Yerli Yazılım (Oyun Dahil) Gelistirme Kulübü!

Bu konuyu okuyanlar

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Selamunaleyküm Arkadaşlar. Bizim Şu an Bir Discord Kulübümüz Var. Discordu Bilenler bilir. Skype ile Teamspeak karısımının en güzel hali. Arastirabilirsiniz. Biz de bu discord uzerinden kulüp kurduk.

Kulübumüzün Amacı Yerli Yazılım Geliştirmeye Destek Olmakdır. Bu Kulübe Yazilım gelistiren herkes Girebilir. Fakat Kulüp de kalmak icin kendinizi tanitmanız ve aktif olmanız gerekir. Bu Kulüpdeki Profesyonel İs Yapan Arkadaslar Bana Direkt Mesaj Atsınlar. Ortak Projelerimiz İçin Farklı Bir grubumuz var! Eger Yeterince Profesyonel İseniz Sizinle Beraber Çalışabiliriz...
Mesela Bu Kanal da sadece gelenler kendini tanıtır. tanisma falan iken bir kanal daha acacagim o kanal da da yardimlaşmak destek olmak için. Yazılim gelistirirken takildıgınz yerde destek alabilmek için olacak.

KULÜBÜMÜZE DAVET LİNKI: Join the Software Developers TR Discord Server!

Son düzenleyen moderatör:

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
En azından bir yorum yapsaydıniz :))

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Geç saatte yorum gelmeyebilir malum kullanıcı sayısı düşüyor.Moderatör bile olmuyor bu saatlerde ;)
Yaptığınız şey, gerçekten çok önemli ve benimde yapmak istediğim eylemlerden bir tanesi.
Şuan bilgisayar programcılığı 1.Sınıf okuyorum işin başında olmasam yani profesyonel derecede dil bilsem direk gelirdim.Zira oyun yapılacaksa harita tasarımı ve ara kodlamalarda hayal gücüm iyi olduğundan güzel işler başarırdım.Fakat dediğim gibi daha o derece ilerleyemedik ama devam ederseniz 2 yıl sonra yollarımız kesişebilir.

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Geç saatte yorum gelmeyebilir malum kullanıcı sayısı düşüyor.Moderatör bile olmuyor bu saatlerde ;)
Yaptığınız şey, gerçekten çok önemli ve benimde yapmak istediğim eylemlerden bir tanesi.
Şuan bilgisayar programcılığı 1.Sınıf okuyorum işin başında olmasam yani profesyonel derecede dil bilsem direk gelirdim.Zira oyun yapılacaksa harita tasarımı ve ara kodlamalarda hayal gücüm iyi olduğundan güzel işler başarırdım.Fakat dediğim gibi daha o derece ilerleyemedik ama devam ederseniz 2 yıl sonra yollarımız kesişebilir.
Dostum. Kulübe katılirsanız görürsünüz. Biz oyun gelistiricilerle gelistirdigimiz konustugumuz kanal farkli - tanisma kanali farkli - yazilim gelistirirken destek alma kanalı farkli. Yani sen de gelebilirsin :) Tanışırız. Fikir Sunarsın. Pazarlaman Nasıl Mesela? Yada sosyal medya hesapları yönetme gorevi icin de yazilim bilgisi gerektirmiyor :) Ama Biz fatkli projeler uzerinde ilerliyoruz farkli ekiplerle. Sizin icin en basitinden 2d oyun gelistirebiliriz. Bi oyununuz Olsun ;)

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
@melisa_09 adlı arkadaşımķz da bize dahil oldu. 23 kisi Olduk. Ama 6 kisiyi Attım. Çünkü Saglam bir ortam istiyorum. Adam 1 hafyadir kulube girmis. hic girmedi kulube kac kere uyarmama ragmen. Hayir zaten basda girdi kulube kendi ismini bile soylemedn discord dam cikti bir daha da girmedi. Ben de atmak zorunda kaldim. Sorun yok biz bize yeteriz. Saglam dostlarimizi ekibe beklerim...

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Konuyu Ha bire güncellemek istemiyorum. Sadee gercekten yazilmasi gereken bir sey varsa yaziyorum ve bunu yazmam lazim...

GENÇLER! Bizim Amacımız ve Projemiz Belli Destek Beklerken Köstek Daha Çok Oluyor! Destek Olacaksanız Çok Şekilde Destek Olabilirsiniz. Ama Lütfen Köstek Olmayın. Artık Hem Skype Hem Discord Hem WhatsApp Hem De istenilen baska platformlarda Kulübümüz Olacak. Her Platformdan Saglam Dost Toplamaya Calisiyoruz. Fakat Bağzilari Gelip Selam vermeden Kendini tanitmadan Kapatiyor discordu öyle uyelihmgi kalsin... Yav arkadas madem bi amacin yok neden katildin?! Boyle durum olmaması icin Tum Aktif Olmayanlari cikardim discorddan. Gelenler 24 saat icinde kendilerini tanitmak ve uzmanlik alanlarini vs. vs yazmak Zorunda! Oyun oynamiyoruz Sonucta

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Gençler Normalde 50 civari Kisi Katildi Kulubumuze Ama Dedigim Gibi Uye oluyo tanitiyo bazen sonra bi daha girmeyenler bu yine iyi bi de hic tanitmayanlar var ben dedim basta ugrasamam boyle kisilerle. Eger gercekten bi amaciniz varsa gelin hem destek olun hem destek olalim. Sadece bununla kalmiyor. Ayri ayri gelistiricileri ekip haline getirip özel kanallar aciyoruz. Gelistirmelerinde her turlu destek veriyoruz...

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Gençler Kulübümüz Hızla büyüyor Fakat SDN forum da cok destek göremedik maalesef :( Olsun Belki göremeyenler olmuştur güncelleyeyim. Ama bu islerle ugrasan herkesi bekleriz cevrenizde varsa yazilim gelistirme ile ilgilenen davet edin sosyal mesya hesaplarinda da bu linki paylasirsaniz seviniriz :)
Discord - Free voice and text chat for gamers

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Güncel tuttuğunuz sürece katılım olacaktır...

İyi Forumlar...

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Güncel tuttuğunuz sürece katılım olacaktır...

İyi Forumlar...

Ikide bir güncellemek sıkıntı olmasın diye sebebi olmadan hep güncellemiyorum. Ama konu daima güncel :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada @Frosa Güncellemisken soyliyeyim. Senin geldigin discord grubu yani burada linki olan discord grubuna her gönüllüyü her yerli yazilimi destekleyeni aliyoruz. Ama skype Grubumuz ve Discord daki özel kanallara Profesyoneller disindiakilerin yetkisi olmadigi icin goremiyor ve yazamiyorlar. (Özel Kanallari) [Özel kanallarda farkli farkli ekipler var proje gelistiriyorlar her ekip kendi icinde. Hem sesli hem metin hem de goruntulu gorusme imkani mevcut..]

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Ikide bir güncellemek sıkıntı olmasın diye sebebi olmadan hep güncellemiyorum. Ama konu daima güncel :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada @Frosa Güncellemisken soyliyeyim. Senin geldigin discord grubu yani burada linki olan discord grubuna her gönüllüyü her yerli yazilimi destekleyeni aliyoruz. Ama skype Grubumuz ve Discord daki özel kanallara Profesyoneller disindiakilerin yetkisi olmadigi icin goremiyor ve yazamiyorlar. (Özel Kanallari) [Özel kanallarda farkli farkli ekipler var proje gelistiriyorlar her ekip kendi icinde. Hem sesli hem metin hem de goruntulu gorusme imkani mevcut..]
Anladım, hayırlısı olur inşallah... :)

İyi Forumlar...

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Güncel Gençler Skype Grubumuza Sadece Profesyonelleri Alıyoruz. Ama discorda gelebilirsiniz

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Kendiniz profesyonel misiniz?
Hocam Tam Profesyonel Oldugumu dusunmuyorum. Ama Tabi ki projelerim, Calismalarim, Tecrubem var.. Kisiye gore benim seviyem degisir...
Sizide gruba bekleriz

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Gençler Grubumuzun Web Sitesi, Forum Adresi, YouTube Kanalı, Sosyal Medya Hesapları, Skype - Discord - WhatsApp vb. Anlık Mesajlasma Grupları, GitHub Projeleri, (Ve Sadece Dunyada biz de tek Olan Özel Bir Platform - Detay Vermiyorum Tamamen Bitmeden)
Bunların Hepsi çok yakında Hepsinin linklerini verecegim desteklerinizi esirgemeyiniz

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Evet Gençler Bagzi Ekipler Oyun Gelistirmeye basliyorlar ekiplerde Yardimci dost ariyorlar. Saglam coder / dıs Modellemeci / Karakter Modelleme
vb...

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba Şu Ana Kadar ekiple veya tek başına oyun geliştiren oldu mu?

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Discord davetiyesini asla kırılmayacak şekilde ayarlarsan ben gelirim.

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Gençler kusura bakmayın. Linki hiç bitmeyecek şekilde ayarlamıştım. Ama gitmiş. Tekrar yeniliyorum;
Yeni Davetiye bu arada nod lardan biri lütfen linki yenileyebilir mi?

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Bazı Arkadaşlar Discord Kullanmıyormuş veya bazıları sadece bizim grup icin discord la ugrasmak istemiyorlar bu yüzden skype a katilmak iateyenler mesaj atsınlar. Forum adresimiz reklam'a girmesin diye vermiyorum. yetkili gorurse reklama girip girmedigini yazarsa sevinirim. YouTube ve sosyal medya hesaplarimizin hepsi sömestır tatili başlamadan açılmış olur...

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Tamamdır, açın bence.

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar kısa bir tesekkurumu yazmak istiyorum. Buradan ShiftDelete Forum Ahalisine Teşekkür ediyorum. (Destek çok olmasa da :) ) Sonuçta Bazı Mantıksız Amaçsızca Banlamadılar (technopat ın saçma yoneticileri) Benim Yerli Yazilim Gelistirme Projemi Kar Amaci gutmedigi halde Adam gibi bir proje olsun diyoruz. technopat da konu acmaya calisirken bu konu yuzunden ban yedim. Ama SDN de Öyle mi :) Adam Gibi Adam Bunlar tekrar tesekkur ederim...

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Arkadaşlar kısa bir tesekkurumu yazmak istiyorum. Buradan ShiftDelete Forum Ahalisine Teşekkür ediyorum. (Destek çok olmasa da :) ) Sonuçta Bazı Mantıksız Amaçsızca Banlamadılar (technopat ın saçma yoneticileri) Benim Yerli Yazilim Gelistirme Projemi Kar Amaci gutmedigi halde Adam gibi bir proje olsun diyoruz. technopat da konu acmaya calisirken bu konu yuzunden ban yedim. Ama SDN de Öyle mi :) Adam Gibi Adam Bunlar tekrar tesekkur ederim...
Rica ederiz. SDN farkı, tarzı ve bakış açısı... :)

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Dostlarım kusura bakmayın sadee web sitemiz (yani forum adresinden) devam ediyoruz. Gercek hayatta baska islerim oldugundan Mod da ariyoruz foruma. YAZILIMDESTEK.COM a bekleriz

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Site kapanmış, ancak fikir fena değil. Ben geliştirilmesi taraftarıyım. Şöyle bir düşüncem var, malumunuz Linux ve Windows'taki sorunlar bitmek bilmiyor ve bu sorunların çözümüne yönelik Türkçe makale ve video sayıları da oldukça az. Ben derim ki, bir yanda yazılım geliştiren bir topluluk, diğer yanda da var olan yazılımlara yönelik Türkçe kaynak ve destek oluşturan bir ekip kurulması. Böyle bir site kurulursa herkese çok büyük faydası dokunacağından %100 eminim.

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Site kapanmış, ancak fikir fena değil. Ben geliştirilmesi taraftarıyım. Şöyle bir düşüncem var, malumunuz Linux ve Windows'taki sorunlar bitmek bilmiyor ve bu sorunların çözümüne yönelik Türkçe makale ve video sayıları da oldukça az. Ben derim ki, bir yanda yazılım geliştiren bir topluluk, diğer yanda da var olan yazılımlara yönelik Türkçe kaynak ve destek oluşturan bir ekip kurulması. Böyle bir site kurulursa herkese çok büyük faydası dokunacağından %100 eminim.

@Scalh Dostum Ben de Diyorum Neden Cevap Yazılmamış. Site (Yazılımdestek.com -- "I" ile yazılıyor yani türkçe karakter) yazilim diye yazılan site kapalı. Zaten Sitemiz de Burası

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dostlar Konuyu Güncelliyorum :) Sitemizin Doğru Adresi Türkçe Karakter Olduğundan Sitemizin İsmini Yanlış Yazıldığından Siteye Ulaşamayanlar Olmuş. Direk http://yazılımdestek.com/index.php Böyle yazarsanız ya da http://yazılımdestek.com Ulaşabilirsiniz. Google'a Yazılım Destek Yazarsanız yine bizim sitemiz Çıkacaktır. Fakat Geneliniz Yazilim Yazarsanız çıkmaz İ ile değil I ile Tıklayarak Site'ye Gidebilirsiniz.

Son düzenleme:

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Benden bir öneri, siteye daha fazla alt forum ekleyiniz :)

3TH3M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Son düzenleme: