Asus Zenbook ux3121mu yoksa apple macbook mu

Zenbook mu yoksa apple bilgisayarmi

• Asus zenbokk ux310

Kullanılan: 3 60.0%
  • Apple macbook

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Hakki oncan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni bilgisayar alamayi dusunuyorum apple mi yoksa asusumu alsam diye dusunuyorum ...
Tabletimde telefonumda samsung apple alirsam bi sorun olur diye korkuyorum ancak cok dayanikli diyorrlar ne yapmam lazim yardim ederseniz

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Yeni bilgisayar alamayi dusunuyorum apple mi yoksa asusumu alsam diye dusunuyorum ...
Tabletimde telefonumda samsung apple alirsam bi sorun olur diye korkuyorum ancak cok dayanikli diyorrlar ne yapmam lazim yardim ederseniz
Onlarla ilgili bir sıkıntı yaratmaz diye biliyorum ama ikisi de farklı sistem ıos ve android gibi kullana bilirim dersen işlettim sistemini al güzel PC'leri var sıkıntı çıkartmaz kolay kolay hatta falan vermez ama özelliği kağıt üzerinde az dursada işlettim sistemi düzgün olduğu için çok rahat çalışıyor. Gerçi bu Applenin bir çok ürünlerinde böyle.

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Apple kullanacak neyin var ki neden appleyi bi seçenek olarak yazıyorsun ki al asusu kullan mac bilmeyen nice insan mac aldı rezil oldu kendini rezil hale getirme !

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Apple kullanacak neyin var ki neden appleyi bi seçenek olarak yazıyorsun ki al asusu kullan mac bilmeyen nice insan mac aldı rezil oldu kendini rezil hale getirme !
Öyle düşünme Mac aldıkları için rezil oldular gibi bir şey olamaz.Kabul edilemez bu sadece belli bir reklama kandılar aldılar.Belki bir çok kullanıcı memrundur ama memrun olmayan da var.Yanlış anlama gelmesin söylediklerin.