windows 10 yeni gelen updateyi yaptım masaüstüm kayboldu

Bu konuyu okuyanlar

michael scofield

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dün gece yeni update gelmiş windows 10 a 1709 tane yeni şey yazıyordu sanırım yaptım masa üstüm açıldığında sadece geri dönüşüm kutusu ve 1 tane oyunum geldi diğer klasör programlarım ve oyunlarım kayboldu ama arama kısmından arattığımda bilgisayarımdan girdiğimde onları bulabiliyorum ve birde benim C diski 500 gb D diskide 500 gb dı güncellemeden sonra sistem ayrıldı diye bir şey daha gelmiş resmini koyuyorum yardımcı olabilecek var mıdır

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Sistem ayrıldı dosyası daha önce diski ikiye böldüyseniz ondan kalan bir bölümdür.
Daha önce sistemi geri yükleme noktası oluşturduysanız sistemi geri yükleyin.

Yazıcızade

Asistan
Reaksiyon puanı
82
https://forum.shiftdelete.net/threads/sisteme-ayrildi-bolumu-niye-var.370329/

1709 sürümü 5400RPM diskler için tam bir facia. Adam direk SSD entegreli güncellemişler. Sonra %100 Disk kullanımı sorunları ve PC donma sorunları ile karşı karşıya kalıyoruz. Uğraş babam uğraş. Buna bir an önce bir yeni güncelleme getirmeleri lazım keza Microsoft'u aradığımda geleceğini söylediler ve hepsinin düzeleceğini belirttiler.

michael scofield

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistem ayrıldı dosyası daha önce diski ikiye böldüyseniz ondan kalan bir bölümdür.
Daha önce sistemi geri yükleme noktası oluşturduysanız sistemi geri yükleyin.
yok yok kesinlikle ilk aldığımdan beri C ve D diski vardı o yeni güncellemeden sonra geldi ondan yana bir sıkıntı yok sanırım arkadaş cevap vermiş ama şu masaüstünü nasıl ayarlayabilirim hepsini tek tek arama yerinden aratıp tekrar mı masa üstünü düzenlemeliyim