3000 TL Ryzen 5'li Sistem Toplama

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5,172
Niye Ryzen istiyorsunuz bence Ryzen anakartları bir tık daha pahalı (250tl kadar) ayrıca Intel'in oyunlarda daha iyi performans sağladığı ise kanıtlanmış bir gerçek..

berat0o

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Niye Ryzen istiyorsunuz bence Ryzen anakartları bir tık daha pahalı (250tl kadar) ayrıca Intel'in oyunlarda daha iyi performans sağladığı ise kanıtlanmış bir gerçek..

bi kaç tane daha konu açmıştım orda çoğunluk ryzen'lı sistem daha iyi olduğunu iddia etti ve geleceğe yatırım açısından daha önde oduğunu söylediler diğer arkadaşlar

Reaksiyon puanı
5,172
bi kaç tane daha konu açmıştım orda çoğunluk ryzen'lı sistem daha iyi olduğunu iddia etti ve geleceğe yatırım açısından daha önde oduğunu söylediler diğer arkadaşlar
Gelecek dedikleri 4 yıl sonrası hocam yani bence önden hazırlık için çok erken

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende kasa almak istiyorum ama sistem toplama adina biseyden anlamadigim icin hazirlara yoneliyorum uzun yillardir lenovo kullanicisiyim ve cok memnunum. 3000 tl ye kadar tavsiye edebileceginiz bir sistem var mi.? Aldigimiz yer bu sistemleri toplayip hazir mi veriyor bize?

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bende kasa almak istiyorum ama sistem toplama adina biseyden anlamadigim icin hazirlara yoneliyorum uzun yillardir lenovo kullanicisiyim ve cok memnunum. 3000 tl ye kadar tavsiye edebileceginiz bir sistem var mi.? Aldigimiz yer bu sistemleri toplayip hazir mi veriyor bize?

Oyun Bilgisayarı: En Güçlü Oyun Bilgisayarları | ITOPYA

Oyuncu PC - KAMPANYA

Buradan alacağınız sistemler diğer oem ürünleri gibi ucuz parça fahiş fiyat değil de her parçanın toplanmış halinin fiyatı kadar oluyor. 50-60 tl ekstra servis ücreti ekleniyor. O da bilgisayarı kendileri toplayıp gönderdiği için. Eğer bilgisayar toplama konusunda hiç bilginiz yoksa ve etrafınızda da yardım alabileceğiniz birisi yoksa buradan alabilirsiniz.