SDN mobil uygulaması çöp!!!

Bu konuyu okuyanlar

İbrahim ÖZDOĞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Aylardır aynı sıkıntı devam ediyor, uygulamaya girince saçma sapan hatalar veriyor siyah ekran falan oluyor, haberler gözükmüyor ve daha kötüsü telefon uygulamaya girince bazen donuyor, hiç bir şekilde ne çıkabiliyorum uygulamadan ne de uygulamada bir şey yapabiliyorum, sinirim bozuluyor ve uygulamayı sildim, ama bu sorunun ne zaman çözüleceğini ve başka yaşayan var mı diye merak ediyorum, sormak istedim, daha önce zamanla düzelecek dediler ama hiç bir şey değişmedi iğrenç bir sıkıntı ve devam ediyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ilgilenen SDN çalışanı yok

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
enbüyük erdem sabır...
yakında düzelir enseyi karartmayın.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Merhaba,

Bende kullanıyorum. Cok büyük bir hata ve sıkıntı ile karşılaşmadım. Telefonunuz ile ilgili optimize problemi yaşıyor olabilir uygulama. @Fatih Toprak bu konuda gereken önem ve önceliği göstereceğinden emin olabilirsin.

Bizi tercih ettiğin için SDN ekibi adına teşekkür ederim.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
konuyu açan arkadaş sonuna kadar haklı uygulama hatalarla dolu iyileştirilmesi gerekıyor

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
SDN mobilde son güncellemeden sonra mesajlarım gitmiyo.

İbrahim ÖZDOĞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
enbüyük erdem sabır...
yakında düzelir enseyi karartmayın.
Ben bu uygulamayı kullanmak için can atıyorum, ios 11 geldiğinden beri sıkıntı var, çözülür diye sabrediyorum zaten ama çok sürdü bu, uygulamayı sildim artık başka alternatifler buldum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba,

Bende kullanıyorum. Cok büyük bir hata ve sıkıntı ile karşılaşmadım. Telefonunuz ile ilgili optimize problemi yaşıyor olabilir uygulama. @Fatih Toprak bu konuda gereken önem ve önceliği göstereceğinden emin olabilirsin.

Bizi tercih ettiğin için SDN ekibi adına teşekkür ederim.
Sadece benim telefonumda mı diye merak edip arkadaşlarımın telefonuna da yükleyip denedim, aynı sıkıntılarla karşılaştım. Size göre büyük bir hata olmayabilir ama haber okumak için girdiğim uygulamada, haber okuyamıyorsam heralde daha büyük sıkıntısı olamaz diye düşünüyorum.

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Ben bu uygulamayı kullanmak için can atıyorum, ios 11 geldiğinden beri sıkıntı var, çözülür diye sabrediyorum zaten ama çok sürdü bu, uygulamayı sildim artık başka alternatifler buldum.
--- Gönderi Güncellendi ---

Sadece benim telefonumda mı diye merak edip arkadaşlarımın telefonuna da yükleyip denedim, aynı sıkıntılarla karşılaştım. Size göre büyük bir hata olmayabilir ama haber okumak için girdiğim uygulamada, haber okuyamıyorsam heralde daha büyük sıkıntısı olamaz diye düşünüyorum.
ios 11 de shiftdelete uygulamasından mesaj atamıyorsun arkadaş doğru demiş. Uygulama ile ilgilenen arkadaş ya ios 11 öncesi bir sürüm kullanıyo ya da android telefon kullanıyo olabilir bi kontrol etse iyi olurdu.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
yıllardır sorunlu tapatalk gibi forum programlarını kullanın.

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
yıllardır sorunlu tapatalk gibi forum programlarını kullanın.
Yok ios 11 den önce hiç sorun yaşamadım ben. Şuanda haberleri okuyabiliyorum ama sadece yorum yazamıyorum. Herhalde yakında sitenin sisteminde değişime gittiler ondan olabilir.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yok ios 11 den önce hiç sorun yaşamadım ben. Şuanda haberleri okuyabiliyorum ama sadece yorum yazamıyorum. Herhalde yakında sitenin sisteminde değişime gittiler ondan olabilir.
Aynı sorun bende de var.Android 7.0 sürümüne sahibim yorumlarım gitmiyor.Bir hata ile karşılaşıldı gibi bir mesaj alıyorum.

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhabalar, hangi platformda ( ios - Android) hata ile karşılaşıyorsnz?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hakkı Alkan'a mail gönderin belki ilgilenir

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Daha önce başka konuda atmıştım mail cevap verdi bir kaç mesele daha atınca cevap vermedi yine vermez

Cevapladığı konuya cevap vermesi lazım SDN nin çalışma saatlerinde mesaj atıyorsan bakması lazım ama o saatlerde yazdıysan ilglenmek istememiştir bende 1 hafta bir konu açtım forumla ilgili onca mail atmama rağmen bakmadı ilgilenmedi