iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Ilk defa kullanacaksan basta biraz yabancilik cekersin 2 gune alisirsin.butcede sorun yoksa eylul sonu gibi 7s 7s plus gelmesiyle o serilerde bakilabilir.

Ugurrkayaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kullanımda sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum. Lansman sonrasi 6s 6splus fiyatlarinda nasil bi değişme olur ? Artar ? Azalir ?

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Dolar kuruna,trt bandrolune,otv si susu busu durumlarina bagli.kimse bisey diyemiyor ki artik.en guzeli bir kac ay bekleyip gormek.

ounaldi1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. App storea girdiğim zaman 100 mb üstü uygulama indirmiyor. Bunun çözümü nedir?

Ekli dosyalar

• IMG_0052.PNG
    IMG_0052.PNG
    365.6 KB · Görüntüleme: 297

yosemite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. App storea girdiğim zaman 100 mb üstü uygulama indirmiyor. Bunun çözümü nedir?

Iphone lar mobil veri modunda appstoredan 100 mb ve üzeri veri indirmemek için ayarlanmıştır bir wifi ağına bağlanırsan sorun düzelecektir

ounaldi1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Herkese merhaba bir sorum vardi. Bugun telefonum yurtdisina 2 kez benden habersiz mesaj gondermis. Bu nedir herkes imessage diyor ama merak ettim

mmetin190

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar iphone 6s plus ımı pil şişmesinden dolayı garantiye yolladım daha sonra genpanın sitesine girdiğimde değişim cihazı bekliyor yazıyor değişim cıhazı bana kaç günde gelir sıfır mı gönderirler şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
merhaba arkadaşlar iphone 6s plus ımı pil şişmesinden dolayı garantiye yolladım daha sonra genpanın sitesine girdiğimde değişim cihazı bekliyor yazıyor değişim cıhazı bana kaç günde gelir sıfır mı gönderirler şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Sifir gonderiyolar.birkac arkadas yararlandi o degisimden.iyisin 0 telefon sahibi oldun.

Metinbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar iphone 6s plus kullanıyorum sanırım bataryam artık sona yaklaşıyoruz 2 saat kullanımda yarı yarıya düşüyor şarjı. Sorum şu garantisi bitti apple storeda orjinalin batarya takarlar mı ücretleri nelerdir?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
İyi günler arkadaşlar iphone 6s plus kullanıyorum sanırım bataryam artık sona yaklaşıyoruz 2 saat kullanımda yarı yarıya düşüyor şarjı. Sorum şu garantisi bitti apple storeda orjinalin batarya takarlar mı ücretleri nelerdir?
Bende Iphone 6S Plus kullanıyorum 9 ay oldu. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz batarya bu duruma düştü?

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaslar ios 11 beta 7 yuklu ama ekrani kapatip acinca surekli wifiyi aciyor ben kapatiyorum wifiyi ekrani kapatip acinca tekrar kendi aciyor bunun bir ayari varmi?

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250

Takarlar.sitesinde tum ayrintilari mevcut.

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Pil durumları nasıl kaç saat kullanım alıyorsunuz ? (6s)
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaslar ios 11 beta 7 yuklu ama ekrani kapatip acinca surekli wifiyi aciyor ben kapatiyorum wifiyi ekrani kapatip acinca tekrar kendi aciyor bunun bir ayari varmi?
Beta olduğu için betaları kurmayın güncelleme tamamen yayınlandığında ayarlara gelicek biraz bekleyin

Sef_60FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar 6S PLUS var bazen hoparlörden ses gelmiyor kulağa yaklaşınca cızırtı geliyor hoparlörlden bilgisi olan varmı?
Teşekkürler...