sizce mantıklı mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar bende iphone se 64 gb modeli vardı 9 aylık garantiye falan gönderdım ekran değişti ama soğumuştum cıhazdan biraz bu cihazı samsung s7 edge lie takas ettim ustune 150 tl para ödedim s7 edge ise 1 aylık ingiltere cıkıslı pasaporta işli sizce mantıklı mı ??

M

Murat Burç

SDN Okuru
Olan olmuş SE'den S7 Edge'ye geçiş mantıklı fakat keşke ikinci el ama Samsung Tr garantili S7 Edge veya sıfır S7 Edge alaydın.

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
git ve asus zenfone 3 max al hem aşırı ucuz hemde aşırı güçlü ve parasını en sonuna kadar hak ediyor
ASUS <3

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
arkadaşlar bende iphone se 64 gb modeli vardı 9 aylık garantiye falan gönderdım ekran değişti ama soğumuştum cıhazdan biraz bu cihazı samsung s7 edge lie takas ettim ustune 150 tl para ödedim s7 edge ise 1 aylık ingiltere cıkıslı pasaporta işli sizce mantıklı mı ??
Yalnız pembe ekran sorunu olursa sıkıntı haberiniz olsun :D
--- Gönderi Güncellendi ---
git ve asus zenfone 3 max al hem aşırı ucuz hemde aşırı güçlü ve parasını en sonuna kadar hak ediyor
ASUS <3
Ağlattın....

M

Murat Burç

SDN Okuru
Malum kanalın yeni videosunu izledin mi?
Adamlar S8'e ethernet kablosu dahil zibilyon tane kablo taktılar hepsi çalıştı yav.
Hatta razer siren Pro taktılar yav.

Reaksiyon puanı
17

Ağlattın....
ben öyle bişeye ratlamadım ba içime kurt düşürdün :D kesin süper amoledin sııkıntısıdır :D
iyi mi yaptuım kötü mü yaptım beyler uya cidden bana bişey deyin D:

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Malum kanalın yeni videosunu izledin mi?
Adamlar S8'e ethernet kablosu dahil zibilyon tane kablo taktılar hepsi çalıştı yav.
Hatta razer siren Pro taktılar yav.
Sabah izlemiştim. Berkin reis gibi bir adamdan herşeyi beklerim ben :D
O değilde Samsuga yazık oldu. Bunu gören adam o zımbırtıya o kadar para vericeğine videodakileri yapar parası cebinde kalır :D
ben öyle bişeye ratlamadım ba içime kurt düşürdün :D kesin süper amoledin sııkıntısıdır :D
Hayır amoledden değil. Benim bildiğim edge ekran tasarımından dolayı oluyor. Yaklasık çevremde 3 tane bu hatayı yaşıyan var

M

Murat Burç

SDN Okuru
O değilde Samsuga yazık oldu. Bunu gören adam o zımbırtıya o kadar para vericeğine videodakileri yapar parası cebinde kalır :D
Varya benim uzun zamandır aklımdaydı bu biri denese diyordum tam adamı denedi.:D:D
Micro USB'den MHL'siz görüntü alabilir miyim ki? Yav bizimkini de Type C yapsalardı keşke. Neyse araya bir tane MHL sıkıştırırız.:D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Varya benim uzun zamandır aklımdaydı bu biri denese diyordum tam adamı denedi.:D:D
Micro USB'den MHL'siz görüntü alabilir miyim ki? Yav bizimkini de Type C yapsalardı keşke. Neyse araya bir tane MHL sıkıştırırız.:D
Aslında çevirici ile Type c yapıp deneyebilirsin belki olur. Hatta büyük bir ihtimalde olur ya
Olmadı berkin reise gmailden mesaj at geri döner o sana
Bak hatta izle bunu gerçekten can sıkıcı bir sorun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aslında çevirici ile Type c yapıp deneyebilirsin belki olur. Hatta büyük bir ihtimalde olur ya
Olmadı berkin reise gmailden mesaj at geri döner o sana
Type C Protokollerini taşımıyor sıkıntı orada işte. Araya MHL atıcaz illa gerisi büyük ihtimal olur.

Reaksiyon puanı
17

Hayır amoledden değil. Benim bildiğim edge ekran tasarımından dolayı oluyor. Yaklasık çevremde 3 tane bu hatayı yaşıyan var
valla umarım olmaz öyle bı hata olursa ağlarım :D

kunkami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bence s7 edge e geçmek iyi olmuş zaten bir zamanın amiral gemisi olunca yaparkende özeniyolar

Son mesajlar