Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ben betadan yeni çıktı diye biliyorum?
Samsungun tüm android telefonlarında tarayıcısı önyüklü olarak gelir. Yeni sürümü betadan yeni çıkmış olabilir fakat 4-5 sene önceki bi telefonunda olan bi hatayı hala düzeltmediyse sıkıntı.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Tarayıcı yeni değil baya eski çünkü bende s3 vardı zamanında ondada aynı şey oluyordu. S3 den beri çözemedilerse sorunu vay haline.

Yeni beta sürümünde olan tarayıcı farklı. Normal tarayıcıdan farklı olarak pekçok özellik var

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar telefonum bozuldu bu gün yeni alıcam. İphone 7 ve s8 arasında karardız kaldım hangisini alsam?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Kullanırken yaşadığınız hata varmı? Zamanında iphone 4s ile galaxy s3 arasında kalmıştım ve s3 alıp pişman oldum. Telefon çok kasıyordu ve takılıyordu. Bu seferde öyle olmasın?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kullanırken yaşadığınız hata varmı? Zamanında iphone 4s ile galaxy s3 arasında kalmıştım ve s3 alıp pişman oldum. Telefon çok kasıyordu ve takılıyordu. Bu seferde öyle olmasın?
5 sene önceydi o işler. Ben 11 aydır S7 kullanıyorum benim bir sıkıntım yok.

Nahit Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Anladım. Peki s8 yeni çıktığı için şuanda bi sorunu varmıdır düzeltilmeyen
Bende hoparlör sorunu vardı güncelleme ile geçti. IOS'a alıştıysanız Iphone 8'i bekleyebilirsiniz diyeceğim fakat fiyatı belirsiz ve telefonunuz da bozulmuş belli ki bekleyemezsiniz. Samsung Galaxy S8 alın derim.

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
özellikleri ve ekranı keyifli kullanım vs kesinlikle samsung s8 diyorum ama sorunsuz bir işletim sistemi vaad etmiyor bence. güç tasarruf modunda işlemci seçeneğini sınırlarsan eğer menüye geçişte problem oluyor ama dikkatli bakarsan anlarsın . mesela az önce watsapp bildirimleri okumama rağmen uygulama ikonunun üzerinde kaldı basılı tutarak temizle yaptım bir kaç kez de ara ara takılmadı değil yalnız i phone 7 kullanan arkadaşım var telefon çaldığı halde açamadığı ana şahit oldum ben hiç bir şey yapamadı çağrı sonlanana kadar...
kusursuz işletim sistemi yok bence artık çünkü çok özellik yüklemeye başladılar ama s8 duruşu ve kullanımıyla müthiş keyifli :)

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar bugün s8+ plus almaya gittim birinci ölceliğim sanal tuşların yeri değişiyor mu diye baktım çözüm bulamadım vazgeçtim bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim sanal tuşların yeri değişiyor mu

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
özellikleri ve ekranı keyifli kullanım vs kesinlikle samsung s8 diyorum ama sorunsuz bir işletim sistemi vaad etmiyor bence. güç tasarruf modunda işlemci seçeneğini sınırlarsan eğer menüye geçişte problem oluyor ama dikkatli bakarsan anlarsın . mesela az önce watsapp bildirimleri okumama rağmen uygulama ikonunun üzerinde kaldı basılı tutarak temizle yaptım bir kaç kez de ara ara takılmadı değil yalnız i phone 7 kullanan arkadaşım var telefon çaldığı halde açamadığı ana şahit oldum ben hiç bir şey yapamadı çağrı sonlanana kadar...
kusursuz işletim sistemi yok bence artık çünkü çok özellik yüklemeye başladılar ama s8 duruşu ve kullanımıyla müthiş keyifli :)
S8 i inceledim bu gün tekrardan. Tasarım ve ekran olarak gerçekten müthiş kullanması keyifli biti telefon. İphone kadar stabil olsa tadınmaz yenmez. Bir de benim kafama takılan diğer şey, iphone alınca en az 3-4 sene kasma donma olmadan kullanıyosun. Şuan 5s kullanıyorum 4 sene oldu hala kasma yok denecek kadar az. Samsunglara bakıyorum 4 sene önce s5 ler s4 ve s5 ker vardı. Şuan ikiside kalmadı piyasada olanlarda neredeyse kullanılmaz durumda.

Nahit Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar bugün s8+ plus almaya gittim birinci ölceliğim sanal tuşların yeri değişiyor mu diye baktım çözüm bulamadım vazgeçtim bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim sanal tuşların yeri değişiyor mu
Değişiyor tabii. Rengini falan da değiştirebiliyorsun.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Arkadaslar son yayinlanan güncellemeyi herkes aldı mı ?

Nahit Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ayarlar bölümünden kurcaladım öyle bir seçenek göremedim ekran görüntüsü atabilirmisiniz
Ayarlara navigasyon çubuğu yazarsanız çıkar. Oradan da Tuş düzeni ayarını değiştiriyorsunuz.
19389446_10213656362471530_640139372_n.png

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
google uygulamasina girdigimde alt ve ust kisimlar (navigasyon cubugu ve saat pil olan kisim)silik görünüyor sizdede oylemi?resmini cektim ama buraya yükleyemedim.
ikincisi hesap makinesi uygulamalarin icinde yok tam emin degilim ama sanki telefonu ilk aldigimda vardi sonra kayboldu.

üçüncüsü benim telefonun arka kismainda batarya bölümünde DESIGNED & ENGINEERED BY SAMSUNG MANUFACTURED IN CHINA SAMSUNG ELEKTRONICS Ist. PAZ. TIC. LTD. GARANTISI ve imei numarasi yaziyor sizinkininde boylemi ?
resim olarak cevaplarsaniz sevinirim takinti haline geldi bende.

dejampe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uyguladım şimdi dehşet ül vahşet
--- Gönderi Güncellendi ---
esasinda bu telefona android demek haksizlik olur. s8 i s8 yapan samsung experience dir. gercekten mukemmel telefon bence tek kusuru parmak izinin arka kameranin hemen altinda olmamasi

Wazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
google uygulamasina girdigimde alt ve ust kisimlar (navigasyon cubugu ve saat pil olan kisim)silik görünüyor sizdede oylemi?resmini cektim ama buraya yükleyemedim.
ikincisi hesap makinesi uygulamalarin icinde yok tam emin degilim ama sanki telefonu ilk aldigimda vardi sonra kayboldu.

üçüncüsü benim telefonun arka kismainda batarya bölümünde DESIGNED & ENGINEERED BY SAMSUNG MANUFACTURED IN CHINA SAMSUNG ELEKTRONICS Ist. PAZ. TIC. LTD. GARANTISI ve imei numarasi yaziyor sizinkininde boylemi ?
Benimkindede o yazdığından var ama China degil vietna.. Resim olarak atmaz kimse imei yazıyor

Nahit Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sen ayar menusu arka fonunu nasil siyah yaptin yahu
Samsung Themes'ten tema indirdim adı da ''Dark Eight''

1. Bende de öyle biraz şeffaf gri gibi oluyor.
2. Bende hesap makinesi halen duruyor.
3. Aynısı yazıyor fakat ''CHINA'' yerine ''VIETNAM'' yazıyor

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
merhaba bir sorum olacaktı gmail uygulamasında birden fazla hesap kullanan var mı
ben bir şahsi bir de iş mailimi tanımlamıştım telefona uzaktan bağlantı yaptık bugün müşteri temsilcisi ile diğer hesabı kaldırısanız iyi olur dedi sanki biraz kullanmda değişti gibi ya da ben öyle hissettim

Wazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
merhaba bir sorum olacaktı gmail uygulamasında birden fazla hesap kullanan var mı
ben bir şahsi bir de iş mailimi tanımlamıştım telefona uzaktan bağlantı yaptık bugün müşteri temsilcisi ile diğer hesabı kaldırısanız iyi olur dedi sanki biraz kullanmda değişti gibi ya da ben öyle hissettim
İki hesap birden kullaninca mailler gelmiyor yada cok geç geliyor. Ben iş icin telefonun kendi gmail programini kullanıyorum , ozel maillerim icin play storeden Microsoft outlook uygulamasini indirdim sorunsuz anlık mailler geliyor öneririm.

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Samsung Themes'ten tema indirdim adı da ''Dark Eight''

1. Bende de öyle biraz şeffaf gri gibi oluyor.
2. Bende hesap makinesi halen duruyor.
3. Aynısı yazıyor fakat ''CHINA'' yerine ''VIETNAM'' yazıyor

peki olmasi gereken hangisi? benimki china diye sahtemi oluyor?

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Saçma bir soru olacak ama çektiğiniz fotoğraflar ortalama kaç mb? Seçmeli odakları demiyorum onlar 20-30 mb oluyor. Normal fotoğraflar.

JhonAmora1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar ilk defa kılıf kullanıyorum bir kaç aydır nasıl dayanıyorum ona da şaşırmıyor değilim. Sorum kılıfsız kullanan arkadaşlara. Telefonun kasası çizilmelere karşı dayanıklı mı ön ve arka cam yüzeyden bahsetmiyorum çerçeveden bahsediyorum çizilmelere ve düşmelere karşı dayanıklı mi tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olurum teşekkürler

Son mesajlar