Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Bu konuyu okuyanlar

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Merhaba arkadaşlar zorlu centerda telefonuma değişim kararı alındı yeni aldığım cihazın imei kayıtlı değil ve bana süre verildi 2 hafta içinde kayıt altına alınacaktır diye bu konuya artık BTK bakıyomuş doğrumu? Daha önceden sizin başınza geldimi ne kadar sürdü yardımcı olursanız sevinirim.

Normal bir şey endişelenmene gerek yok. Apple a swap cihazları toplu geliyor müşterilere verilen cihazlarda genelde 2 hafta sonunda toplu olarak kayıt ettiriyor çoğu zaman daha erken olabilir. Senin bir şey yapmana gerek yok yani

smdflz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normal bir şey endişelenmene gerek yok. Apple a swap cihazları toplu geliyor müşterilere verilen cihazlarda genelde 2 hafta sonunda toplu olarak kayıt ettiriyor çoğu zaman daha erken olabilir. Senin bir şey yapmana gerek yok yani

Anladım çok teşekkür ederim sağolun

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Apple mı samsung mu:) size göre.

smdflz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence benim görüşümü soruyasan apple samsung denedim kullanamadım ios daha doğrusu android bana göre değil:)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
iPhone 5s'de son 1-2 gündür 2-3 saniyelik donmalar meydana geliyor daha sonra düzeliyor. Çokda sıkıntı değil :p

Emirhan034

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende ıphone 6 var ve ekranın sağ altından tık sesi geliyor alalı 1 ay falan oldu ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz?

Aykut demirbaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba galerimizdeki eski fotoğraflarımızın konum bilgisini kapatma kaldırma ve ya değiştirme gibi bi durum var mı acaba bilen

Hasdemirs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba benim enteresan bi sorunum var , ios 11 public beta kullanıcısıyım en son beta 4 güncellemesini aldım ancak gariptir ki sadece “SDN” uygulaması çalışmıyor . Açıyorum , tekrar kapanıyor . Uygulamayı sildim ve geri yükledim ancak aynı sorun devam ediyor .

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Merhaba benim enteresan bi sorunum var , ios 11 public beta kullanıcısıyım en son beta 4 güncellemesini aldım ancak gariptir ki sadece “SDN” uygulaması çalışmıyor . Açıyorum , tekrar kapanıyor . Uygulamayı sildim ve geri yükledim ancak aynı sorun devam ediyor .

O sorun bende de var SDN ekini uygulamayı güncelleyemediği sürece devam edecek

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Uygulama çalışmayabilir çünkü OS, beta henüz, stabil olduğunda sorun hala devam ediyor olmaması için incelemelerimizi sürdürüyoruz.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Bende ıphone 6 var ve ekranın sağ altından tık sesi geliyor alalı 1 ay falan oldu ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz?

Hiçbir öneriye aldırmadan direkt servise gidiniz.

Merhaba galerimizdeki eski fotoğraflarımızın konum bilgisini kapatma kaldırma ve ya değiştirme gibi bi durum var mı acaba bilen

Konum adını bir veya daha fazla fotoğraftan veya etkinlikten silme
  1. Konum bilgileri içeren bir veya daha fazla fotoğraf veya etkinlik seçin.

Konum, seçilen tüm fotoğraflar veya etkinlikler için aynı olmak zorunda değildir.

2. Bilgi penceresini açmak için araç çubuğundaki Bilgi düğmesini tıklayın.

3. Yerler bölümünde konum adını seçin.

Birden fazla konum varsa, ad "Birden fazla konum" olarak görünür.

4. Adın sağ tarafında görünen X simgesini tıklayın.

Konum adı kaybolur ve konum fotoğraftan veya etkinlikten silinir.

yosemite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Bu sorun bende ve tüm i̇os 11 beta kullanıcılarında var sanırım SDN tarafından bi̇r düzeltme gelecek mi̇ ?

Son düzenleyen moderatör:

yosemite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yazılımcı arkadaş ilgileneceğini söyledi

yosemite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ios 11 Icloud ta depolandıgı gözüken mesajlar yazan bir alan var ve bunu silemiyorum etkisizleştir ve sil tuşu işe yaramıyor bilgisi olan var mı ?

Marlon Brando

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler merhaba ,
İphone 6 plus kullanıcısıyım. İos 9.3.5 kullanıyorum , ios 10.3.3 e geçmeli miyim ? Hangi sürüm daha iyi ve hızlı ?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Beyler merhaba ,
İphone 6 plus kullanıcısıyım. İos 9.3.5 kullanıyorum , ios 10.3.3 e geçmeli miyim ? Hangi sürüm daha iyi ve hızlı ?

10.3.3'e geçmenizde hiçbir sakınca yok.
ios 9'a göre çok daha stabil ve hızlı.

Yüklemeyip İos 11'i bekleyip yükleyebilirsiniz.

Burak bş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ıphone 5s en son ıso kullanıyor ekranı kediliğinden kapanmıyor ekran silikleşiyor ve öyle kalıyor. güç tuşuyla kapanıyor ekran zaman aşınımını kontrol ettim . telefonu kapattım açtım vb. her şeyi denedim ama olmadı. ?

CLL.dgr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ;
İki farklı apple cihazında tek iCloud hesabı kullanıyorum bu cihazları arama kayıtları (telefon aramaları ) karışıyor
Bunu sonlandırmanin bir yolu varmı acaba yardımcı olursaniz sevinirim

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Merhaba ;
İki farklı apple cihazında tek iCloud hesabı kullanıyorum bu cihazları arama kayıtları (telefon aramaları ) karışıyor
Bunu sonlandırmanin bir yolu varmı acaba yardımcı olursaniz sevinirim
Bir telefonda icloud kısmından telefon kısmını kapatırsanız düzelir.

Restless987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Apple Music kullanmaya başladım. iphone'umda dinlediğim müziğin sesini ipad'e verebilir miyim? Hoparlör gibi kullanılabilir mi?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

barandarbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ANAKART DEĞİŞİKLİĞİ SEBEBİ İLE KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI İPHONE 6 kullanıyorum sevis yok diyor imei böyle bi hata verdi bunu nasıl çözebilirim?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
ANAKART DEĞİŞİKLİĞİ SEBEBİ İLE KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI İPHONE 6 kullanıyorum sevis yok diyor imei böyle bi hata verdi bunu nasıl çözebilirim?

Öncelikle servis İle görüşüp durumu belirtin.
Eğer çözüm olmaz ise ilgili operatör ve il/ilçe BTK ile irtibata geçmeniz gerekmekte.

xnegative

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar

İçinde birçok not ve fotoğraf bulunan bir iphone 6 var elimizde. Bu verileri şu an kullanılmakta olan bir iphone 7 ye geçirmek istiyorum. Fakat iphone 7 deki verilerin de silinmemesi lazım. iTunes üzerinden bu işlemi nasıl yapabilirim tam olarak? Yedekleme olayını hiç yapmadığım için yeni telefondaki verileri silmekten korkuyorum. Çünkü cihazlar benim değil. Şimdiden teşekkürler ^^

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Merhabalar

İçinde birçok not ve fotoğraf bulunan bir iphone 6 var elimizde. Bu verileri şu an kullanılmakta olan bir iphone 7 ye geçirmek istiyorum. Fakat iphone 7 deki verilerin de silinmemesi lazım. iTunes üzerinden bu işlemi nasıl yapabilirim tam olarak? Yedekleme olayını hiç yapmadığım için yeni telefondaki verileri silmekten korkuyorum. Çünkü cihazlar benim değil. Şimdiden teşekkürler ^^

İki farklı hesap ile icloud üzerinden yapabilirsiniz.

Osmanacr30

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell bayisine git bi cihaz var 5 dakikada aktariyor ama 50 tl ucreti var