Technopat Sosyalde Gereksiz Banlar

Bu konuyu okuyanlar

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
forumda yeniyim 1-2 gün önce geldim. Büyük küçük harf yüzünden 3 kere üst üste ban yiyince çıldırdım. hızlı yazı yazıyoruz sonuçta burda bide oturup de da ekleriyle uraşıcaz sanki. Youtube kanallarını izledim çok sempatik gelmişlerdide bidaha asla dönmem o siteye

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
forumda yeniyim 1-2 gün önce geldim. Büyük küçük harf yüzünden 3 kere üst üste ban yiyince çıldırdım. hızlı yazı yazıyoruz sonuçta burda bide oturup de da ekleriyle uraşıcaz sanki. Youtube kanallarını izledim çok sempatik gelmişlerdide bidaha asla dönmem o siteye
Kusura bakmada büyük harf internette bağırmak hakaret saygısızlık anlamına gelir .

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
--- Gönderi Güncellendi ---
O Bişey mi Ben "de da" Bağlacını Yanlış kullandım Diye Beni Yaklaşık 1 aylığına Banladılar,Ulan Sanki hepsi istanbul Beyfendisi de Bi biz Mantarız.İŞTE SDN deki Özgürlük Bir Bile Yazmama Gerek Yok,bi yazıyorum herkes anlıyor
Aynen. Bir yerine bi yazınca acayip kafa karıştırıcı oluyor zaten :D

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Ayyıldız her türden insan var. Bu kadar kafana takıp boşa vaktini harcama derim. Cahili de var, egoisti de var, satanisti de var.. Var da var yani bu toplumda. Sen kendine bak. Her geçen gün kendine bir şeyler kat yeter. Yakınların dışındaki insanların kötü özelliklerine çok takılma. Kafayı yersin.
Mükemmel söyledin ya.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Kusura bakmada büyük harf internette bağırmak hakaret saygısızlık anlamına gelir .
BÜTÜN HARFLERIMI BOYLE BUYUK YAZMADIM. noktadan sonra büyük yazmadıgım ıçın ban yedim. bu siteden bahsetmiyorum bu arada diger sitede ban yedigim için sürekli buraya geldim

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar yapacak bir şey yok o forumda öyle kurallar koyulmuş.Hatta bazı forumlar var nette kişiye nasıl hitap edeceğini bile söylüyor sana aksini yaparsan banlıyor.Yani bu tip şeyler bir çok kişinin hoşuna gitmese de yapacak bir şey yok. Eğer sizin sinirinizi bozuyorsa kullanmazsınız olur biter.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
BÜTÜN HARFLERIMI BOYLE BUYUK YAZMADIM. noktadan sonra büyük yazmadıgım ıçın ban yedim. bu siteden bahsetmiyorum bu arada diger sitede ban yedigim için sürekli buraya geldim
Hoşgeldin :) Ama umarım kullanıcı adını unutmazsın da seni görürüz ileride de:D

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ne zamandır Technopat Sosyal'e girmiyordum. Şimdi girdim. Tam 3578 bildirim var. o_O
Adsız.png

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Yok ya. Hepsine bakmadım ama küfür olduğunu da sanmıyorum.
Zaten ben Technopat Sosyal'de çok aktif üye değilim.
Sana ediyorlar demek istemedim ama tartışmalarda üste çıkamayınca genelde fanboy tartışmaları hakaretle biter. Adamların aralarındaki basit bir teknolojik tartışma bile küfürle bitiyor :D Fanboyun bol olduğu yerde kavga bitmez.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Sana ediyorlar demek istemedim ama tartışmalarda üste çıkamayınca genelde fanboy tartışmaları hakaretle biter. Adamların aralarındaki basit bir teknolojik tartışma bile küfürle bitiyor :D Fanboyun bol olduğu yerde kavga bitmez.
Fazla takip etmediğim için bilmiyorum. :)

coraggioso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kendini beğenmişler işte bende sevmiyorum o siteyi zaten

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Technopat'ı oku, dinle, izle ama yazma.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Bir emektar, @pesimist der ki;
Ben Türkçe'yi düzgün kullanın diye her yerde bas bas bağıran insanım ama insanları bu gibi ortamlarda sıkmanın da doğru olmadığını düşünüyorum.(Ben de bu fikri destekliyorum)

Burası SDN, keyfinize bakın... :)

Son düzenleme:

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Ben oranın bu yazım hassasiyetini beğeniyorum. Dilimizi güzel kullanmalıyız. :)

Son mesajlar