Video Montajlama Program Önerir Misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Bay58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Değerli arkadaşlar hayırlı akşamlar. Eğlenceli videolar çekmekteyim bu videolarıma intro ve efekt koymak istiyorum lakin en iyi programa karar vermiş değilim sizin önerileriniz var mı bu konuda bana. Lütfen önereceğiniz program profesyonel olsun.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
çok uğraş isteyen şeyler yapacaksan adobe after effects ama biraz daha basit şeyler yapacaksan vegas pro

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Efekt işlerini "Vegas Pro" ile de yapabilirsin ama daha profesyonel çalışmalar için "After Effects" programını öneririm.
Genellikle video düzenlemek için "Adobe Premiere" programını da kullana bilirsin.
Tabii bana kalırsa hepsini dene çünkü kendi içlerinde kimisi daha kullanışlı kimisi daha profesyonel kimisi de basit.
Sana kalmış :)

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
intro ve efekt işini premiere ile yapabilirsin. Daha cafcaflı şeyler için after effects veya vegas da kullanabilirsin. Hiçbirini sevmedim dersen edius(render süresi daha kısadır) , hit film ve apple için final cut'ta güzel alternatifler.

Bay58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Efekt işlerini "Vegas Pro" ile de yapabilirsin ama daha profesyonel çalışmalar için "After Effects" programını öneririm.
Genellikle video düzenlemek için "Adobe Premiere" programını da kullana bilirsin.
Tabii bana kalırsa hepsini dene çünkü kendi içlerinde kimisi daha kullanışlı kimisi daha profesyonel kimisi de basit.
Sana kalmış :)

intro ve efekt işini premiere ile yapabilirsin. Daha cafcaflı şeyler için after effects veya vegas da kullanabilirsin. Hiçbirini sevmedim dersen edius(render süresi daha kısadır) , hit film ve apple için final cut'ta güzel alternatifler.
O değerli yorumlarınızı benimle paylaştığınız için çok çok teşekkür ederim arkadaşlar. Kısacası bahsettiğiniz programların hepsini kullanmak gerekecek. Tekrar tekrar teşekkür ederim saygılar.

Ongun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerilerde de belirttikleri gibi after effects ve premier pro fazlası ile gerekeni verecektir

AlicmAtalar

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Adobe premiere pro 2017'de render aldıktan sonra videoyu bazen bozuyor. Sesi arkadan veriyor ve ya yakınlaştırıyor. Bu hadise çok nadir oluyor . Sizce sebebi nedir ? Ayrıca Bu işlerde Adobe'nin ürünlerini tavsiye ederim.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Adobe premiere pro 2017'de render aldıktan sonra videoyu bazen bozuyor. Sesi arkadan veriyor ve ya yakınlaştırıyor. Bu hadise çok nadir oluyor . Sizce sebebi nedir ? Ayrıca Bu işlerde Adobe'nin ürünlerini tavsiye ederim.

export'u hangi formattan alıyorsun , h265 de bu tarz sorunlar olabiliyor.