Bazı Konuların Yoruma Kapatılması Gerekiyor

Bu konuyu okuyanlar

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Başlıkta da belirttiğim gibi bazı konuların yoruma kapatılması gerekiyor. En azından bununla ilgilenecek bir kaç kişi de bulanbilir. Ayrıca bir kategori açıp kapatılan konular bölümü olabilir ve ayrıca bir konu açıp kendi konusunun yoruma kapatılmasını isteyen arkadaşlar da isteğini yazar ve değerlendirilir konusu yoruma kapatılır. Örnek veriyorum ben bi konu açtım bi sorunumla ilgili sorunum çözüldükten sonra o konu yoruma kapatılırsa ileri de tekrardan konuya başkası bir şey yazıp o konuyu tekrardan hortlatmaz. Veya o konuya alakasız mesajların yazılması engellenir. Böyle şeylerle kendi adıma ilgilenebilirim, bence yapılması gereken bir şey.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Merhaba, konuları yoruma kapatmıyoruz çünkü yıllar sonra benzer bir sorun bir başkasının başına gelebilir ve Google araştırmasında sizin konunuza denk gelebilir.

O kişinin yeni konu açması, benzer yanıtların verilmesindense açılmış bir konudan devam edilmesi daha mantıklı.

Bir diğer sebebimiz ise, üyemize gereksiz gelen konuların bile çoğu zaman yıllar sonra işe yaramasıdır.

Yönetim ekibimizde yer almanızdan memnun oluruz elbette ancak böyle bir görev düşünmüyoruz şimdilik.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Söylediğiniz şey forumun doğasına aykırı. Burası bir tartışma platformu.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Merhaba, konuları yoruma kapatmıyoruz çünkü yıllar sonra benzer bir sorun bir başkasının başına gelebilir ve Google araştırmasında sizin konunuza denk gelebilir.

O kişinin yeni konu açması, benzer yanıtların verilmesindense açılmış bir konudan devam edilmesi daha mantıklı.

Bir diğer sebebimiz ise, üyemize gereksiz gelen konuların bile çoğu zaman yıllar sonra işe yaramasıdır.

Yönetim ekibimizde yer almanızdan memnun oluruz elbette ancak böyle bir görev düşünmüyoruz şimdilik.
Söylediğiniz şey forumun doğasına aykırı. Burası bir tartışma platformu.

Söylediğim şey tam olarak anlaşılmamış olabilir. Bir başkası aynı konuyla ilgili konu açtığında aynı şeyleri yazmaya gerek yok çünkü zaten sorunun çözülmüş olduğu bir konu olacak ve o kişi oraya yönlendirilecek. Sorunu çözülmüş kişi de kendi açtığı konuya sorununun nasıl çözdüğünü yazarsa bence herhangi bir problem kalmaz. Zaten konular rastgele sorunu çözüldü diye kapatılamaz söylemek istediğim şey konu sahibinin isteği üzerine konu kapatılmasıydı birazda.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Söylediğim şey tam olarak anlaşılmamış olabilir. Bir başkası aynı konuyla ilgili konu açtığında aynı şeyleri yazmaya gerek yok çünkü zaten sorunun çözülmüş olduğu bir konu olacak ve o kişi oraya yönlendirilecek. Sorunu çözülmüş kişi de kendi açtığı konuya sorununun nasıl çözdüğünü yazarsa bence herhangi bir problem kalmaz. Zaten konular rastgele sorunu çözüldü diye kapatılamaz söylemek istediğim şey konu sahibinin isteği üzerine konu kapatılmasıydı birazda.

Selam,

Forumda kurallara uygun olmayan konular kilitlenmektedir aksi takdirde kilitlenmemektedir. Forum kurallarımzı gereğince benzer konu varken yenisini açmak yasaktır. Madde aşağıdaki gibidir:

• Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Sunucumuz arama için oldukça hızlıdır ve bu işlem sadece birkaç saniyenizi alır. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz.
https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/