Batarya Canavarı Lenovo P2 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İlk Aldığım Günden Beri Mi Böyle Yapayım? Biliyorum çok fazla soru sordum ama şu an kullandığım telefonun batarya sıkıntısı var. Ondan dolayı tam bilgi almak istiyorum

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
İlk Aldığım Günden Beri Mi Böyle Yapayım? Biliyorum çok fazla soru sordum ama şu an kullandığım telefonun batarya sıkıntısı var. Ondan dolayı tam bilgi almak istiyorum
Sürekli yaparsanız pil daha sağlıklı olur

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Çok Teşekkür Ederim Yardimlariniz Icin

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
sanal tuş + ekran üzerinde tuş.
çok gereksiz geldi bana

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Aslında Haklısınız Ama Parmak Okuyucusu Var Aslında Arkada da Olabilir di Neden Yapmadıklarını Bilmiyorum. Sanal Tuşlar Kapatılıp Ekran Üzerinde ki Tuş'a Görevler Atanabiliyor En Azından Böyle Telafi Etmeye Çalışmışlar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Aslında Haklısınız Ama Parmak Okuyucusu Var Aslında Arkada da Olabilir di Neden Yapmadıklarını Bilmiyorum. Sanal Tuşlar Kapatılıp Ekran Üzerinde ki Tuş'a Görevler Atanabiliyor En Azından Böyle Telafi Etmeye Çalışmışlar
Olay sanırım tam olarak bu:
Eğer makine üzerindeki tuşlar bozulursa sanal tuşları açabilirsiniz.

Ama o zaman telefonun fabrikadan bana göre sanal tuş aktif edilmemiş şekilde çıkması gerekiyor. Kullanıcı zaten belli bir durumda sanal tuşları aktif eder...

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Olay sanırım tam olarak bu:
Eğer makine üzerindeki tuşlar bozulursa sanal tuşları açabilirsiniz.

Ama o zaman telefonun fabrikadan bana göre sanal tuş aktif edilmemiş şekilde çıkması gerekiyor. Kullanıcı zaten belli bir durumda sanal tuşları aktif eder...

Düşünceniz Çok Mantıklı Haklısınız Ama Ekranın Üzerinde Sadece Bir Tane Tuş Var. Geri Dönme Ve Menü Tuşları Yok Bu Durumda Biraz Kaba Bir Tasarıma Sahip Olduğunu Aşağı Yukarı Söyleyebiliriz. Ama Biraz Daha Sağlam Durması İçin Yapmış Olabilir. Yanlış Bilmiyorsam Ekran Üzerindeki Tuş'a Farklı Görevler Atanabiliyor. Aklınızda Bulunsun :)

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Lenovo P2 Cihazını Uzun Zamandır Kullanan Arkadaşlar Telefonda Herhangi Sıkıntılar Yaşadınız mı? yada zamanla neler daha iyi oldu yazarsaniz sevinirim

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Düşünceniz Çok Mantıklı Haklısınız Ama Ekranın Üzerinde Sadece Bir Tane Tuş Var. Geri Dönme Ve Menü Tuşları Yok Bu Durumda Biraz Kaba Bir Tasarıma Sahip Olduğunu Aşağı Yukarı Söyleyebiliriz. Ama Biraz Daha Sağlam Durması İçin Yapmış Olabilir. Yanlış Bilmiyorsam Ekran Üzerindeki Tuş'a Farklı Görevler Atanabiliyor. Aklınızda Bulunsun :)
donanımda gelen tek tuşa görev atanabiliyor mu peki? yoksa ana ekran veya sadece parmak izi okuyucu tuşu mu

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Üreticiler 3 tane özellik sunmuş ana ekran tuşuna atamışlar hangisi istenilirse kullanilabilir. :)
sağlam göstermek için yapmaları bana mantıklı geldi.. ama ekran gövde oranını ciddi etkiliyor bu durum. mantıksız

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Zevkler ve Renkler Tartışalamaz ;)
ben tartışırım. :) öyle buton koyacaksan ekrana samsung gibi, kenarına da dokunmatik tuşlar koyacaksın. çırılçıplak gibi bırakmışlar orada butonu :D herhalde ellerinde fazlalık buton kaldı

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
ben tartışırım. :) öyle buton koyacaksan ekrana samsung gibi, kenarına da dokunmatik tuşlar koyacaksın. çırılçıplak gibi bırakmışlar orada butonu :D herhalde ellerinde fazlalık buton kaldı
Olabilir. :) Telefon Büyük Olduğu Içinde Buton Koymuş Olabilirler Yada Aliminyum Kasa Olduğu Icin Arkasına Koymamış Olabilirler.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
yok yok. telefon büyük değil zaten o kadar da. bence bu bir mazeret olamaz. insanlar hani samsungu seviyor ya, samsung yerine lenovo'yu tercih etsinler diye olabilir belki.
aynı aslanın yediği etten pay almaya çalışan kuşlar gibi :)
aliminyum kasa bence fena değil... ama parmak izi de bence çok önemli ve güvenli bir şey değil... sonuçta parmak izini alıyor telefon. pek güvenli değil.

Son mesajlar