Yeni arayüzü nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    93

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
68
Güzel olmuş ama bende nedense ingilizce birde saniye var şimdilik mi yoksa sürekli olacak bir durum mu

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Beğenmeme de gelse güzel olur. Ayrıca tamamen Türkçe olmasından yanayım. Like olarak falan bırakmayın lütfen genel kullanım diye Türkçeyi öldürmeyin.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Dostlar, dilin İngilizce olduğunun farkındayız. Elbette sonsuza kadar böyle kalmayacak. Ana amacımız forumu kapatmadan sürümü yükseltmekti ve sadece 1 saat süreyle kapalı kaldık. Şimdi beraber güzelleşme vakti.

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
arayüzüne alışmak uzun sürecek biraz da, abi insan bi yüklemeden türkçe dil pakedi filan yükler :D

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
multitheme ile multilanguage yapsak ya :p
para vercekseniz 1 ay yardım ederim :D 300-400 dilan çok değil :p

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@Fatih Toprak imza ekleme özelliğini de açacak mısınız? Bence güzel olur. Ama kurallar getirilmesi gerek. Örneğin imzada max. 200x100 boyutunda resim kullanmak gibi.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Selam arkadaşlar,

Yapılması gereken işlemleri kuralına göre yaptık, yalnız @by efsane ’ninde söylediği gibi sonsuza kadar forum böyle kalmayacak. Gereken geliştirmelerde en kısa zaman içerisinde yapılacaktır.

Reaksiyon puanı
119
eski forum iç karartıcıydı biraz cidden yani sarı siyah tuhaf bi renkdi girdiğim zaman sıkılıyordum şimdi forumdan çıkmam heralde :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Çok daha yetenekli bir forum oldu. Facebook kadar kolay. Ve performans yüksek. Eleştiri ve önerileri dikkate alarak geliştirme yapmaya devam.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Tekrardan selam arkadaşlar,

Forumumuzu güncellediğimiz için bir çok şey değişti. Forumda gördüğünüz hataları @Fatih Toprak, @by efsane veya bana bildirebilirseniz güncelleme işlemlerimizi daha hızlı bir şekilde yaparak sizlere daha iyi bir forum kullanımı sunabiliriz.

İyi forumlar!

SmtSvm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Forum bu haliyle çok daha iyi olmuş. Elinize sağlık.
Benim bir ricam olacak. Facebook, Instagram ve Twitter butonları eklemeniz. Oralardan foruma koyulacak linkleri direk görmemiz yararlı olacaktır.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Forum bu haliyle çok daha iyi olmuş. Elinize sağlık.
Benim bir ricam olacak. Facebook, Instagram ve Twitter butonları eklemeniz. Oralardan foruma koyulacak linkleri direk görmemiz yararlı olacaktır.

Her türlü eleştri ve öneriye açığız arkadaşlar, @SmtSvm önerinizi düşüneceğiz

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Tüü Allah sizi kahretmesin bu ne yahu? Outlooka bakıyorum sanki peh peh peh. Bu nedir erenler? Bu temayı getirirken hiç mi eliniz sizlamadi? Yok her şey iç içe girmiş çok karmaşık görünüyor bakmayacağım.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Tüü Allah sizi kahretmesin bu ne yahu? Outlooka bakıyorum sanki peh peh peh. Bu nedir erenler? Bu temayı getirirken hiç mi eliniz sizlamadi? Yok her şey iç içe girmiş çok karmaşık görünüyor bakmayacağım.

Bizim yaptığımız bir tema değil, Xenforo 2.0'ın kendi temasıdır, geliştirmeye devam edilecektir :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bizim yaptığımız bir tema değil, Xenforo 2.0'ın kendi temasıdır, geliştirmeye devam edilecektir :)
Usta anlatmak gerekirse telefonda çok rahatsız edici görünüyor. Önceki tema sadeydi, bu tema da ise herşey dipdibe. Üstelik epey de göz alıcı geldi bana.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Usta anlatmak gerekirse telefonda çok rahatsız edici görünüyor. Önceki tema sadeydi, bu tema da ise herşey dipdibe. Üstelik epey de göz alıcı geldi bana.

Çok iyi anladım, bunun içinde geliştirmeye devam ediyoruz :)

İyi forumlar.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
abiiii bune eskisi daha hojdu ayrica mrgreen tamamen gitmis. yinede hayirlisi olsun.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Şuanda tapatalk eklentisi aktif değildir bu yüzden tapatalktan foruma erişilmemektedir, bununla ilgili gerekli işlemide yapacağız.

Bilginize