Servis İphone

Bu konuyu okuyanlar

Furkan Korkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
upload_2017-9-12_23-38-26.png

Merhaba arkadaşlar sizce değişim kararı çıkar mı? batarya, ekranda ölü piksel, hoparlörde ses boğuk geliyor. Başarı servise yollamıştım önceden telefonu servis dışı işlem diye geri yolladılar ama appleyi arayıp şikayet ettim sonra servisden telefonun fotoğraflarını aldılar heyete sundular heyet ücretsiz onarımı onayladı sonra başarıya yolladım tekrar başarıda apple onarım merkezine.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ekli dosyayı görüntüle 27537
Merhaba arkadaşlar sizce değişim kararı çıkar mı? batarya, ekranda ölü piksel, hoparlörde ses boğuk geliyor. Başarı servise yollamıştım önceden telefonu servis dışı işlem diye geri yolladılar ama appleyi arayıp şikayet ettim sonra servisden telefonun fotoğraflarını aldılar heyete sundular heyet ücretsiz onarımı onayladı sonra başarıya yolladım tekrar başarıda apple onarım merkezine.
Büyğk ihtimal değişim verirler bende de ölü piksel vardı değişim vermişlerdi. Zaten onarım imkanı çok az ekranı değiştirip bataryayı değiştirip verseler ses bozukluğu da var yani kesin değişim verirler tahminime göre

Furkan Korkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Büyğk ihtimal değişim verirler bende de ölü piksel vardı değişim vermişlerdi. Zaten onarım imkanı çok az ekranı değiştirip bataryayı değiştirip verseler ses bozukluğu da var yani kesin değişim verirler tahminime göre
Bende öyle umut ediyorum inşallah işin yarısını yarıladık yarısı kaldı :) Telefonuma kavuşsam artık dünyalar benim olacak :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Birde hocam merak ettim sormak istedim benim telefonun garantisi kasımda bitiyor apple yeni verdiği telefon için belli bir garanti süresi ekliyor mu o telefonda arıza çıkar vb gibi.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bende öyle umut ediyorum inşallah işin yarısını yarıladık yarısı kaldı :) Telefonuma kavuşsam artık dünyalar benim olacak :D
--- Gönderi Güncellendi ---

Birde hocam merak ettim sormak istedim benim telefonun garantisi kasımda bitiyor apple yeni verdiği telefon için belli bir garanti süresi ekliyor mu o telefonda arıza çıkar vb gibi.
Mallsef eklemiyor eski cihazın garanti düresi ne zaman bitiyorsa ona göre ona göre bitiyor. Biliyorum aynı duyguyu bende yaşadım :)

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
"Değiştirme ürününüzü gönderdik." haklı çıktınız hocam :)

Hayırlı olsun kardeş bende de 6s de garantisinin bitmesine 3 ay kalmıştı ölü piksel yüzüne servise verdim Yen'i cihaz geldi eskisinden daha iyi diye bilirim umarım pişman bırakmaz sizi

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Bende 5s i pupa ile apple a yolladım değişim çıktı 20 iş günü geçti fakat stoklarda olmadığı ve fazla uzun sürdüğü için üst model teklif ettiler ama 9 eylülden beri bekliyorum hala telefonum gelmedi 4 senedir bu markayı tercih ediyorum ama gözümden düştü

Bozkurt81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
111.PNG
Arkadaşlar bu sorundan dolayı değişim verirlermi ?

Son mesajlar