hepsiburada.com tarafından KANDIRILDIM...

Bu konuyu okuyanlar

erknkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
20.11.2017 Pazartesi günü öğle saatlerinde hepsiburada.com isimli alışveriş sitesinden; 27201160 şipariş nolu MSI LAPTOP ALDIM ( MSI PE72 7RD-1228TR Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128GB Fiyatı ). Ürünü aldığım miktar 1.804,84 TL idi. 5dk sonra ürünün ilanda satılamaz hale geldiğini gördüm. Müşteri temsilcisini aradım. Onlardan gelen yanıt ise Son ürünü satın aldınız o yüzden artık satılamıyor. Sizin siparişinizde sıkıntı yok gönderilcek içiniz rahat olsun bilgisini aldım. 1-2 saat sonra ise siparişimin iptal ediliğini mesajını aldım ve Tekrar müşteri temsilcisini aradım. Temsilci ürünün temin edilemediği o yüzden gönderilemediğini bana iletti. Aynı ürünü temsilciyle konuşurken daha yüksek fiyata satıldığını gördüğümü ilettim. Temin edilemeyen ürün 5dk sonra tekrar nasıl satılır. Sözleşmeyi iptal edemedikleri için yalandan temin edilemedi bahanesine sığındılar kısacası. Müşteri temsilciside kandırıldığımı kabullendi şikayet formu doldurduk. Geri gönüş ise 50tl lik kupon verelim konu kapansın üzerineydi. Ayrıntılar atacağım linklerde mevcut şimdiden teşekkürler..
OLAY VİDEOSU >>> HEPSİBURADA.COM TARAFINDAN NASIL KANDIRILDIM?
50TL LİK KUPON MEVSUSU . >>> HEPSİBURADA.COM TARAFINDAN NASIL KANDIRILDIM? #2 50TL KUPON VERELİM.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
7700HQ laptopun o fiyata satılmayacağı zaten belli. Satıcı yanlışlıkla ürün fiyatını öyle girmiş sanırım, bir hata oluşmuş. Hatadan dolayı da satamayacakları ortada. Sırf seni kırmamak için laptopı 4000 tl altına verecek halleri yok. Efendi gibi hataları nedeniyle özür anlamında kupon verelim demişler. Ne yapmaya çalışıyorsun, ne saçmalıyorsun anlamadım ?

Aklınca çakallık yapıp malı ucuza kapmaya çalışıyorsun, yakışmıyor bizim insanımıza...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ortada dolandılman yok sen hepsiburada'yı dolandırmaya çalışıyormuşsun gibi izlenim veriyor...

erknkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ne alakası var
7700HQ laptopun o fiyata satılmayacağı zaten belli. Satıcı yanlışlıkla ürün fiyatını öyle girmiş sanırım, bir hata oluşmuş. Hatadan dolayı da satamayacakları ortada. Sırf seni kırmamak için laptopı 4000 tl altına verecek halleri yok. Efendi gibi hataları nedeniyle özür anlamında kupon verelim demişler. Ne yapmaya çalışıyorsun, ne saçmalıyorsun anlamadım ?

Aklınca çakallık yapıp malı ucuza kapmaya çalışıyorsun, yakışmıyor bizim insanımıza...

NE alakası var kardeşim. Ürünü ben direk hepsiburada.com'dan aldım. satıcı onlar yani. Ürün temin edilemediği için satılmıyor diyor 5dk tekrar satıyor. konuşmaları iyi dinlediğine eminmisin ?Bizim insanımıza yakışmıyor diyorsun. Amerikada neden e-ticaret daha gelişmiştir diye düşünmüyoruz konuları nerelere getiriyorsun. algıları değiştirmiyelim lütfen.
--- Gönderi Güncellendi ---
ortada dolandılman yok sen hepsiburada'yı dolandırmaya çalışıyormuşsun gibi izlenim veriyor...

Dolandırıldığımı kim söyledi ? Kandırıldım diyorum....

eWoLution

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benimde başıma buna benzer bir şey gelmişti. yine popüler bir mağazadan telefon alırken.. etikette yazan fiyat ile sistemde çıkan fiyat birbirini tutmuyordu. etiketteki 200 lira daha ucuzdu ve etikette yazanın parasını verip almıştım.. yani haklı olan sizsiniz. peşini bırakmayın.. yasalar kurallar var hakkınızı arayın.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
o zaman Türkiye'nin en büyük kandırıkçısı Turk Telekom çoğu abonesine vaad ettiği hızı veremez kimse şikayet etmez ama bu durum o şekilde değil sen çakallık yapmaya çalıştın 4K'lık notebook 1,8K'ya verilmez.

erknkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
o zaman Türkiye'nin en büyük kandırıkçısı Turk Telekom çoğu abonesine vaad ettiği hızı veremez kimse şikayet etmez ama bu durum o şekilde değil sen çakallık yapmaya çalıştın 4K'lık notebook 1,8K'ya verilmez.

Yav bence bunlar sizin içinizdeki besledğiniz duygular. Bi sabah kalktım notebook fiyatına baktım ürünü gördüm aldım. Hergün ucuza yanklış fiyat girilmiş ürün arıyor olamam herhalde. Çakallık dediğine hak aramak denir tabi anlayana.... Şirketle satış sözleşmesini o ürünü sattıktan sonra istediği fiyata satsın diye imzalamıyorum. Yazık Zihniyete yazık

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5

Bu iki arkadaş Üniversitede Temel hukuk verilmeyen bir bölümde okumuş belliki. Temel Hukuk un en bilinen kurallarından biri VERİLMİŞ HAK GERİ ALINAMAZ dır.Ürünün ödemesini kartından almışlar ve ürün depolarında var ve ürünün fiyatını yanlış girdikleri için siparişini iptal edip fiyatı düzeltip satışa sunamazlar ürününü göndermek ZORUNDALAR.Burası bir hukuk devleti tüketici haklarına başvur bankandan faturanı iste ve hepsiburada dan sipariş çıktını al SEVE SEVE Vereceklerdir ürününü.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
onların ne pisikopat olduğunu bilemezsin inada binerse zarar etmlerine neden olduğunu idia edip dava açabilirler...

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Sözleşmende bölgesel hız değişikliklerine dair belli maddeler var merak etme asla bir dava açamazsın o konu hakkında.Bu olayla anlatmaa çalıştığın şeyin yakından uzaktan alakası yok.
onların ne pisikopat olduğunu bilemezsin inada binerse zarar etmlerine neden olduğunu idia edip dava açabilirler...
Bir başarısız söylem daha.O zaman da dava açacakları kişi fiyatların girdisini yapan Bilgi İşlem personeli olur.Ürünü satın alan kişiden herhangi bir şey talep edemezler.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
O bilgisayarın o fiyattan satılma gibi bir şansı yok sen siparişi verince de gerçek fiyatının o olmadığını anlayıp ürünün fiyatını değiştirmişler.Onlar da insan hata yapabilirler sonuçta.O bilgisayarın o fiyattan satılmaması gerektiğini anlayışla karşılaman gerek ortada dolandırılma gibi bir olay yok çok fazla çarpıtmışsınız.

erknkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
O bilgisayarın o fiyattan satılma gibi bir şansı yok sen siparişi verince de gerçek fiyatının o olmadığını anlayıp ürünün fiyatını değiştirmişler.Onlar da insan hata yapabilirler sonuçta.O bilgisayarın o fiyattan satılmaması gerektiğini anlayışla karşılaman gerek ortada dolandırılma gibi bir olay yok çok fazla çarpıtmışsınız.

Ya bende bir problem var ya sizde. Siz gerçekmisiniz. Ben dolandırıldım demedim kandırıldım diyorum ?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bence de burada Hepsiburada haklıdır. 1800 e bırak o laptobı orta seviye bi telefonu bile vermiyorlar. Boşuna uğraşmayın geçin bu işleri.

atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Geçen gün bir ürün aldım. Ürün de 20-25 tl. Yani para bile değil gibi. Ürün şu gün kargoya verilecek yazdı sipariş sayfasında. O gün geçti ve mesaj atarak bilgilendirdim. Oradan satış yapan başka bir firmanın ilgisizliği. Bu durumdan dolayı hemen ürünü hızlı bir şekilde tedarikletip yolladılar ve üstüne 10 tl hediye çeki verdiler bu durum dolayısıyla. Yıllardır en güvendiğim alışveriş sitesi. Senin durumda bir şey yok. Sana 50 tl bile kafadan vermişler. Hem onlarlık bir durum değil senin olay. Ürünü satan firmanın ürünü yollamaması ya da bir hatanın olması. Burada, hepsiburada o ürünün fiyatını yanlış girdikleri için iptal ettiklerini düşünüyorum. O bakımdan 1800 küsür fiyata o ürünü temin edemeyeceklerinden, ürün temin edilemedi demişlerdir. Şu an ki fiyata baktım 7 bin tl küsür. Sen olsan 7 binlik bir ürünü 2 bine satar mıydın? Kandırılma var gibi olsa da, onlarda haklı gibi. Aslında sen de haklısın. Bir şey diyenem. Fiyat neyse odur. Bunu değiştirmekte ayıptır. Aslında haklısın da, ne yapılır bu durumda bilmiyorum.

Son düzenleme:

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Hacı 7.2 milyarlık bilgisayarı yanlışlıkla 1.8 milyar diye yazmışlar.
Hani 2 milyarlık olsa, ilk önce 1.8 yazsalar da tam senin alacağın zaman 2 milyar yapsalar kandırılmışsın derdim .
Ama hata olmuş işte besbelli, sen bu konuyu kapat, iyi yorumlar almazsın.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ya bende bir problem var ya sizde. Siz gerçekmisiniz. Ben dolandırıldım demedim kandırıldım diyorum ?
Hocam bunun kandırılmak ile alakası yok esas siz anlamıyorsunuz.Sizin zaten o fiyatı gördüğünüz an şüphelenip almamanız gerekirdi belli ki bir hata oluşmuş sonuçta.Hatta adamlar size nezaket olarak 50 TL çek vermişler.Direk yanlışlık oldu deyip başlarından savabilirlerdi.Boşu boşuna marka ismi kirletilmeye çalışılmış basit bir insanlık hatası.

erknkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Geçen gün bir ürün aldım. Ürün de 20-25 tl. Yani para bile değil gibi. Ürün şu gün kargoya verilecek yazdı sipariş sayfasında. O gün geçti ve mesaj atarak bilgilendirdim. Oradan satış yapan başka bir firmanın ilgisizliği. Bu durumdan dolayı hemen ürünü hızlı bir şekilde tedarikletip yolladılar ve üstüne 10 tl hediye çeki verdiler bu durum dolayısıyla. Yıllardır en güvendiğim alışveriş sitesi. Senin durumda bir şey yok. Sana 50 tl bile kafadan vermişler. Hem onlarlık bir durum değil senin olay. Ürünü satan firmanın ürünü yollamaması ya da bir hatanın olması. Burada, hepsiburada o ürünün fiyatını yanlış girdikleri için iptal ettiklerini düşünüyorum. O bakımdan 1800 küsür fiyata o ürünü temin edemeyeceklerinden, ürün temin edilemedi demişlerdir. Şu an ki fiyata baktım 7 bin tl küsür. Sen olsan 7 binlik bir ürünü 2 bine satar mıydın? Haksız bir davranışta bulunmuşsun.

ürünü direk hepsiburadadan alıyorum. onlar temin edip sayıor. kardeşim videoyu izlemeden boş keseden yorum yapmaylım lütfen...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Geçen gün bir ürün aldım. Ürün de 20-25 tl. Yani para bile değil gibi. Ürün şu gün kargoya verilecek yazdı sipariş sayfasında. O gün geçti ve mesaj atarak bilgilendirdim. Oradan satış yapan başka bir firmanın ilgisizliği. Bu durumdan dolayı hemen ürünü hızlı bir şekilde tedarikletip yolladılar ve üstüne 10 tl hediye çeki verdiler bu durum dolayısıyla. Yıllardır en güvendiğim alışveriş sitesi. Senin durumda bir şey yok. Sana 50 tl bile kafadan vermişler. Hem onlarlık bir durum değil senin olay. Ürünü satan firmanın ürünü yollamaması ya da bir hatanın olması. Burada, hepsiburada o ürünün fiyatını yanlış girdikleri için iptal ettiklerini düşünüyorum. O bakımdan 1800 küsür fiyata o ürünü temin edemeyeceklerinden, ürün temin edilemedi demişlerdir. Şu an ki fiyata baktım 7 bin tl küsür. Sen olsan 7 binlik bir ürünü 2 bine satar mıydın? Kandırılma var gibi olsa da, onlarda haklı gibi.
Katılıyorum.Kargomun 1-2 gün geç verilmesi sonucu 10-20 TL tutarında hediye çeki aldım birkaç kere.Hangi firma bunu yapar.

erknkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam bunun kandırılmak ile alakası yok esas siz anlamıyorsunuz.Sizin zaten o fiyatı gördüğünüz an şüphelenip almamanız gerekirdi belli ki bir hata oluşmuş sonuçta.Hatta adamlar size nezaket olarak 50 TL çek vermişler.Direk yanlışlık oldu deyip başlarından savabilirlerdi.Boşu boşuna marka ismi kirletilmeye çalışılmış basit bir insanlık hatası.

Hocam Siz bence olayı cok küçümsüyorsunuz ben kıllandığım için müşteri temsilcisini zaten aradım. Onlarda herhangi bi hata olmadığından bahsetti ürün gönderilcek dedi. Videoyu izlemedenğiniz çok açık. Videoyu izlesin arkadaşlar ondan sonra yorum yapsın ....
Hacı 7.2 milyarlık bilgisayarı yanlışlıkla 1.8 milyar diye yazmışlar.
Hani 2 milyarlık olsa, ilk önce 1.8 yazsalar da tam senin alacağın zaman 2 milyar yapsalar kandırılmışsın derdim .
Ama hata olmuş işte besbelli, sen bu konuyu kapat, iyi yorumlar almazsın.

kardeşim ürünü hepsiburada.com direk satıyor. Ürünü bende 1800tl adım daha sonra aradım ürün kaldırıdı bi sıkıntı var mı diye yok yok dediler ürün gelicek dediler. Daha sonrada temin edilemedi diyip 7000tl satmak kandırılmak değilmdir. Ben dolandırılmdaktan asla bahsetmedim. Firmayı kötülemek çamur atma amacım yok. Demek istediğim sey yalanı yalan ile kapatıyorlar karşında tam bir muhattab bulamıyorsun. Satış sözleşmesini ben onların lehi için imzalıyorsam ne gerek var sözleşmeye. Siz bunu anlamıyorsunuz o yüzden de e-ticaretide kendimize benzettik. Ama sen açgözlüsün ama olmaz ahhh ahhh

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
i7 işlemci, 17.3 inc ekran, 128 gb ssd, 16 gb ram ve 1800 tl ohhhh iyiymiş kişki benim olsaaaaaa.

mavi-goz_1072811.jpg

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam Siz bence olayı cok küçümsüyorsunuz ben kıllandığım için müşteri temsilcisini zaten aradım. Onlarda herhangi bi hata olmadığından bahsetti ürün gönderilcek dedi. Videoyu izlemedenğiniz çok açık. Videoyu izlesin arkadaşlar ondan sonra yorum yapsın ....
Hocam orada birimler arası iletişim anında oluşmuyor maalesef.Müşteri hizmetleri orada o ürünün o parayı hakedip etmediği ile ilgilenmez size o ürünü ulaştırmakla ilgilenir o yüzden öyle cevap vermiştir.Daha sonra hata anlaşılıp oradaki çalışan kişide bilgilendirilir ve hata düzeltilir bu kadar basit.Konu gereksiz uzuyor.

erknkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam orada birimler arası iletişim anında oluşmuyor maalesef.Müşteri hizmetleri orada o ürünün o parayı hakedip etmediği ile ilgilenmez size o ürünü ulaştırmakla ilgilenir o yüzden öyle cevap vermiştir.Daha sonra hata anlaşılıp oradaki çalışan kişide bilgilendirilir ve hata düzeltilir bu kadar basit.Konu gereksiz uzuyor.

Kardeşim benim anlatmak istediğim durum şudur. Hepsiburada direk kendi sattığı ürün üzerinden bunu yapıyorsa. Diğer mağazaları siz düşünün. Türkiye'de e-ticaret bumudur? Fiyat esnekliği istediğini yapabilme kabileti getiriyor adamı. Savunduğunuz şey cok saçma fiyattan kıllanmalıydınız savunmamı kendim almalıyım. Ben zaten güvenli ticaret sitesinden ürün alarak önlemimi almışım. Sizin verdiğiniz cevaplar bana cok garip geliyor. Söylediğiniz hersey benim önlem almam ve bilmem gerekir adına onlarınki ufak şeyler. Sizi anlayamıyorum iyi geceler...

atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar. Bir ürüne fiyat konur. O fiyatı bir müşteri görür ve alır ise, o fiyata satılmıştır. Yani fiyat neyse odur. Bu her yerde böyledir. Hatalı fiyat koymuş iseler, bu onların sorumluluğundadır ve müşteri hangi fiyattan almışsa, o fiyattan satmak zorundadırlar. Yalnız burada kandırmak yerine adam gibi bu hatalı davranış ve fiyat olayını anlatsalardı, müşteri zaten anlayışlı davranıp "tamam" derdi. Bence erknkose haklı. Aynı durum bizim de başımıza gelse, hakkımızı aramaya çalışırız.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Cihazın fiyatı $1,599.00
Dolar 1 TL olsa ve vergi ile kargo toplamı 200TL olsa olur aslında.
12f675633c958ac71fe8eccda8237b82.jpg
Yaa şimdi bu konunun boyutu çok büyük. Bu konu siyasete dayanır. Ancak şu an iktidarda iktidar partisi değil de muhalefet partisi olmuş olsa dolar 1 tl olmaz. Boşuna hayal görmeyelim. Haa nasıl dolar 1 tl olur?. Bir ülke tamamen kalkınmış olursa gelişmiş olursa dünyada sözü geçiyor güçlü kuvvetli bi ülke olursa işte o zaman dolar 1 tl olabilir. Buda sadece iktidar partisiyle alakalı bi durum değildir. O ülkenin toplumunun insanlarının çok çalışıyor çok çalışkan olması gerekir. Şu an biz toplum olarak çalışıyormuyuz?. Kesinlikle hayır hepimiz kıçımızı koltuklara koymuşuz boş laf yapıyoruz. İktidar partisine sallayıp duruyoruz. Bunun tek sorumlusu iktidar partisi falan değil. İstersen mehalefet partisi başta olsun değişen ne olacak ki?.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
dolar 1TL mazot 1TL benzin 1TL götürCem...
parti sloganı gibi...

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Yaa şimdi bu konunun boyutu çok büyük. Bu konu siyasete dayanır. Ancak şu an iktidarda iktidar partisi değil de muhalefet partisi olmuş olsa dolar 1 tl olmaz. Boşuna hayal görmeyelim. Haa nasıl dolar 1 tl olur?. Bir ülke tamamen kalkınmış olursa gelişmiş olursa dünyada sözü geçiyor güçlü kuvvetli bi ülke olursa işte o zaman dolar 1 tl olabilir. Buda sadece iktidar partisiyle alakalı bi durum değildir. O ülkenin toplumunun insanlarının çok çalışıyor çok çalışkan olması gerekir. Şu an biz toplum olarak çalışıyormuyuz?. Kesinlikle hayır hepimiz kıçımızı koltuklara koymuşuz boş laf yapıyoruz. İktidar partisine sallayıp duruyoruz. Bunun tek sorumlusu iktidar partisi falan değil. İstersen mehalefet partisi başta olsun değişen ne olacak ki?.

Bu konu hakkında konuşmam ben.
Ama sadece şunu diyebilirim, en azından İstanbul yerine Anadolu şehirlerine daha fazla yatırım yapılırdı, inşaat sektörü yerine bilişim ve sanayi sektörlerine daha fazla yatırım yapılırdı, tarım ve hayvancılık ise dışarıdan et ve buğday ithal edecek duruma büyük ihtimal gelmezdi, rantçılar ve komisyoncuların payı bu kadar yüksek olmaz ve asıl payı üretenin kazanmasına dikkat edilirdi, ABD ve Avrupa'ya bu kadar bağımlı haldeyken, nota üstüne nota verip kabadayılık yerine en azından ilk aşamada bu bağımlılıkları giderici az da olsa önlemler alınır sonra kabadayılık yapılacaksa yapılırdı, İrandan tehlikeli para aktarımları yerine daha az riskli ve orta vadede güvenli işler yapılırdı, Suriye ve İran'da arabulucu rolü üstlenilir ve gücümüzün yetmediği işlere girmezdik.
Bu konuşmamış halim.

Ortadoğu ülkelerinin petrolü var diyip duruyoruz halbuki bizde daha değerli birşey var, boğaz köprüleri.
%1 komisyon bile alınsa (ki bu komisyon zaten hakkımız çünkü oradan geçen her geminin bize başta güvenlik olmak üzere maliyeti var) biz onlardan daha zengin dahi olurduk.
Üstte dalga geçtiğiniz adam bile bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapacağını söylemişti.
Madem uluslarası arenada riskli politikalar izliyoruz, bari onun bunun toprağına dadanacağımıza, yasal olmayan para transferleriyle uğraşacağımıza, kendi hakkımız olanın peşine düşebilirdik.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu konu hakkında konuşmam ben.
Ama sadece şunu diyebilirim, en azından İstanbul yerine Anadolu şehirlerine daha fazla yatırım yapılırdı, inşaat sektörü yerine bilişim ve sanayi sektörlerine daha fazla yatırım yapılırdı, tarım ve hayvancılık ise dışarıdan et ve buğday ithal edecek duruma büyük ihtimal gelmezdi, rantçılar ve komisyoncuların payı bu kadar yüksek olmaz ve asıl payı üretenin kazanmasına dikkat edilirdi, ABD ve Avrupa'ya bu kadar bağımlı haldeyken, nota üstüne nota verip kabadayılık yerine en azından ilk aşamada bu bağımlılıkları giderici az da olsa önlemler alınır sonra kabadayılık yapılacaksa yapılırdı, İrandan tehlikeli para aktarımları yerine daha az riskli ve orta vadede güvenli işler yapılırdı, Suriye ve İran'da arabulucu rolü üstlenilir ve gücümüzün yetmediği işlere girmezdik.
Bu konuşmamış halim.

Ortadoğu ülkelerinin petrolü var diyip duruyoruz halbuki bizde daha değerli birşey var, boğaz köprüleri.
%1 komisyon bile alınsa (ki bu komisyon zaten hakkımız çünkü oradan geçen her geminin bize başta güvenlik olmak üzere maliyeti var) biz onlardan daha zengin dahi olurduk.
Üstte dalga geçtiğiniz adam bile bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapacağını söylemişti.
Madem uluslarası arenada riskli politikalar izliyoruz, bari onun bunun toprağına dadanacağımıza, kendi hakkımız olanın peşine düşebilirdik.
Siyaset konuşmaktan hiç haz almam ama ben de şunu eklemek isterim ki bu ülkenin geleceği gençler ise önce eğitim düzeltilmeli.Sen gelecek nesline iyi bir eğitim veremiyorsun ki o adam iyi yerlere gelip ülkeni kalkındırsın.Bunu geçtim zamanında yurt olayı malum örgütün elinde olduğu için şehirlerde yeterli yurt yok bu öğrenciler ne yapacak?Yurt olsa 6 kişilik odalar var görseniz ahır gibi it bağlasanız durmaz.Bu adam burada yaşayıp nasıl ülkesine katkı versin ve nasıl ülkesi hakkında olumlu şeyler düşünsün?Yurt çıkmadı evde kalalım diyorsun öğrenciyim diyince 500 TL olan kira oluyor sana 800-900 TL.Yurtlarda yemek olayı gayet yeterli ondan yana şikayet yok ama internet olayı tam bir facia.300 kişiye bağlanmış 8mbit internet tek modemden sadece foruma girmem 2-3 dk alıyor.Ben bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim internet benim için çok önemli ama bir video bile açıp izleyemiyorum.Şimdi bu şartlar altında kalan adam nasıl iyi şeyler düşünsün.Değer verilmiyor ki.

REOSTA9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
4-5 sene önce i7 işlemcili laptop almıştım ben de.. O zamanlar 2bin 2bin200 falanken 1500 e düşmüştü.. Sipariş verdim geldi geldikten sonra ürün sürekli arızalandı ilk geldiğinde kasasının kapağı aralıkti (yani muhtelemelen açılmış bir ürün ama sıfır diye satılıyordu) ve 6ayda 1ay kullanamadım neredeyse.. Sonra Pc öldü para iade ettiler.. Ama 2-3 ay da onun için uğraştım.. Hepsiburada bunu yapıyor o günden beri 5tl lik bile alışveriş yapmam..

Arkadaşa dolandırıcı muamelesi yapmanız saçma.. Bir ürün alırken kampanyaları vs takip edip ucuza almak istemesi normal.. Hepsiburadayi savunmanız tuhaf geldi.. Yanlışlıkla düşük fiyat vermiştir diye bir sey yoktur.. Fiyat etiketi neyse o fiyata satılır..