Xiaomi Mi Mix 2 tanıtıldı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Xiaomi Mi Mix 2 tanıtıldı!

Uzun bir süredir merakla beklenilen Xiaomi'nin yeni çerçevesiz akıllı telefonu Mi Mix 2 resmen tanıtıldı. İşte Xiaomi Mi Mix 2 hakkında her şey!

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bunlar uçmuş tasarımcısı nasıl bir kafa yaşıyor nasıl yapmışlar bunu :)

ersoymstf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bundan tam 20 gün önce mi mix cihazımı sırf kamera ve sağlamlığı kötü diye s7 edge ile takas ettim ki ederken cihazımın sağ üst köşesinde ufak bir çatlak vardı yurt dışı imei kayıtlı idi. sanırım tam zamanında davrandım 1 ay sonra mi mix lerin fiyatı acaip düşer. 2nin Tr garantisini heycanla bekliyorum. cihaz performans konusunda en kral androide taş çıkarır. umarım kamera güzelleştirilmeside yapılmıştır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
bundan tam 20 gün önce mi mix cihazımı sırf kamera ve sağlamlığı kötü diye s7 edge ile takas ettim ki ederken cihazımın sağ üst köşesinde ufak bir çatlak vardı yurt dışı imei kayıtlı idi. sanırım tam zamanında davrandım 1 ay sonra mi mix lerin fiyatı acaip düşer. 2nin Tr garantisini heycanla bekliyorum. cihaz performans konusunda en kral androide taş çıkarır. umarım kamera güzelleştirilmeside yapılmıştır.
OnePlus 5 ve Note 8 varken performansta taş çıkarması zor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Aslında bu ilkinden daha gerçekçi ve güzel olmuş. Lakin bu telefonun Türkiyeye gelmesi sanırım 2-3 aydan evvel olmaz. Iphone 8 ve Note 8 fiyatı sebebiyle çok kolay alınası değil, bu durumda sanırım meydan LG V 30'a kalabilir. Tabii o da 3500 bandını geçmediği takdirde... :)

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
valla mı note 3 ü gördükten sonra eminim tasarımcısının nasıl bi kafa yaşadığını tahmın edebılıyorum mı mıx2 modeliyle

ersoymstf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
OnePlus 5 ve Note 8 varken performansta taş çıkarması zor.

2017 başından beri 9. telefonu değiştirdim . o yüzden bence bunu tartışmayalım :) herşey yazılan değildir. reeder p10 bile batarya ve performans konusunda sürekli övdüğün s7edge daha iyi.

Son mesajlar