Bu konuyu okuyanlar

selin553

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ARKADAŞLAR GEÇEN SENE YOUTUBE DA İZLEDİĞİM BİR FİLMİN ADINI HATIRLAYAMIYORUM. FİLMİN KONUSU KISACA ŞÖYLE;
İki genç kız kardeş yolculukları sırasında iki erkek tarafından kaçırılıyor ve ormanda bir kamyonete hapsediliyorlar. Kızları kötü amaçlar için kullanıyorlar. Daha sonra kızlar oradan kaçmayı başarıyor. Onları kaçıran adamlardan intikam almak için onları öldürüyorlar.
Not: Kızların ikisi de sarışın dı, birisi uzun saçlı diğeri ise kısa saçlıydı.

Filmin adını biliyorsanız lutfen söyleyin

yardimciturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,
Filmde 3 kişi başrolde. 1 bayan 2 erkek. genç yaşlarda. bunlar bir çip geliştirip kendi üzerlerinde denemeye karar veriyorlar. köy evinde kalan bir tanıdıklarının evine gidiyorlar. çip sayesinde aralarında sesli konuşabiliyorlar. daha sonra çipten dolayı burunları kanıyor yan etkisi oluyor. bu 3 kişi bu yan etkiden dolayı kavga ediyorlar. kız ile erkeğin birisi sevgili de olabilir tam hatırlamıyorum ama kızın yanındaki erkek kızı daha önce bi elektrik santrali gibi bir yere götürüyor gezmeye orada da telefon çekmiyor. kız bu yan etkiden kurtulmak için oraya gidiyor ve bayılıyor. onunla olan erkeğin abisine diğer erkek olan genç babasını öldürtüyor. abisi zeka engelli hasta gibi bişeydi.
Filmi hatırlayan olursa yardımcı olabilir mi lütfen?

FailiMeczup

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir film vardı ama adının hatırlayamıyorum. Filmde dedektif ya da polis gibi bir adam vardı. Bu adam baya zeki ama cinayet alanına gittiği zaman bunu kan tutuyor. Sonra banyodayken kalıp sabun yerine neden sıvı sabun kullandığını anlatıyordu. Bir adamın ofisine gidiyordu. Adamın ofisindeki eşyalardan karısını aldattığını anlıyordu.
Lütfen biliyorsanız ismini yazın. Böyle bir film olduğunu hatırlıyorum ama bir türlü bulamadım.

Humusab

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar ben de yıllaaaar önce izlediğim bir filmin adını hatırlayamıyorum yardım lütfen...adamın biri hapiste kendine çok benzeyen biriyle tanışıyo o adam ölünce yerine geçiyo günlüğünü okuyo ailesinin olduğunu öğrenince evine gidiyo bitek evin köpeği yadırgıyo adamı sonra bu adam kasabadakilere yardım ediyo hep beraber iş yapıyolar.

Rizacan67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Filmde döngü olayı var çocuk birisini öldürüyor sonra onu gomüyor sonra kızı elde ediyor sonraki gün bi bakıyor öldürdügü çocuk yaşıyor tekrar öldürüyor 2 erkek 1 kiz oynuyor filmde

aytacaltintepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ARKADAŞLAR GEÇEN SENE YOUTUBE DA İZLEDİĞİM BİR FİLMİN ADINI HATIRLAYAMIYORUM. FİLMİN KONUSU KISACA ŞÖYLE;
İki genç kız kardeş yolculukları sırasında iki erkek tarafından kaçırılıyor ve ormanda bir kamyonete hapsediliyorlar. Kızları kötü amaçlar için kullanıyorlar. Daha sonra kızlar oradan kaçmayı başarıyor. Onları kaçıran adamlardan intikam almak için onları öldürüyorlar.
Not: Kızların ikisi de sarışın dı, birisi uzun saçlı diğeri ise kısa saçlıydı.

Filmin adını biliyorsanız lutfen söyleyin
--- Gönderi Güncellendi ---
Asya ülkelerine ait 2013-16 yılları arasında seyrettiğim bi film vardı. Polisiye ve komedi bi filmdi. Bi bayan ve erkek detektif yada polis vardı. Bayan daha akıllıydı erkek biraz saf gibiydi. Bayanın bi akrabası yada kız kardeşi vardı baya gzel dekolte giyimli. Polis ofisine geldiğinde herkes ona bakıyordu hatta çocukda ona baka kalmıştı. Diğer bayanda kızmıştı ona. İçeri gelen güzel giyimli dekoltesi bol olan bayan şuna benzer bir şeyler demişti ; "eğer bakmayı bitirdiysen işe başlayalım " yada "çekine bakabilirsin" tarzında konuşmalar geçmişti. Baş rollerinde asya ülkelerinin ünlü aktörlerinden biri de vardı gibi hatırlıyorum ama emin değilim. Hatta bi sahnesinde bi vaka incelerken kız olayın nasıl olabileceğini kurgularken erkek onu bende yaparım ne var ki gbisinden konuşuyordu ve delillerle ilgili bi hata yapıyordu.

Son düzenleyen moderatör:

İkranur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
filmin ikinci kelimesi günlükleri
3 çocuk bir eve taşınıyorlardı evin etrafı mantarlar ile sarılıydı bir gün evde gizli bir oda keşfettiler sonra burada bir günlük buldu çocuk onu okudu kardeşlerine bunu açıklamaya çalıştı evi etrafında görülmeyen kötü cüceler vardı eskiden orada yaşayan aile bu evin bahçesinde bir şey olduğunu fark etmiş ve o günlüğü tutarak araştırma yapmış ve her şeyi araştırmış evin etrafını mantarlarla kaplamış ve o mantarlar eve cücelerin gelmesini engellemiş cüceler eve bir tarif almak için girmek istiyorlarmış ev yeni bir aile taşınınca çocuklar bunu far etmiş ve olarda araştırma yapmışlar ve ortadaki sorunu halletmişler bunu kuzeime izletmek istiyorum ama filmi bir trlü hatırlamıyorum bilen varsa lütfen sölesin
Spiderwick günceleri

XenDark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba bende bir film arıyorum umarım bulabilirim.Şimdiden teşekkürler.

Filmde bir adam eşi öldüğü için kızıyla farklı bir yere taşınıyor fakat burada geçim sıkıntısı çekiyor.Adam akşamları kızına uyumadan önce masal kahramanı bir kuş olan hikayeler anlatıyor ve hepsini kafasından uyduruyor.Kızı bunu fark ettiğinde anlattığı masalları teyp ile kaydederek adamın görüştüğü ve hoşlandığı kıza veriyor.Daha sonra adamın kızı ve kız arkadaşı yazdıklarını bir yayınevine gönderiyor ve zengin oluyorlar.

DestroyExt13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya arkadaşlar bir film vardı genç bir çift vardı bunlar baş başa bir adaya tatile gidiyolar birlikte felan oluyolar sonra bir amca çıkıp geliyo daha sonra bunları bağlıyo ağızlarını felan bantlıyo ama bunlar en sonunda kurtuluyordu neydi filmin adını bulamadım bir türlü? Yardım eder misiniz lütfen...
Ya arkadaşlar bir film vardı genç bir çift vardı bunlar baş başa bir adaya tatile gidiyolar birlikte felan oluyolar sonra bir amca çıkıp geliyo daha sonra bunları bağlıyo ağızlarını felan bantlıyo ama bunlar en sonunda kurtuluyordu neydi filmin adını bulamadım bir türlü? Yardım eder misiniz lütfen...

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Prison Break'de ki kel adam da oynuyomuydu ?

Berat341

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben bir film arıyorum bir çocuk vardı yaz tatili yapamıyordu çadır falan kuruyordu evin bahçesine

rebelblue82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkdadaşlar selam. ben bu filmi şehirler arası yolculuk yaparken izlemiştim ama yarısında yolculuk bittiği için bitirmedim. Sonra da ismini unuttum. Kafayı yicem, ne oyuncuların adını hatırlıyorum-ki öyle çok bilindik isimler değildi- ne de ismini. Ama film bilim kurgu filmi ve aslında isminden bahsedilen bir film olduğunu da hatırlıyorum. Filmde karı koca bilim insanı iki doktor var, insanların ölmesinin ruhla mı yoksa nöronlardan sinir iletiminin aktarımının sonlandırması ile mi ilişkili olduğu üzerine bir araştırmaya giriyorlar. Hatta erkek olan doktrou bir konferasn sonrasında terörist kılıklı manyağın biri vuruyor. Allah'tan adam ölmüyor ama sonrasında adam hastalanıyor ve hastalığına çare bulamıyorlar. Sonrasında anlşılıyor ki adamın yediği kurşunda radyoaktif bir bulaş var ve bundan kurtulması mümkün değil. Bu iki doktorun kurduğu bilinçli bir bilgisayar sistemi var, hani şu herşeyi bilen, cevap veren cinsinden. adam ölüme her geçen gün yaklaşırken kadın olan doktor admın bilincini bilgisyara aktarmaya çalışıyor. Adam en sonunda ölüyor ve kadın sürekli bilgisayra konuşarak, yazarak kocasının bilinç düzeyine sesleniyor, tam herşeyden vazgeçip bilgisayarı da yok etmeye karar verdikleri anda adam karısınla bilgisayarın ekranından yazı ile iletişime geçiyor. Tam bu esnada benim de yolculuğum bitiyor:( offff bulamıyorum filmi yardım edin noluuuuur

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
arkdadaşlar selam. ben bu filmi şehirler arası yolculuk yaparken izlemiştim ama yarısında yolculuk bittiği için bitirmedim. Sonra da ismini unuttum. Kafayı yicem, ne oyuncuların adını hatırlıyorum-ki öyle çok bilindik isimler değildi- ne de ismini. Ama film bilim kurgu filmi ve aslında isminden bahsedilen bir film olduğunu da hatırlıyorum. Filmde karı koca bilim insanı iki doktor var, insanların ölmesinin ruhla mı yoksa nöronlardan sinir iletiminin aktarımının sonlandırması ile mi ilişkili olduğu üzerine bir araştırmaya giriyorlar. Hatta erkek olan doktrou bir konferasn sonrasında terörist kılıklı manyağın biri vuruyor. Allah'tan adam ölmüyor ama sonrasında adam hastalanıyor ve hastalığına çare bulamıyorlar. Sonrasında anlşılıyor ki adamın yediği kurşunda radyoaktif bir bulaş var ve bundan kurtulması mümkün değil. Bu iki doktorun kurduğu bilinçli bir bilgisayar sistemi var, hani şu herşeyi bilen, cevap veren cinsinden. adam ölüme her geçen gün yaklaşırken kadın olan doktor admın bilincini bilgisyara aktarmaya çalışıyor. Adam en sonunda ölüyor ve kadın sürekli bilgisayra konuşarak, yazarak kocasının bilinç düzeyine sesleniyor, tam herşeyden vazgeçip bilgisayarı da yok etmeye karar verdikleri anda adam karısınla bilgisayarın ekranından yazı ile iletişime geçiyor. Tam bu esnada benim de yolculuğum bitiyor:( offff bulamıyorum filmi yardım edin noluuuuur
Evrim
filmin ismi evrim baş rol oyuncusu ünlü aktör Johnny Depp

yaloxturbo1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaslar ben yılalr once bır fılm ızledım güzel dagınık bir aile filmi ama ısmını hatırlamıyorum ensest konusu var youtube arama yerıne çok pis sıkıstırdı yazınca videosu cıkıyor yaslı kadın genc oglunu duvara dayayıp tacız edıyor bu fılmı bor turlu bulamıyorum varmı bılen ,:D

meteorha1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamın aleyküm,
bir film vardı adını hatırlamıyorum filmde arkadaşlar tekneyle okyanusa açılıyordu erkerkler bi sahnede kızları gozetlıorlardı bunlar kayboloyurlardı başka adamlar bunları kesip etini yem olarak kullanmak istiyorlardı oyle bişey 2 3 sene once ızledım yardımı olun

ArifTR123321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamın Aleyküm
İsmini Hatırlamadığım Bir Film Var 2 Aydır Aramadığım Yer Kalmadı 3 Sene Önce İzlemiştim Sanırım 4-5 tane Genç Vardı (genç dediğim 14-15 yaşında) telefonlarında haritada bir yer işaretlendi kendi kendine ve çocuklar o yere gittiklerinde Uzaydan Gelen bir robot gibi birşey buluyorlar yukarı doğru boyu uzun ince gözleri falan var sonra onu çantalarına koyuyorlar telefonlarında yeniden biryerler işaretleniyor Oralara Gittikleri Anda O Uzaydan Gelen Robot A Oradaki Parçası Mıknatıslı Gibi Uçarak Gelip Yapışıyor Bisikletle Giderek Bütün Parçalarını Teker Teker Toplayıp Uzaya Yeraltında Kalan Gemisiyle Geri Gezegenine Yolluyorlardılar

Bu Filmi Adını Bayadır Düşünüyorum Bilenler Olursa Minnettar Olurum :)
Kusura Bakmayın Bu Yazıyı Yazdıktan 10 Dakika Sonra Buldum Filmi ismi: Dünyadan Mesajlar Öneririm Kesinlikle İzlemelisiniz IMDB puanıda Zaten 9 yani efsane bir film öneririm kesinlikle

Muhammed Ömer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çocukken yani bundan bi 10-15 sene evvel seyrettiğim,kanlı ve oyun konulu bir film.Galiba Embo diye ufak bir robot var bu oyunu yapan profesörlerden biri bunu görüp çocuklarının resmini gösterip yalvarıyor,bu da kusura kalma deyip çelik halat ile ayak bileklerini kesiyordu adam yavaştan öne doğru düşüp ölüyordu.Bu sırada oyunun içine düşen ve çözüp kurtulmaya çalışan bir arkadaş grubu var.Biri kafasını bir platformun içine sokuyor talimat gereği,arkadaşları yapma etme diyor,fakat kafayı sokunca şak diye kafa kopuyor o da gidiyor.Yine devamında bu küçük robot başka bir robotla birleşip daha büyük bir makinaya dönüşüyor,bunu da bir adam motosikletiyle ezip ardından alev ile yakıp eritiyordu.Sonra bir kadın ve ufak çocukla beraber oradan kurtulup mutlu sona eriyorlardı.Anahtar kelime olarak o robotun adını "Embo"diye hatırlıyorum başka da birşey yok :(

Sevda_bc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir film izlemişdim bir kaç ay önce ismini hatırlayamıyorum,yardım edermisiniz lütfen. Filmde bir genç adam proje üzetinde çalışıyor karda yer kazmak için bir makine Sermaye bulamıyor. Bir baloda genç kızla tanışıyor ,kız genç için ailesine karşı çıkıp evleniyor gençle. Filmde hep kış. Kız gençin yaşadığı şatoya geliyor zamanla öğreniyor ki gençin bir çok karısı olmuş ondan önce hepsini de kardeşiyle birlikde öldürmüş,bu arada genç de kız kardeşiyle ensest bir ilişki yaşıyo bu yüzdün kendi anne babalarını öldürmüşler . Kız kaçmaya çalışıyor yardım çağırıyor kızın eski tanıdıklarından genç bir doktor kıza yardım içib geliyor(sonunu unutdum)

Ashgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aklımda sadece filmden bir sahne kalmış. Trende birbirlerine hünerlerini gösteren iki hırsız vardı. İlkinin ne yaptığını hatırlamıyorum ama karşısındaki adam çiğ bir yumurtayı tek elinde döndürerek tırnaklarıyla kabuğunu soyup sadece zarı kalacak şekilde parmaklarının arasında tutuyordu. Muhtemelen uzakdoğu filmiydi.

demir_pençe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok eski bir film .trt 1 de izlemiştim.film uçakta geçiyor.''uçak havalandıktan bir süre sonra pilot ve yolcular uyuyakalırlar.uçak kara delik gibi yerden geçer ve uyanık olan insanlar kaybolurlar.belli bir süre sonra uyanan insanlar kaybolan yolcular hakkında bilgileri yoktur.uçak yakıt ikmali yapmak için bir hava alanına inerler.hava alanı bomboştur ve geçmişe gittiklerini öğrenirler.küçük bir kız çocuğu sürekli geliyorlar demektedir.uçağa yakıtı doldururlar ve havalanırlar arkalarından ise siyah bir şeyler her şeyi yok ederek gelmektedir.olayın nasıl olduğunu ve kayıp yolcuların başlarına ne geldiğini anlamışlardır.uçak tekrar kara delik gibi yerden geçecek iken yolculardan birinin uyarması ile pilot kabin basıncını düşürerek yolcuları bayıltır sadece bir yolcu kendi hayatını feda ederek diğer yolcuların hayatını kurtarır.uyanıp kendine gelen pilot uçağı en yakın hava alanına indirir.hava alanı boştur fakat zaman ileriye doğru akar ve gerçek zamana gelirler oradaki insanlar ise onlara tuhaf tuhaf bakarlar .''bu filmin adını bilen varsa söyleye bilir mi acaba?
böyle zenci adam cam bi kafeste kalıyo 2metrekare falan
alttan lazer geçiyo ustunden atlıyo
üstten lezer geçiyo altınadan geçiyo
ortadan lazer geliyo adam geri çekiliyo lazer ondan sonra tel örgü gibi çapraz oluyo adamı baklava dilim kesiyo
HANGİ FİLİMDİR BU ?

ölümcül deney olabilir mi
böyle zenci adam cam bi kafeste kalıyo 2metrekare falan
alttan lazer geçiyo ustunden atlıyo
üstten lezer geçiyo altınadan geçiyo
ortadan lazer geliyo adam geri çekiliyo lazer ondan sonra tel örgü gibi çapraz oluyo adamı baklava dilim kesiyo
HANGİ FİLİMDİR BU ?

ölümcül deney olabilir mi yani reciden
Yıllar yıllar önce henüz Türkçe dublajdan nefret emeye başlamamışken bir film izlemiştim. Uzun saçlı bir adam vardı. Adam parmağındaki yüzüğü tutup oynatarak elindeki suikast listesinde yer alanlardan kime bir şey söylüyorsa o kişi ölüyordu.Söylediği sözler sihirli sözlerdi.Ölenin ölüm nedeni de yanmak olarak geçiyordu. 1500 derecelik fırına atılmış bu adam böyle bişey nasıl olur diyorlardı. Listedeki son kişi bu adamı durdurmak için zamanda yolculuk yapıyordu. Çünkü adam geçmişten gelmişti. Bu filmi bana bulabilir misiniz?

tetikçi

forkyx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir film sormak istiyorum. filmde erkek başrol oyuncusu çok zengin koyunları var. koyunlar sürü psikolojisiyle uçurumdan atlıyor ve telef oluyorlar. kadın oyuncuya miras gibi bişey kalıyor. kadın çok zengin oluyor. deyim yerindeyse hanımağa oluyor. toprak ağası oluyor. öncesinde tanışık olan bu şahıslar birbirlerini seviyor. bundan sonrasını hatırlamıyorum. müziği çok güzeldi. bulmam lazım.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
34
ben en son kutup expressi adlı sinemayı ızlemiştim

forkyx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir film sormak istiyorum. filmde erkek başrol oyuncusu çok zengin koyunları var. koyunlar sürü psikolojisiyle uçurumdan atlıyor ve telef oluyorlar. kadın oyuncuya miras gibi bişey kalıyor. kadın çok zengin oluyor. deyim yerindeyse hanımağa oluyor. toprak ağası oluyor. öncesinde tanışık olan bu şahıslar birbirlerini seviyor. bundan sonrasını hatırlamıyorum. müziği çok güzeldi. bulmam lazım.
BULDUM Çılgın Kalabalıktan Uzak (2015) Far from the Madding Crowd IMDb 7.1

Son düzenleyen moderatör:

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Selam arkadaşlar,

çok eskiden zombi tarzında bir film vardı, film başlangıcında şimşek çakıyordu ve 2 katlı bir evin merdivenlerinden bir kadın aşağı doğru ilerliyordu daha sonra filmin içerisinde aklımda kalanlar, bçocuğun sevdiği beyaz bir köpek vardı ve babası köpeği öldürüyordu çocuğu bir arkadaşıyla ölen köpeklerin mezarlığına giderek gömüyordu daha sonra ise köpek zombi bir şekilde geri geliyordu. Babası rüyasında bir kadınla ilişkiye giriyor ve rüyasındaki kadının kafası öldürdüğü köpeğin kafasına dönüşüyor ve adam evden kaçıyor daha sonra çocukta evden kaçıyor ve daha sonra babası annesini öldürdüğü için köpeğiyle birlikte dönerek babasını öldürmeye çalışıyor falan baya aradım fakat ismini bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim :)
Selam arkadaşlar,

çok eskiden zombi tarzında bir film vardı, film başlangıcında şimşek çakıyordu ve 2 katlı bir evin merdivenlerinden bir kadın aşağı doğru ilerliyordu daha sonra filmin içerisinde aklımda kalanlar, bçocuğun sevdiği beyaz bir köpek vardı ve babası köpeği öldürüyordu çocuğu bir arkadaşıyla ölen köpeklerin mezarlığına giderek gömüyordu daha sonra ise köpek zombi bir şekilde geri geliyordu. Babası rüyasında bir kadınla ilişkiye giriyor ve rüyasındaki kadının kafası öldürdüğü köpeğin kafasına dönüşüyor ve adam evden kaçıyor daha sonra çocukta evden kaçıyor ve daha sonra babası annesini öldürdüğü için köpeğiyle birlikte dönerek babasını öldürmeye çalışıyor falan baya aradım fakat ismini bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim :)

Filmi buldum,

download (7).jpg

Pet Sematary II (1992) - IMDb

fmbozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yıl oldu 2017 ve ben halen filmi bulabilmiş değilim.Bazı hatırladığım ayrıntılarıda eklemek istiyorum.Büyükannesinden miras kalan ev küçük bir kasabadır Kasabanın birde akıl hastası ortalarda dolaşan bir delisi sar .Kadın ev tadilatta olduğu için pansiyon gibi bir yerde kalır.Ama filmin sonlarına doğru aslında bunlarında yaşamadığını ve ölü olduklarını anlar.Lütfen anımsayan biri varsa çokkk çokk sevinirim.. Filmi sanırım ya TV8 de yada FOX da izlemiştim ramazan ayındaydı .Hatta film bitiş saati 12 sularındaydı ve bazen aynı filmi bir daha verirler ya ..Çok beğendiğim için ardı ardına izledim.
Filmi hala bulabilmiş değilim..

uyku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim çok önce izlediğim bir film vardı. 2009-2010 arası olabilir tam hatırlamıyorum tarihini. Filmde bir adam gözlerini hastanede açıyordu. Doktorlar sanırım ona kaza geçirdiğini söylüyorlardı ve adamın birkaç önemli organı dışında başka hiçbir organı yoktu. Fakat tıbb ilerdeği zamanda onu hayatta tutmayı başarmışlardı. Adam bildiğim kadarıyla kazaya ve kendine dair hiçbir şey hatırlamıyordu. Bilim kurgu filmi olmalı. Doktorlar ona bir ilaç veriyorlardı ve ilaç kim olduğunu hatırlamasını sağlıyordu. Bir karısının olduğunu filan hatırlıyordu. Uzun zamandır aklıma takıldı bu film ancak bulamıyorum. Bilen olursa ve ismini söylerse çok mutlu olurum:)

YavuzCan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim bir filimim vardı ismi spidarman gibi birşeydi yaratıklar vardı ev in gizli odaları vardım film yabancıydı bu arada gibli bölemsinde hep bal ile bisküvit yiyen küçük bir yaratık vardı bir tane çocuk vardı yaratık çocuğun yüzüne tükürdü çocuk kötü yaratıkları görmeye başladı evin gizli bölmüne asansörle iniliyordu ama normal değil küçük kutu şeklinde tahtadan yanlışlıkla farketmişti gizli odayı lütfen o film bana lazım

faris_aga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba herkese, yıllar önce bir film izlemiştim. Ne filmin ne de oyuncuların adını hatırlamıyorum. Sadece çok kısa bir sahnesi aklımda kalmış. Adamın biri restoran tarzı bir yere girer, yanında oturanlardan biri ile iddia ya girer. İddiaya girdiği kişiden çok daha fazla yemek yiyebileceğini ve yine de doymayacağını söyler. Ki öyle de olur. İddiayı kazandıktan sonra karakterin şöyle bir repliği vardır (hatırladığım kadarı ile); "bir dilekte bulunup çok yemek yiyebilmeyi ve hiç doymamayı diledim, ama buna pişman oldum. Artık doymak için bu şekilde iddialara girip yemek paramı çıkarmak zorundayım."

Not : Hatırladığım kadarı ile filmin afişinde 8 numaralı bir bilardo topu vardı gibi... Ayrıca filmi TV'de izlemiştim. Ama kaç yıl olduğunu hatırlamıyorum. Bir de bu karakter gibi bir kaç karakter daha vardı sanırım.

ozkan11111111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar film şu şekildeydi insanların yetenekleri vardı ve bir görev için toplanıyorlardı birinin özelliği hulk gibi bir tüpteki iksir gibi bişey içiçnde dönüşüyordu ve o tüpleri yanında çantada taşıyordu birinin resim laneti vardı resmi ona gösterince ölüyordu mekan bir deniz altı ve karın yoğun olduğu yerlerde vs. geçiyordu