Yeni Site Tasarımı Hk.

Bu konuyu okuyanlar

sercancelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,
Son günlerde yapılan anasayfa değişikliğinden sonra haber akışı sayfa sonunda sabit olarak kalıyor. Önceki ve Sonraki gibi sayfa atlama bağlantıları ya da sonsuz kaydırma gibi otomatik yüklenen bir haber akışı bulunmadığı için son yayınlanan haberlerde geriye doğru gitme imkanımız bulunmuyor. Eski haberleri görüntülemeyi ben mi bulamadım yoksa bir yerde bir hata mı var?

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Evet, zaman zaman bende hatalar alabiliyorum. Gerekenin yapılacağından emin olabilirsin.

İyi Forumlar.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba,
Son günlerde yapılan anasayfa değişikliğinden sonra haber akışı sayfa sonunda sabit olarak kalıyor. Önceki ve Sonraki gibi sayfa atlama bağlantıları ya da sonsuz kaydırma gibi otomatik yüklenen bir haber akışı bulunmadığı için son yayınlanan haberlerde geriye doğru gitme imkanımız bulunmuyor. Eski haberleri görüntülemeyi ben mi bulamadım yoksa bir yerde bir hata mı var?

Evet, zaman zaman bende hatalar alabiliyorum. Gerekenin yapılacağından emin olabilirsin.

İyi Forumlar.

Merhaba,

konu geliştiricimize iletildi, gereken çalışmalar yapılmaktadır, fakat aşağıdaki resimde görüldüğü gibi geri-ileri işlemlerinizle diğer haberleri görüntülemede bir problem bulunmuyor.

İyi forumlar.

Adsız.png