Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Bu konuyu okuyanlar

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Sadece 2 ırk var ve 4 jop var işte harita biraz büyük canavarlar var item çıkıyor kesiyorsun görevde var fakat görevde hem item veriyor hem xp veriyor yine canavar keserek level atlıyorsun iteme + basma olayı var bu şekilde

Hocam AION'u bi deneyin derim.

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Hocam onu hiç sevmedimde
tera
raiderz
c9 üçünden hangisi iyi

Hocam ben 3'ünede aynı anda başladım C9'a devam ediyorum diğerlerini bıraktım açıkcası. Ticaret olayı C9'da çok daha ileri.Meslek felanda aynı şekilde.Tek sıkıntısı pvp yapmak istersen odalara girmen gerekiyor.Pve ise dungeon.Tera'nın class sistemi felan çok detaylı grafikleri daha güzel.Tamamen açık dünya.Raiderz bu ikisi arasında sönük kalıyor.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Hocam ben 3'ünede aynı anda başladım C9'a devam ediyorum diğerlerini bıraktım açıkcası. Ticaret olayı C9'da çok daha ileri.Meslek felanda aynı şekilde.Tek sıkıntısı pvp yapmak istersen odalara girmen gerekiyor.Pve ise dungeon.Tera'nın class sistemi felan çok detaylı grafikleri daha güzel.Tamamen açık dünya.Raiderz bu ikisi arasında sönük kalıyor.

yani ya tera ya c9 diyorsunuz ama benim istediğime göre tek c9 kalıyor tamamdır hocam sağ olun

EspadaSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam C9'da iyi ticaret dönüyor.Meslek olayı zaten çok detaylı.Ev gibi olan guild evleri var.Malzemeleri combine vb. edip ihtiyacınız olan şeye dönüştürmek gibi hoş detayları var.Ticaret ve craft ağırlıklı bir oyun istiyorsanız C9 tavsiyemdir.Oyun 20 level üzerinde başlıyor.20 level yapmak rahat.Görevlerle ilerlerseniz 2 3 saat arası 20 level olmuş oluyorsunuz.

C9 bi ara girmiştim zindanlar dışında açık alan kasılma yoktu sanırım? bilmiyorum bi şans daha vereceğim şu an iniyor :) meslek sistemi ve ev olayı olması benim için çok büyük artılar :)

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
C9 bi ara girmiştim zindanlar dışında açık alan kasılma yoktu sanırım? bilmiyorum bi şans daha vereceğim şu an iniyor :) meslek sistemi ve ev olayı olması benim için çok büyük artılar :)

Tamamen zindan hocam.Ev olayıda guildere var birtek ama evler düzenlenebiliyor hatta ahşapçılık mı ne öyle bi meslek var.O meslek ile eve eşya craft edebiliyorsunuz.Oyunu indirirseniz eğer isterseniz beraber girebiliriz :)

yani ya tera ya c9 diyorsunuz ama benim istediğime göre tek c9 kalıyor tamamdır hocam sağ olun

Rica ederim hocam.Oyunu indirdiğiniz zaman isterseniz beraber girebiliriz :)

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
[MENTION=277299]Kenpachi[/MENTION] hocam şuan terayı indiriyorum ne çok boyutu varmış gerçi az kaldı da sırf grafikleri için indiriyorum.C9 da grafiklerini beğenmedim

jaggedpvp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuda onerim google play ile xp disi butun surumlerde ve mobilde android cihazlarda oynanan hatta hile olmayan turkun cok oldugu pvp icin ayri maplar ve bastan itibaren full meslege dayanan (rogue bicakci ve yayci istediginiz an olabildiginiz) online oyun arcane legends kesinlikle onerim

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Beyler böyle until dawn gibi grafikleri olan pc için ona benzer hikayeli olan oyun önerir misiniz ?

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Arkadaşlar oynamaktan zevk alacağım oyun önerirmisiniz. Daha çok multiplayer'da takılmayı seviyorum.
Şuan oynadığım oyunlar ;
COD BO2 Mp
COD MW3 Mp
Project Cars Mp
Cod B02 Zombi

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Arkadaşlar oynamaktan zevk alacağım oyun önerirmisiniz. Daha çok multiplayer'da takılmayı seviyorum.
Şuan oynadığım oyunlar ;
COD BO2 Mp
COD MW3 Mp
Project Cars Mp
Cod B02 Zombi
Tom Clancy's Rainbow Six Siege ... Tungle programı ile mp oynanabiliyor ama orjinal alacaksanız bir şey diyemem ...

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Shadow of mordor tavsiye ederim arkadaşlar. Biraz zoru seviyorsanız.

ecrax105l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar ben kendi bilgisayarıma göre oyunlar arıyorum forum açmayıda bilmiyorum bana önerebilirmisiniz
sistem özelliklerim
ram=2gb
ekran kartı=256mb
@1.50 ghz

oynadığım oyunlar
gta 3
gta vice ctiy
max payne 1
max payne 2
counter-strike
minecraft

lütfen sizde birşeyler önerin

baris24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oha bende diyorum nden bunlar assasin creed 2 diyo çok eskiymiş konu :eek:

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Gta V tavsiye ederim gerçekten çok güzel ama şu hikaye modu beni deli ediyor bu arada bir türlü bu banka soygunlarına helikopter kullanma çatışma vb göremedim acaba onlara nasıl geçiş yapıyoruz?

Matkopat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şu dead space 2 bölüm 6 için biri bana yardımcı olsun ya uzaya açılan bi kapı var ordan ilerleyemiyorum karşıda bi kapı görünüyor orayı gösteriyor ama roket falan açık değil boşluğa düşüyor rica rica ediyorum bi yardım

sametzsr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben günümüz savaş taknolojisi ya da yakın geleceğin teknolojisinin kullanıldığı bir rts(gerçek zamanlı stratej) oyunu arıyorum.Böyle balistik-anti balistik füze(topol m, minuteman, patriot,s400), modern tanklar(t14 armata, leopard2, challenger2), uçak, helikopter, donanma olan Generals benzeri bir oyun. Act of Agression, Armor Clash 2 diye iki tane oyun var ama beğenmedim. Supreme Ruler 2020 türü bir oyun da istemiyorum. Çünkü savaş araçlarını kontrol edebileceğim bir oyun değil. Aman Starcraft gibi fütüristik-robotik oyunları yada 2. Dünya Savaşı temalı oyunları söylemeyin. Evet şu an var mı böyle bir oyun?Yakında böyle bir oyun çıkacak mı? Herkes Generals özlemiyle yanıp tutuşurken örneğin neden böyle K. Kore-Abd savaşı temalı bir strateji oyunu yapılmıyor?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bana çok güzel hikayesi olan, beni hikayesi içine alacak, soluksuz oynatacak bir oyun önerirmisiniz ? Misal Devil May Cry'ın hikayesine hayran kaldım. Skyrim mükemmel bir deneyimdi. Metal Gear Rising hikayesi harikaydı. Metro 2033/Last Light muhteşemdi ikiside. Yeni bir deneyim arıyorum. Bana çok sağlam bir hikaye önerir misiniz ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Misal oynarken aşırı coştuğunuz yada ağladığınız, öfkelendiğiniz herhangi bir oyun ?

NincaVoryir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana çok güzel hikayesi olan, beni hikayesi içine alacak, soluksuz oynatacak bir oyun önerirmisiniz ? Misal Devil May Cry'ın hikayesine hayran kaldım. Skyrim mükemmel bir deneyimdi. Metal Gear Rising hikayesi harikaydı. Metro 2033/Last Light muhteşemdi ikiside. Yeni bir deneyim arıyorum. Bana çok sağlam bir hikaye önerir misiniz ?
Misal oynarken aşırı coştuğunuz yada ağladığınız, öfkelendiğiniz herhangi bir oyun ?
Mafia serisinin bence en iyi oyunu olan Mafia 2; müzikleri, atmosferi ve oynanışı ile sürükleyici bir oyundur. Sadece size değil, herkese tavsiye ederim. Mutlaka oynamalısınız.
Gta V tavsiye ederim gerçekten çok güzel ama şu hikaye modu beni deli ediyor bu arada bir türlü bu banka soygunlarına helikopter kullanma çatışma vb göremedim acaba onlara nasıl geçiş yapıyoruz?
O dediklerin hikaye modunda az bir miktarda var, fakat en çok online modda soygun, çatışma vb. yapabiliyorsunuz.
Örneğin: Bir keresinde amfitiyatronun oradan geçerken silah seslerini duydum ve amfitiyatroya gittim. İster istemez kendimi amfitiyatronun oturaklarının arkasında siper alıp herkese ateş ederken buldum. Güzel zamanlardı.
Hazır bu kadar yazı yazmışken size bir oyun tavsiye edeyim. Oyunumuzun ismi Blitzkrieg 3. Yeni çıkmasına rağmen oynadığım en iyi strateji oyunlarından biri oldu. Askerler siper kazabiliyor, savaşta yer alan birimler deneyim kazanıyor ve ne kadar askerin, ne kadar aracın savaşta yer alacağına siz karar veriyorsunuz. Hele bir de kendi üssünüzü koruma ve askerlerinizi istediğiniz stratejide yerleştirme de var. Fiyatını hak eden güzel oyunlardan.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
2016-2017 çıkımlı, popüler, grafikleri sağlam,offline(hikayeli) bir oyun önerir misini? Canım sıkılıyor :(

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
bence zayif bilgisayarlar icin en iyi oyun Driver Parallel Lines 2006 daki grafikleri ile gta 5e tas cikarir)))