TWİTCH YAYINI AÇMAK İSTYORUM 50-90TL ARASİ İNTERNET ÖNERİRMİSİNİZ.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
119
ARKADAŞLAR HERKEZ UYDU NETİ ÖNERDİ ANCAK SİTESİNE GİRDİĞİM ZAMAN DEĞİŞİK DEĞİŞİK ŞEYLER GÖRDÜM UPLOUDU EN AZ 2-3 ARASI OLAN MBPS YÜKSEK OLAN VE ÇOK PAHALI OLMAYAN ÜRÜN LİNKİ ATARMISININIZ.

illaki uydunet olmak zorunda değil oturduğum mahalle fibere uygun değil onu söylemek istiyorum. twitch yayını için en az 2 uploud yetermi ??
internetten anlayan birisi değilim sormak istedim, kafamda deli sorular ...

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Fiber altyapınız yoksa ve çok eski bir binada oturmuyosanız TurkNet i öneririm. 35 mbit download, 2-3 mbit upload veriyor. 60 tl ve AKK yok.

Reaksiyon puanı
119
Fiber altyapınız yoksa ve çok eski bir binada oturmuyosanız TurkNet i öneririm. 35 mbit download, 2-3 mbit upload veriyor. 60 tl ve AKK yok.

çok çok iyi 60 lira benim şu an ttnet, ms sabit 25 - 30 yani internet kötü değil fakat uploud 0.6, indirme 3mbps ve ayda 60 lira veriyorum cahillikten kaynaklı 1 yıl taahüt yaptırmıştık birde çok pişmanım aldığıma resim yüklerken bi anda ms(ping) 300 - 400 lere fırlıyor türktelekom ttnet pişmanlıktır.

dediğiniz ürünün linki varmı paylaşırmısınız gerçekten sayfaya girdiğim zaman bulamıyorum bir sürü seçenek var

Reaksiyon puanı
119
TurkNet - Kotasız, VDSL Hızında İnternet
buradan adresinizle birlikte ne kadar hız alabileceğinizi sorgulayabilirsiniz. Ayrıca 0850 288 80 80 numarasından telefonla başvuru hakkında bilgi alabilirsiniz.

internetten baktım turknetin hizmeti hakkında bir çok şikayet var müşteri memnuniyeti 0 diyenler var. fiyatlar iyi olabilir fakat şikayetlerin hepsi göze çarptı herkez aynı şikayetle gelmiş yazmış TurkNet Şikayet ve Kullanıcı Yorumları | Şikayetvar gördüğün gibi

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
İnsanları hiçbir firmanın memnun etmesi mümkün değil. Ben kendim Turknet kullanıyorum Allah nazardan saklasın aşırı aşırısı memnunum. İlk başta da yazdığım gibi altyapın iyiyse yani bina eski değilse, tesisatın sağlamsa hiç düşünme geç, üstelik memnun kalmazsan taahhüt de yok anında iptal et cayma bedeli ödemeden. Fiberin olmadığı yerde firmalar Ttnet in altyapısını kullanır. Hepsi aynı altyapıyı kullandığına göre neden en iyi hızı, en düşük ücreti vereni almayalım ki? Tercih sizin kimden alırsanız alın Ttnet in kablosuyla evinize internet gelecek. (Uydunet, kablonet hakkında bilgim yok).

Son mesajlar