Snapdragon vs Exynos

Snapdragon 625 mi exynos 5433 mü

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

Gnigingin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok boş konuşuyorsunuz
İşlemci performansını sormuş hangi cihazda ne performans verdiğini değil
Eşit şartlarda aynı çözünürlükte 5433 daha önce bu bu kadar basit
Aslında haklısınız cihaz ayrı işlemci ayrı ama o videoları sizde izleyin derim:D
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrıca 5433 ü sizin dediğiniz gibi karşılaştırsak haklı olabilirsiniz ama sd 625 i tercih ederim note 4 kullanıcısı olarak:D:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aslında haklısınız cihaz ayrı işlemci ayrı ama o videoları sizde izleyin derim:D
Ne olduğunu biliyorum S7 edge vs ZF3de izlemeye gerek yok olay şu ikisi de yüksek FPS veriyor ekranlar 60 HZ olduğu için biri daha yüksek FPSe çıkmıyor çıksa da bir işe yaramayacak ekran 60 hz olay tamamen bu.

Note 4 vs 625li bir cihaz meselesinde yapmanız gerek tek şey Gamer tuner indirip sorun yaşadığınız oyunların çözünürlüğünü 1080P ye çekmek sanırım Note 4 için de sunuldu o uygulama

Gnigingin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilmiyorum, zf 3 deki oyun cini gibi bir şey mi o da?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bilmiyorum, zf 3 deki oyun cini gibi bir şey mi o da?
Oyun cinini duydum ne olduğunu bilmiyorum gamer tuner oyunların çözünürlüğünü grafiğini kısabildiğimiz bir uygulama varsa oyun içinden ayar düşürdün tabi ilk olarak . fhdye direk game tunerden de çekebilirsiniz

Son düzenleyen moderatör:

Gnigingin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bil
Oyun cinini duydum ne olduğunu bilmiyorum Tamer tüner oyunların çözünürlüğünü grafiğini kısabildiğimiz bir uygulama varsa oyun içinden ayar düşürdün tabi ilk olarak . fhdye direk game tunerden de çekebilirsiniz
Bildiğime göre oyun cini de aynı işi yapıyor.
Cihaz olarak karşılaştırırsak zf 3 veya lenovo p2 önde ama işlemcileri karşılaştırırsak sizin dedikleriniz doğru olabilir o kadar ayrıntıya kafam basmıyor benim:D

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Samsung Exynos 7 Octa 5433 mü Qualcomm Snapdragon 625 mi
Bu ikisi traktörle araba gibi traktör arabadan çok daha güçlüdür ama araba daha hızlıdır 5433 eski olmasına rağmen hala çok güçlü ve çok iyi iş çıkarıyor performansı süper ama sd 625 orta segmentin en iyi işlemcilerinden biri ve daha yeni olduğu için yeni teknolojiler kullanıyor. Güç kullanımı hız ve güç konularında harika. Ama bu ikisini öylece karşılaştırmak zor çünkü işlemciler farklı cihazlarda farklı performans gösterebilir.

Pesimistadam78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu ikisi traktörle araba gibi traktör arabadan çok daha güçlüdür ama araba daha hızlıdır 5433 eski olmasına rağmen hala çok güçlü ve çok iyi iş çıkarıyor performansı süper ama sd 625 orta segmentin en iyi işlemcilerinden biri ve daha yeni olduğu için yeni teknolojiler kullanıyor. Güç kullanımı hız ve güç konularında harika. Ama bu ikisini öylece karşılaştırmak zor çünkü işlemciler farklı cihazlarda farklı performans gösterebilir.
En güzel cevap

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
7e366d6e32bfb91d618adaa32de84bf9-1200x900.jpg

1200px-Samsung-Exynos-4412-Quad_SoC_used_in_I9300.jpg

genede boyutlarına göre iyi iş çıkartıyorlar...

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Yabancı forumlarda Snapdragon 625 in Exynos 7780 in muadili olduğu söyleniyor. Exynos 5433 eski nesil Snapdragon 808 in muadili. Exynos 5433 e haksızlık etmemeye çalışsak da, bu karşılaştırmada 625 galip gibi. Ama traktör ne kadar eski olsada yeni arabadan daha güçlüdür.:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yabancı forumlarda Snapdragon 625 in Exynos 7780 in muadili olduğu söyleniyor. Exynos 5433 eski nesil Snapdragon 808 in muadili. Exynos 5433 e haksızlık etmemeye çalışsak da, bu karşılaştırmada 625 galip gibi. Ama traktör ne kadar eski olsada yeni arabadan daha güçlüdür.:D
Exynoslarin amiral işlemcileriden birisi 7420(Note 5) ama bakın sayısı 7780den daha küçük ama ondan daha güçlü
Exynoslarda sayı her zaman işlemiyor
Exynos 5433 sayısı kendisinden büyük her orta segment exynosdan daha güçlü