İphone 8 Samsung galaxy note 8

İphone 8 Samsung galaxy note 8

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar meraktan açıyorum bu konuyu iki telefonuda bekleyen bi çok kişi var bakalım hangisi daha çok bekleniyomuş herkes fikrini paylaşırsa güzel olur

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Note serisi çok ilgimi çekmiyor, iphone da da artık devrimsel bir yenilik beklediğim için iphone u daha çok merak ediyroum

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Ben ikisinide bekliyorum ve kanlı canlı görü karar vereceğim nasipse.

Note 8 in S8 ile benzer tasarım anlayışı azda ılsa soğutuyor beni ve parmak izini entegre etmemeside yine iphone 8 e karşılık 1-0 geride görünüyor bana göre.

iphone 8 in parmak izi ekrana entegre gelirse alma ihtimalim yüksek.

Yinede kanlı canlı görmeden kesin birşey dememek en doğrusu benim açımdan.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Note 8 in nasıl geleceği s8 den az çok belli. Ben iPhone 8 i merak ediyorum. Çünkü pek çok farklı sızıntı geldi ve bunların hangisi tutacak diye bekliyorum. Ama bence bu yılı ayağa kaldıracak telefon Nokia 9 olacak.:D

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 in nasıl geleceği s8 den az çok belli. Ben iPhone 8 i merak ediyorum. Çünkü pek çok farklı sızıntı geldi ve bunların hangisi tutacak diye bekliyorum. Ama bence bu yılı ayağa kaldıracak telefon Nokia 9 olacak.:D
İphone 8 parmak izi ekrana gömülü olacak gibi dedikodular çıktı sonra parmak izi olmayacak gibi haberler çıktı yakın zamandada kablosuz şarj sıkıntısı yaşıyomuş çıkış tarihi ertelendi gibi haberler çıktı nolacağı hiç belli değil iphone 8 le note 8 varken nokia 9 un pek şansı yok gibi ama fiyat performans olarak iyi bişey yaparlarsa anca o zaman düşünülebilir i

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Nokia 9 un onlardan aşağı ne yanı var ki? Nokia Samsung tan çok daha kaliteli bir marka. Iphone 8 le de rakip olur. Performans olarak onlardan aşağı hiç bir tarafı olmaz. Ama tabi herkes farklı düşünebilir. Yine de note 8 ve iphone 8 in de çok güzel olacağını kabul etmekle birlikte, Nokia nın telefonlar arasında kimsenin ulaşamayacağı bir konumu olduğunu ve bu konumun Nokia 9 ile birlikte pekişeceğini düşünüyorum.
İphone 8 parmak izi ekrana gömülü olacak gibi dedikodular çıktı sonra parmak izi olmayacak gibi haberler çıktı yakın zamandada kablosuz şarj sıkıntısı yaşıyomuş çıkış tarihi ertelendi gibi haberler çıktı nolacağı hiç belli değil iphone 8 le note 8 varken nokia 9 un pek şansı yok gibi ama fiyat performans olarak iyi bişey yaparlarsa anca o zaman düşünülebilir i

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben ikisinide bekliyorum ve kanlı canlı görü karar vereceğim nasipse.

Note 8 in S8 ile benzer tasarım anlayışı azda ılsa soğutuyor beni ve parmak izini entegre etmemeside yine iphone 8 e karşılık 1-0 geride görünüyor bana göre.

iphone 8 in parmak izi ekrana entegre gelirse alma ihtimalim yüksek.

Yinede kanlı canlı görmeden kesin birşey dememek en doğrusu benim açımdan.
Dünyanın en büyük televizyon üreticisi Samsung ,cep telefonunda ekran altına parmak izi koyamayacak. Ama Apple gibi toplama telefon çıkaran bir şirket ekran altına parmak izi koymayı başarabilecek.
Bu benim gözümde hiç inandırıcı bir senaryo değil.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Düşünv
Nokia 9 un onlardan aşağı ne yanı var ki? Nokia Samsung tan çok daha kaliteli bir marka. Iphone 8 le de rakip olur. Performans olarak onlardan aşağı hiç bir tarafı olmaz. Ama tabi herkes farklı düşünebilir. Yine de note 8 ve iphone 8 in de çok güzel olacağını kabul etmekle birlikte, Nokia nın telefonlar arasında kimsenin ulaşamayacağı bir konumu olduğunu ve bu konumun Nokia 9 ile birlikte pekişeceğini düşünüyorum.
Samsung kadar kaliteli değil nokia şimdi orda bi durmak lazım bence herşey apaçık ortada diğer bi konu eğer nokia 9 da yüksek bi fiyatla piyasaya sürülürse note 8 le iphone 8 ın yanında pek şansı olmaz

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Nokia nın dandik telefonu yoktu, microsoft nokia yı biraz karaladı o kadar, onun dışında ekran-kasa oranı ile birlikte performansı da yüksek olursa gayette satılır. Lumia 925 tasarımı benim her zaman hoşuma gitmiştir mesela

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Düşünv

Samsung kadar kaliteli değil nokia şimdi orda bi durmak lazım bence herşey apaçık ortada diğer bi konu eğer nokia 9 da yüksek bi fiyatla piyasaya sürülürse note 8 le iphone 8 ın yanında pek şansı olmaz
Samsung kalitesiz derken kısa ömürlü olmasını kastettim. Yılda bir telefon değiştirenlerdeysen senin için sorun olmaz ama bu bana göre bir sorun. Ayrıca yeni amiral gemileri hariç a c j serileri kalite olarak lumiaların bile gerisinde kalır. Masadan yere düşüp kullanılamaz hale gelen j5 te gördüm, halıya ekranının üzerine düşüp ekranı bir daha açılmayan s5 de gördüm.

ismail özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
note 7 efasane telefondu note 8 i düşünemiyorum bile parmak izi ekrana entegre gelecek çift kamera da olacak gibi geliyor

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Dünyanın en büyük televizyon üreticisi Samsung ,cep telefonunda ekran altına parmak izi koyamayacak. Ama Apple gibi toplama telefon çıkaran bir şirket ekran altına parmak izi koymayı başarabilecek.
Bu benim gözümde hiç inandırıcı bir senaryo değil.

Konuya hakimim murat.

Konu biri yapamadı yapamayacak yapamaz diğeri yapar yaptı değil, hele hele ios android muhabbeti de değil.

Sızıntı resim/videolara bakıldığında note 8 arka tarafta duruyor.

Eğer iphone 8 ekrana entegre gelirse tercihimi belirttim.

Şu ios apple veya iphone düşmanlığında antipatinde esnek davransan senin açından iyi olacaktır. Zira herkes senin gibi düşünseydi kimse apple cihazı almazdı.

Sevip sevmeme veya düşmanlığını bu kadar tekrara getirmen ayrıca yanlış.

İyi forumlar.

Son düzenleme:

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Beklentilerimi yazıyorum;
Note 8 beklentileri tam karşılayamayacak. S8 Plus'a tek öne çıkan farkı çift kamera olacak.
Ne iphone 8 ne de note 8 ekrana entegre parmak izi okuyucuyla gelecek.
Iphone 8'in ekran gövde oranı S8 grubunu geçemeyecek.
Iphone 8 bu yıl en iyi telefon olacak. Son maddeyi üzülerek söylüyorum içimde öyle bir his var :(

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 8den ne bekliyorsunda karşılamayacak ? Bunu herkese soruyorum ekrana entegre parmak izi dışında ne bekliyorsunuz.
Note 8 beklentileri tam karşılayamayacak. S8 Plus'a tek öne çıkan farkı çift kamera olacak.
Iphone 8 bu yıl en iyi telefon olacak. Son maddeyi üzülerek söylüyorum içimde öyle bir his var :(
--- Gönderi Güncellendi ---
iPhone 8 yarın çıktığında sadece en güçlü işlemciye sahip olacak bu kadar basit.
Ne en iyi pil ömrü ne en iyi ekran ne en iyi kamera hiçbirisi Yeni iPhoneda olmayacak buna eminim.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Note 8den ne bekliyorsunda karşılamayacak ? Bunu herkese soruyorum ekrana entegre parmak izi dışında ne bekliyorsunuz.

--- Gönderi Güncellendi ---
iPhone 8 yarın çıktığında sadece en güçlü işlemciye sahip olacak bu kadar basit.
Ne en iyi pil ömrü ne en iyi ekran ne en iyi kamera hiçbirisi Yeni iPhoneda olmayacak buna eminim.
Note 8 'de ekrana entegre parmak izi okuyucusunun yanında daha iyi işlemci snapdragon 836, 4k video oynatma, daha iyi ekran gövde oranı,daha iyi batarya tarzı özellikler bekleniyor(ben beklemiyorum) haber sitelerinde hep yazar. Bence Apple bu sefer bataryada geliştirmeye gidecek. O kadar salak değildir herhalde bütün serilerde pil yetersizliği vardı. Hala 2000mAh batarya yapacaksa iphone 8 'e. Apple gözümde biter. Ufacık bir yeri vardı zaten.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 8 'de ekrana entegre parmak izi okuyucusunun yanında daha iyi işlemci snapdragon 836, 4k video oynatma, daha iyi ekran gövde oranı,daha iyi batarya tarzı özellikler bekleniyor(ben beklemiyorum) haber sitelerinde hep yazar. Bence Apple bu sefer bataryada geliştirmeye gidecek. O kadar salak değildir herhalde bütün serilerde pil yetersizliği vardı. Hala 2000mAh batarya yapacaksa iphone 8 'e. Apple gözümde biter. Ufacık bir yeri vardı zaten.
4K video oynatma derken ? 4K Ekrandan mı bahsediyorsun ? Exynos 8895 zaten 4K 120FPS video açabiliyor(835 dahil diğerleri 60fps açabiliyor)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Çıksın ikiside bakarız Note 8 'i S8 gibi tasarım çizgilerine sahip olacak parmak izini arka tarafa yerleştirirlerse Apple'da ekrana entegre ederse Goodbye Note 8 bi çıksınlar da sonra açarız aramızda fanboylar var üzmeyelim şimdiden çocukları

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Arkadaşlar Note 8 in sızıntılarını takip etmiyormusunuz yoksa ekrana entegre parmak izi okuyucu ile geleceği konusunda sağlam tüyo nuzmu var :)

Parmak izi arka tarafta
Ve tasarım dili S8 ile aynı ve tek farkı kalemi

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
samsung forever ...
ama ace4,ace4 lite ne ya? onu tasarlayan yani komple içini dışını mühendisler kör olmuşlar sanki...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ekran altında parmak izinden önce hızlı şarjı getirsinler birde düz modellerde insanlar şarj problemi yüzünden kanser olmasın.:D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
patlarsa öldürmesin diye küçük koyuyor yoksa 10000mAh koyardı çoğu elektronikçi de 10000µF 63v kondansatör'den korkar kullanamaz mesela...
10000µF 63v:
-2-pcs-lot-Japan-RUBYCON-USC-font-b-10000uF-b-font-font-b-63V-b.jpg
patlarsa elbombası gibi patlar der dururdu patron...

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230

Aynen bende böyle düşünüyorum

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
olmalı hatta 256Gb-512Gb-750Gb-1Tb olmalı parası çok olan alır onları 1000$/2000$/3000$ olurlar gerçi...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
adamların hiç vizyonu yokmuş apple da olsa ben olsam 256gb,512gb-750gb-1Tb-2tb daha fazla renk kullanırdım opak beyaz,parliment mavisi,çingene pembesi kamuflaj desenleri olurdu mesela...
çıkın kabuğunuzdan pembe rengi sevmem bile...

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
adamların hiç vizyonu yokmuş apple da olsa ben olsam 256gb,512gb-750gb-1Tb-2tb daha fazla renk kullanırdım opak beyaz,parliment mavisi,çingene pembesi kamuflaj desenleri olurdu mesela...
çıkın kabuğunuzdan pembe rengi sevmem bile...

kamuflaj desen telefon ben hala bekliyorum.. hatta mesela ünlü tabloları arkaya işleyebilirler special edition falan tabi bu biraz uçuk kaçık ama kamuflaj iyi olur harbiden