iPad 2017 almayı düşünüyorum önerileriniz neler

Bu konuyu okuyanlar

The_Company

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İ pad 2017 almayı düşünüyorum önerileriniz nelerdir yada daha iyi bir tablet varmidir o fiyatlarda

Yazıcızade

Asistan
Reaksiyon puanı
82
.
--- Gönderi Güncellendi ---

Genel kullanım icin film vs. Bide geliştirici uygulamalar kullanmak amaci ile herhangi bir sorun oluşturur mu ?

Bir sorun olmaz ama Android tablet alırsanız kullanım alanınız daha özgür olur. IOS çok kısıtlayıcı.

The_Company

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İyidir. Alma amacınız nedir?
Genel kullanım icin film vs. Bide geliştirici uygulamalar kullanmak amaci ile herhangi bir sorun oluşturur mu
Bir sorun olmaz ama Android tablet alırsanız kullanım alanınız daha özgür olur. IOS çok kısıtlayıcı.
android işletim sistemi uzun süreli kullanımlarda baya sorun yaşatıyor elimdeki tablet android ve çok uzun sure kullanmadığım halde baya sorun cikarmaya başladı kullanılmaz hale geldi diyebilirim

Yazıcızade

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Genel kullanım icin film vs. Bide geliştirici uygulamalar kullanmak amaci ile herhangi bir sorun oluşturur mu

android işletim sistemi uzun süreli kullanımlarda baya sorun yaşatıyor elimdeki tablet android ve çok uzun sure kullanmadığım halde baya sorun cikarmaya başladı kullanılmaz hale geldi diyebilirim

IOS daha stabil ve düzenlidir. :) Android biraz daha dağınık.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
iOS'a uygulama geliştirecekseniz alın tabi. Tablet konusunda her ne kadar Galaxy Tab S3 iyi bir cihaz olsa bile iPad her zaman 2 adım daha önde.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
android tablet kısmında çöp hiç kimse kusura bakmasın
ipad 2017 de çok güzel bir cihaz alınır

The_Company

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Cihazı aldım bir kaç gündür kullanıyorum gayet güzel bir kullanımı söz konusu bence android tabletlere göre gayet ideal bir tablet