Operatörden alıp paraya çevireceğim. Yardım eder misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

ozgursr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba,
Operatörden alıp paraya çevirip sonra üzerine bir miktar daha koyup Iphone 6s alacağım kısmet olursa. Operatörden alabilceğim telefonların listesi aşağıda. Hangisini alayım? Hangisini daha kolay satabilirim? Hangisi en değerinde gider?

Yanlış yerde konu açtıysam özür dilerim. Taşırsanız çok sevinirim.

LG Q6
Samsung Galaxy Grand Prime Plus
General Mobile GM 6 Lifecell
Samsung Galaxy J7 Core
Alcatel A3
Kaan A1
Lenovo Motorola Moto E Plus
Turkcell T80
Casper VIA M3
Sony Xperia L1
General Mobile GM 6
Vestel Venus V3 5580T
LG K10 2017
Vestel Venus 5000
Lenovo K6 Note
Alcatel Shine Lite
HTC Desire 10 lifestyle
Samsung Galaxy J7 (2016)
General Mobile GM 5 Plus

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
HTC ve Sony'nin Türkiyedeki durumu ortada. Kötü anlamda söylemiyorum güzel telefonları var ama bilen araştıran ve hastaları alıyor. LG Q6 tasarımından dolayı çok satar o fiyata diye düşünebilirsin ama LG servis kısmında bazı sıkıntılar yaşadı. Kaan A1, Turkcell T80 ve Alcatel Shine Lite'ın diğerlerinin yanında pek şansının olacağını düşünmüyorum. En mantıklı seçenek burada sırayla gidersek Samsung, General Mobile ve Lenovo diyorum. Marka olarak söyleme model olarak söyle diyorsan en rahat satabileceğin bence J7 2016 derim.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Hocam en baştan alcatel ve vestel venüsleri ele zaten fiyatları ortada yani satsan bile aldığının 100 lira altına anca alırlar boşu boşuna almış olursun. Bence bu listede alınabilecek 3 telefon var. Lg Q6, Samsung Galaxy J7 Core , Samsung Galaxy J7 (2016). LG Q6 dememin sebebi yeni trend olan full ekran teknolojisini benimsemiş olması ön taraf bildiğin g6 gibi ve alıcısını daha kolay bulabilirsin. Samsung j7 serisini söylememin nedeni zaten bu modelin peynir ekmek gibi satılmasıdır. Karar senin tabiki ama alcatel vestel general mobile gibi cihazlardan kaç belki iyi olabilirler ama ikinci el olarak sattığında sıkıntı yaratabilirler.

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar Merhaba,
Operatörden alıp paraya çevirip sonra üzerine bir miktar daha koyup Iphone 6s alacağım kısmet olursa. Operatörden alabilceğim telefonların listesi aşağıda. Hangisini alayım? Hangisini daha kolay satabilirim? Hangisi en değerinde gider?

Yanlış yerde konu açtıysam özür dilerim. Taşırsanız çok sevinirim.

LG Q6
Samsung Galaxy Grand Prime Plus
General Mobile GM 6 Lifecell
Samsung Galaxy J7 Core
Alcatel A3
Kaan A1
Lenovo Motorola Moto E Plus
Turkcell T80
Casper VIA M3
Sony Xperia L1
General Mobile GM 6
Vestel Venus V3 5580T
LG K10 2017
Vestel Venus 5000
Lenovo K6 Note
Alcatel Shine Lite
HTC Desire 10 lifestyle
Samsung Galaxy J7 (2016)
General Mobile GM 5 Plus
Telefoncuya sorun en iyi hangisini alıyorsa nakitte ya da hangisi sizi az zarara koyacaksa ona göre alın

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Lg q6 bayağı tutuldu diye biliyorum tanıdığım 2 kişi aldı. Q6 dan yana oyum. Operatörden galaxy a5 a7 de satılıyor diye biliyorum onları da bşr sor istersen

İnternettin_abi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekonomimiz ortada insanlar ucuz bişi ister bence hem ucuz hemde kaliteli olan gm 5 plus al ben 12 tane oyun 6,7 tane uygulama yükledim hala kasmıyor ama içinde 16 gb sd cardda var neyse bence sen gm5 plus al
--- Gönderi Güncellendi ---
ama şunuda unutma operatörler sim card falan 12 ay kullanma falan söz verion başka telefonda kullanılır mı bilmiyorum pardon yazmadı zannetim 2 kere yazdım :D

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Burada piyasa fiyatını bilemeyiz. Telefoncuya git listeyi göster. Ama ben Q6 derim.