Iphone ikiz telefon

Bu konuyu okuyanlar

Tacettin1990

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben bir yil once iphone 5s telefon aldim iki kez garantiye gonderdim islem yapip geri yolladilar ama sorunlar duzelmedi gecen hafta tekrar gonderdim bu kez imzir egemek' e yolladim bizi geri arayip bu telefonun bizde olmamasi gerektigini apple bunyesinde gozuktugunu soylediler islem yapmadilar arastiricaz dediler birsey bulamadilar satici toptanci ve teleservice olmak uzere herkes birbirine atiyor topu bugun telefonumu hicbir islem yapmadiklari icin geri getirttim ne yapabilirim ne gibi bir yol izlemeliyim anladigim kadariyla telefon ikinci el ve tekrar kutulanmis ve imei numarasi baska telefondan alinmis lutfen cevap verebilirmisiniz.

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Apple Türkiyede 5s stok ve tamir sıkıntısı var sizinkide bu karışıkla ilgili olabilir ben ve benim gibi binlerce kişi 2 ayı gecgin bir süredir telefonlarımızı apple dan alamıyoruz degişim cihazlarımızı göndermiyor

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşın dediği gibi 5s olan herkesde bu sıkıntı var günümüzde 6 alanların da ilerde aynı sorun ile karşılaşması kaçınılmaz o yüzden Alacak olanların birkez daha düşünmesi lazım. Stok sıkıntısı olduğu için eski telefonu tamir yapıp göndermeleri gibi birşey olabilir tabi normalde Applede böyle birşey Yok. Ayrıca applede.imei alma diye birşey Yok belki anakartını değiştirmişlerdir ya da telefonu komple değiştirmişlerdir

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba ben bir yil once iphone 5s telefon aldim iki kez garantiye gonderdim islem yapip geri yolladilar ama sorunlar duzelmedi gecen hafta tekrar gonderdim bu kez imzir egemek' e yolladim bizi geri arayip bu telefonun bizde olmamasi gerektigini apple bunyesinde gozuktugunu soylediler islem yapmadilar arastiricaz dediler birsey bulamadilar satici toptanci ve teleservice olmak uzere herkes birbirine atiyor topu bugun telefonumu hicbir islem yapmadiklari icin geri getirttim ne yapabilirim ne gibi bir yol izlemeliyim anladigim kadariyla telefon ikinci el ve tekrar kutulanmis ve imei numarasi baska telefondan alinmis lutfen cevap verebilirmisiniz.

Apple'yle iletişime geçmeni öneririrm.

Tacettin1990

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugun telefonu geri istedik geldi bir islem yapmiyorlar irlan'dadan apple yetkilisi ben halledicem dedi ama cozemedi napicam bilmiyorum elimde kaldi resmen
--- Gönderi Güncellendi ---
Apple ile iletisime gectik durumu cozmediler dahada ne yapabiliriz bilmiyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Apple ile iletisime gectik durumu cozmediler dahada ne yapabiliriz bilmiyorum