Yurt dışından İphone 7 alınır mı ?

Yurtdışından iPhonr 7 alınır mı ?

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

oguzknk01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar , daha önce 6s ile ilgili renk sorusu sormuştum.Fakat daha sonra belli başlı yöneltmeler doğrultusunda yurtdışından neredeyse aynı fiyata iPhone 7 alabileceğimi düşündüm.Sizce alınır mı ? Yardım ederseniz sevinirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bekle. 1 veya 2 hafta bekle. Yeni iPhone'lar tanıtılınca 7'lerin fiyatı düşer belki 7 Plus'a kayarsın.

Klasik Not: 7 veya 7 Plus almanı önermem 2800 TL'ye S7 Edge 3200'e S8 varken hem de TR garantili. Zaten dün 7 Plus'dan S7'ye geçen birinin SS'inden tut hız testlerine kadar çoğu şeyi attım ve anlattım.

oguzknk01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bekle. 1 veya 2 hafta bekle. Yeni iPhone'lar tanıtılınca 7'lerin fiyatı düşer belki 7 Plus'a kayarsın.

Klasik Not: 7 veya 7 Plus almanı önermem 2800 TL'ye S7 Edge 3200'e S8 varken hem de TR garantili. Zaten dün 7 Plus'dan S7'ye geçen birinin SS'inden tut hız testlerine kadar çoğu şeyi attım ve anlattım.

Olay şu ama yurt dışından alacağım çünkü tr de gerçekten pahalı

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

Yurt dışı(almanya'dan) ne kadara Iphone 6s getirtebilirim. Imei felan hepsi bana kaç para olur cevaplar mısınız :)

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
APPLE iPhone 6s 32 GB Rosegold
649 euro+ 150 TL gibi kayıt ücreti
O da 2800 küsür TL ediyor. Bu paraları vermeyin 6S'e 6S almayın sandığınız kadar iyi bir telefon değil 6S
Neden ordan baktınız orası çok pahalı gösteriyor. Ha ordan almışsınız ha apple kendi resmi sitesinden veya bayisinden.
Tahmini Teslimat Zamanı
Bakın o kadar da pahalı gibi görünmüyor ama ben bunu almanyada telefoncularda olan fiyatını merak ediyorum sadece. İyi bir telefon söyleyin o zaman android bir telefon söylemeyin ama android kendi arka planda boş boş uygulamaları çalıştırmaya devam ettikçe onları durdurmadıkça sevmeyeceğim custom romlar olmasa androidin yüzüne bakmam.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Saf Android'e yakin bir telefon al o zaman
OnePlus arayüzü saf Android'e yakin oneplus 5 hız testlerinde 7 plusu geçebilen bir model 6 ve 8 GB ram ile şişme derdi yok. Fiyatı 500 dolar gibi birşey. 128 GB depolama 8gb ram olanı alın geçin.
Neden ordan baktınız orası çok pahalı gösteriyor. Ha ordan almışsınız ha apple kendi resmi sitesinden veya bayisinden.
Tahmini Teslimat Zamanı
Bakın o kadar da pahalı gibi görünmüyor ama ben bunu almanyada telefoncularda olan fiyatını merak ediyorum sadece. İyi bir telefon söyleyin o zaman android bir telefon söylemeyin ama android kendi arka planda boş boş uygulamaları çalıştırmaya devam ettikçe onları durdurmadıkça sevmeyeceğim custom romlar olmasa androidin yüzüne bakmam.