LG 55UH770V mi yoksa LG 55UJ630V mi?

Bu konuyu okuyanlar

mertkahveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar herkese.

Yeni televizyon alacağım ve bu konuda 2 model arasında kararsız kaldım.

Modeller LG 55UH770V ve LG 55UJ630V.

Fiyat konusunda 4.000-5.750tl arasında bi kriterim vardı ve bu iki modeli gözüme kestirdim. Bu iki model hakkında görüş bildirecek, yönlendirebilecek veya bu bütçeye uygun daha farklı model önerisi yapabilecek var mıdır?

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Arçelik varken 2 senede bozulup garanti dışı muamele görecek lg alma.

Renega

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arçelik: panel çinden gelme, zaten lg fiyatına? al sen lg bakma buna bizdede 2 tane vestel var en az 10 kere garantiye gitti geldi şuan birinin dahili uydu alıcısı bozuk ve hiç açılmıyor diğeri ise dikey gölgelenmenin zirvesinde..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Arçelik: panel çinden gelme, zaten lg fiyatına? al sen lg bakma buna bizdede 2 tane vestel var en az 10 kere garantiye gitti geldi şuan birinin dahili uydu alıcısı bozuk ve hiç açılmıyor diğeri ise dikey gölgelenmenin zirvesinde..
hadi ordan teknoloji özürlü Arçelik'teki panel LG'nin paneli ve Türkiye'de satılan lg'ler Arçelik fabrikasında üretiliyor Arçelik servisi daha iyi vertical banding olunca tv değişiyor Vestel de kendi panelini yapıyor.

Renega

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hadi ordan teknoloji özürlü Arçelik'teki panel LG'nin paneli ve Türkiye'de satılan lg'ler Arçelik fabrikasında üretiliyor Arçelik servisi daha iyi vertical banding olunca tv değişiyor Vestel de kendi panelini yapıyor.
türkiyede kimse yerli üretim yapmıyor bunu kafana sokman gerek.. bu paneli türkiyede kendimiz üretiyoruz ha? 3D teknolojisinide biz geliştirdik de bari.. yada hdr biz buzduk de tam olsun.. kendini kandırıyorsun bu panelleri kendimiz üretmeye kalksaydık 10 yıl geriden gelirdik chp yüzünden.. yerli üretim isteyenleri astırdı bu hale getirdi ülkeyi..
--- Gönderi Güncellendi ---
ve lg panellerini kimseye satmıyor.. ayrıca dediğin diyelim doğru.. para her şekilde lg'ye gideceğine göre aracılara ödemenin anlamı var mı?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
türkiyede kimse yerli üretim yapmıyor bunu kafana sokman gerek.. bu paneli türkiyede kendimiz üretiyoruz ha? 3D teknolojisinide biz geliştirdik de bari.. yada hdr biz buzduk de tam olsun.. kendini kandırıyorsun bu panelleri kendimiz üretmeye kalksaydık 10 yıl geriden gelirdik chp yüzünden.. yerli üretim isteyenleri astırdı bu hale getirdi ülkeyi..
--- Gönderi Güncellendi ---
ve lg panellerini kimseye satmıyor.. ayrıca dediğin diyelim doğru.. para her şekilde lg'ye gideceğine göre aracılara ödemenin anlamı var mı?
hadi ordan www.vestel.com.tr bak CHP kadar taş düşsün kafana faşist iftiracı irana git orası uyar sana Atatürk ve Cumuriyet düşmanı yobaz teknoloji özürlü.