Bana yol gösterin yardım edin lütfen !

Bu konuyu okuyanlar

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Öyle zamanlar vardır ki bazen birini öylesine çok özlersiniz ki onu hayallerinizden çıkarıp gerçek hayatta sahip olmak istersiniz. Hayal etmek istediğinizi hayal edin, gitmek istediğiniz yere gidin, olmak istediğiniz kişi olun çünkü yaşayabileceğiniz tek bir hayatınız var ve tüm bunları yapabilmek için tek bir şansınız..

Yaş farketmese de yaş farkı arttıkça uyumlusuna denk gelmek zordur. Uyum sağlanmışsa kesinlikle farketmez. Sadece uyum sağlamışsa...

uyum sağladığımıza eminim eğer bir kızın yüzünü güldürüp mutlu olabilmesini sağlaya biliyorsam gerisi önemli bile değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

İşe bak ya burda teselliyi ben veriyorum. Teşekkürleri @by efsane alıyo
oy oy sen kıskandın mı şaka bir yana mesaj at numaranı 2. nikah şahidi sensin. ( bu gidişle mega düğün olacak ;) )

Son düzenleme:

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
uyum sağladığımıza eminim eğer bir kızın yüzünü güldürüp mutlu olabilmesini sağlaya biliyorsam gerisi önemli bile değil

Emin olun bir kızda onu gülümsetebilen sevgisini omuzlayan onu bir bakışıyla eritebilen erkek ister.

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Senin bu yaşlarda yapacağın en doğru şey üniversite yaşın gelmiş.Güzel bir üniversiteyi kazan git.Güzel geleceği olan bir bölüm.Yabancı dilini öğren.Hayatı akışına bırak...

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
oy oy sen kıskandın mı şaka bir yana mesaj at numaranı 2. nikah şahidi sensin. ( bu gidişle mega düğün olacak ;) )

Hahahah, forumu alıp geliriz. Veya şey, skype ile yaparız düğünü, her koltuğa bir PC filan :)

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Umarım bu düşüncelerin büyüdükçe değişmez. Şimdi hayır falan diyeceksin biliyorum ama bizde o yaşlardan geçtik.

Ben bu konularda çok ciddiyim dir ki ben hiç sanmiyorum artık başka birine gönlümü kaptırabileceğime

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
admin rica etsem ismini de söyler misin ? sorun olmazsa tabi istersen özelden atabilirsin

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Kardeşim adamsın lan peşinden git hiçbir şey olmaz madem seviyon... Ne güzel o duyguyu da tatmışssın tatmayanlar da var.. Yaş farkı var ama olsun ya 3 yaş kurtarır bir şey olmaz..

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Merhaba, aradaki 3 yaş problem değil fakat benim gördüğüm daha büyük bir problem var ortada. Birini sevebilirsiniz, birine aşık olabilirsiniz ama bu hiç bir zaman takıntı derecesine gelmemeli. Benim ilk mesajınızdan çıkardığım sonuç, sevdiğiniz kişiye aşırı bağlılık duymanız(dikkat edin bağlılık demedim aşırı bağlılık) sizi takıntıya ve sonrasında kaybetme korkusuna yönlendirmiş... bunu şuradan anlıyorum, onsuz dakikam,saatim,günüm geçmiyor diyorsunuz onsuz nefes alamam diyorsunuz. Durun bir dakika sakin olun, sevdiğinize oksijen kaynağı muamelesi yapmayın. Şu ana kadar ki hayatınızda o yoktu ve siz yine hayatınıza devam edip oksijeninizi soluyordunuz. Bence bu konuya çok dikkat etmelisin... bu takıntı ilerde farklı sonuçlar doğurabilir önce kendine sonra sevdiğine hareketinle,tavrınla,düşüncenle zarar verebilirsin.

By Devvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Öncelikle "Princeps" Haklı.
Şunu unutma: Her güzel şeyin bir sonu var.
Benim görüşüm, yaşamadan öğrenilmez hayat Yaşamaya bak.. (sonunu düşünme)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Samimiysen ve olgun biriysen neden olmasın lisede tanışıp evlenenlerde var ancak erkeklerde çoğunlukla lisedeyken böyle çok seviyorum ölüyorum gibi düşünceler geçici oluyor nedense. Okulunu bitir bir işe gir eğer hala aynı düşüncedeysen onu kaybetme

M

Murat Burç

SDN Okuru
3 yaş kafaya takılacak bir yaş değil. Fevri davranma. Bu dediklerinin düşüncesi bile aceleye getirilecek iş değil.