Galaxy S7 Edge Vs İphone 6S

Bu konuyu okuyanlar

ErceKerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar 2 telefon arasında kaldım hangisini almamı önerirsiniz?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
s7 edge donanım olarak daha önde. Tasarımı ve ekran kalitesi olarak çok çok daha iyi.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Arkadaşlar 2 telefon arasında kaldım hangisini almamı önerirsiniz?
2016 nın en iyi cihazı S7 edge'tir. Fakat biraz hassasdır. Mutlaka kaliteli ekran koruyucu ve kılıf almalısın :) Tabikide S7 edge

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Hangi ekosistemi daha sevdiğine bağlı şahsen ben 6s alırdım fakat mantıken s7 edge daha iyi.

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
S7 edge al bence 6s batarya cıldırtır adamı :)

mgencer05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iOS için ve amoled ekran sevmediğim için 6s alırdım.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
6s kullanıcı olarak kesinlikle s7 edge derim hızlı şarj bile çok büyük bir artı kamerası tasarımı

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
burda recep 6s
y3dOy7.gif

Ekli dosyalar

• re.gif
    re.gif
    1.9 MB · Görüntüleme: 704
M

Murat Burç

SDN Okuru
Konu sahibi arkadaşım şu ekran görüntülerine bir göz atmanı tavsiye ederim.

upload_2017-6-3_23-28-52.png

upload_2017-6-3_23-32-24.png

nights35

Asistan
Reaksiyon puanı
29
İki telefonuda eline al bak zaten S7 edge alırsın... Kamerası bataryası ekran kalitesi vs çok daha iyi s7 edge..

Wazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Iphone 7 kullandım ve suan s8 kullaniyorum kesinlike samsung un kamera cok daha iyi iphone de gece cekimlerinde parlaklığı sona getirip bakiyordum ama samsungda sanki telin kamerada özel ışık var gece cekimlerinde. Gündüz ü hiç anlatmayayim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Iphone 7 kullandım ve suan s8 kullaniyorum kesinlike samsung un kamera cok daha iyi iphone de gece cekimlerinde parlaklığı sona getirip bakiyordum ama samsungda sanki telin kamerada özel ışık var gece cekimlerinde. Gündüz ü hiç anlatmayayim
Arkadaşa ekleme yapayım bu forumdan bir arkadaş iPhone 6s ile lg v20 takas etti şuan v20 kullaniyor kullandığı cümle şu

'' Marka falan filan derdim ama Lg V20nin kamerası gündüz bile 6sden 10 gömlek üstün ''

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Applenin stevejobs zamanın da olan mükemmeliyetçi ruhu git gide kayboluyor ıos gerçekten mükemmel bir yazılım ama ıphone rakiplerine bakınca çok geri kalıyor bana hızlı şarj bile halla gelmedi mallesef kamerası gece çekimin de özellikle rezalet. Güzel yönleri var kesinlikle çöp telefon diyenlere katılmıyorum ama öyle eksi yönleri varki rakiplerine göre İnan insanı soğutuyor kendisin den. İnan'ın bunu yılların verdiği tecrübe ile söylüyorum ben ıphone 4 den buyana bütün modelini kullandım en son 5s döneminde kendi telefonumu diğer telefonlardan üstün gördüm ama rakipleri bir anda öyle ilerlediki özellikle son 2 yılda artık Applenin birşeyler yapması lazım. Ben bugün telefon alacak olsam sırf ıos için yine ıphone ye elim gider ama donanım olarak hiç benim gözüm de değeri kalmadı şimdilik ama bakalım ne olacak bu sene.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bence Applenin mac zamanını hatırlamasını isterim steve jobs'a yazılım kodlarını gösteriyorlar ve jobs hiç bakmadan kabul etmiyor ve arkadaşı soruyor "neden böyle yapıyorsun" steve jobs şu cevabı veriyor "daha iyisini yapabileceklerini biliyorum" bence geçmişe apple bir baksın.

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
S7 edege alabilen kişi bence başka cihaza bakmasın bile, ben 2017 amiral gemilerine bile değişmem S7 edge'im olsa...

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Samsung Galaxy S7 Edge kullanan biri olarak söylüyorum. Cihaz tam anlamıyla mükemmel. Performans, kamera, tasarım, ekran tam anlamıyla çok iyi çalışıyor. Ayrıca şuan ki yazılım da gayet stabil. Kasma, donma hiçbir şey yok. Hele o pil var ya tam anlamıyla harika. Bir günü rahat rahat çıkarıyor. Ayrıca çok hızlı bir şekilde şarj oluyor. 6s'de pilden ne çekersin tahmin edersin. Çevremde sadece 6s'de kullanan var. Diğer İphone modelleri kullananlar da var. Çok sıkıntı çekiyorlar. Ayrıca bir de hızlı şarj yok abi ne yapacaksın 6s'i ? Git S7 Edge al. Ama S7 Edge konusunda da bir uyarım olacak. Cihazın tasarımı falan çok hoş da dikkatli olmak çok önemli. İyi bir kılıf, iyi bir ekran koruyucu şart. Yine de karar senin.

ErceKerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İthalatçı garantilide bir sorun yaşar mıyım?
--- Gönderi Güncellendi ---
İthalatçı garantilide bir sorun yaşar mıyım?

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
6s kullanıyorum tercihin ios ise 6s doğal olarak ama ios un senin için albenisi yoksa s7 edge
iios u ben sevmedim s7 edge yada s8 alacağım

hitman59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
10.2.1 iken on numaraydı 10.3.2 ye geçince bariz fps düşüklüğü oldu, sanırım apple'ın eskitme politikasına maruz kaldık ...

ErceKerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Beyler şu anki düşünceme göre S7 Edge alırdım fakat garageband gibi bir program bildiğim kadarıyla yok androidde, o biraz arada kalmamı sağlıyor.3 sene götürür mü beni?

Son düzenleme: