Lenovo K6 Note Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

muhammetz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 970 liraya K6 Note buldum daha fazla bütçem yok. Sizce almalı mıyım?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Yakin fiyatlara j7 2016 var ithalatci garantili kesinlikle cok daha iyi bir tercih olacaktir.

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Al dostum şu an o telefondan yazıyorum sana. Al hatta benim yaptığım gibi Gold modelini de alma git siyah al 950 lira ver.
Sana tek bir tavsiyem var Android 7 güncellemesini yapma. Bırak 6'da kalsın. 8 gelince güncellersin. "Android 6 yüklü iken" sana açıkça söylüyorum ben böyle hızlı telefon görmedim..

Reaksiyon puanı
628
Al dostum şu an o telefondan yazıyorum sana. Al hatta benim yaptığım gibi Gold modelini de alma git siyah al 950 lira ver.
Sana tek bir tavsiyem var Android 7 güncellemesini yapma. Bırak 6'da kalsın. 8 gelince güncellersin. "Android 6 yüklü iken" sana açıkça söylüyorum ben böyle hızlı telefon görmedim..
7 sorunlu mu ki?

muhammetz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam aldım fakat bir süre foruma giremedim senin dediğin gibi android 7 ye geçtim keşke geçmeseydim fakat sıkıntı değil yinede memnunum telefondan alacak arkadaş varsa alsın 2 hafta oldu baya iyi.

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Hocam aldım fakat bir süre foruma giremedim senin dediğin gibi android 7 ye geçtim keşke geçmeseydim fakat sıkıntı değil yinede memnunum telefondan alacak arkadaş varsa alsın 2 hafta oldu baya iyi.

Hocam Kasım gibi Android Oreo güncellemesi gelecek önce indiren diğerine haber versin buradan da ona göre yükleriz :)