyor çıkarınca yine geliyor kısaca telefonu görüyor.ama telefonun ekranı açılmıyor. ne yapabilirm acil yardım lütfen

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
BEYLER ACİL YARDIM!!!!! lenovo k6 telefonum.azar da takılıyodum bir anda mavi ekran verdi ve telefon kapandı.şarja taktım.telefonu açmaya çalısştım ama herhangi bi aksiyon olmadı.telefonu PC ye taktım telefonu görüyor usb kablosunu takınca pc den ses geliyor çıkarınca yine geliyor kısaca telefonu görüyor.ama telefonun ekranı açılmıyor. ne yapabilirm acil yardım lütfen
Ekran bozulmuş veya anakart yanmış olabilir. Dua et ekran bozulmuş olsun çünkü eğer anakart ile ilgili sorunsa bu sana epey pahalıya patlayacak :)
Sana tavsiyem ise eğer garantisi devam ediyorsa anlaşmalı firmalar arasından "KVK" yetkili servisine göndermen

Yaşar Halil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran bozulmuş veya anakart yanmış olabilir. Dua et ekran bozulmuş olsun çünkü eğer anakart ile ilgili sorunsa bu sana epey pahalıya patlayacak :)
Sana tavsiyem ise eğer garantisi devam ediyorsa anlaşmalı firmalar arasından "KVK" yetkili servisine göndermen

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefon Oreo güncelleme ne zaman gelecek belli değil

Son düzenleme: