Doğal Şampuan Önerisi (Prozinc Plus - Prominox - Minoxil Forte - Zigavus Extra Plus)

Bu konuyu okuyanlar

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar iyi günler. Hafif yağlı ve ince telli bir saç yapım var, kepek problemim yok, sadece dökülmeye bağlı olarak saçımda hafif seyreklik hissi yaşıyorum. Buna binaen normal şampuanları bıraktım ve 7 aydır Zigavus Extra Plus sarımsak özlü şampuan kullanıyorum ve son şişesi de bitmek üzere. Bu şampuanla saçımı 2 günde bir yıkıyorum. İlk yıkayışta hemen durulayıp ikinci yıkayışta şampuanı saçımda 5dk bekletip yıkıyorum.

Bu şampuandan şikayet etmesem de, saçımdaki dökülmeyi durdurduğunu düşünmüyorum zira her ne kadar günde 100-150 saç dökülmesi normal karşılansa da, zigavusu kullanmadan önceki ile kullandıktan sonraki saç dökülmemde herhangi bir fark göremedim. Ama günahınıda almak istemiyorum zira acaba hiç kullanmasaydım daha mı fazla dökülecekti diye de düşünüyorum.

Neyse yeniden doğal şampuan alacağım için bu sefer listeme 2 farklı ürün daha ekledim. Zigavusun dışındaki bu iki ürünü kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Kişiden kişiye değişse de Prozinc Plus için doktor tavsiyesi diyen de var, saçlarımı çok inceltti diyende var, döktü diyen de var, çok iyi geldi diyende. Prominox da aynı şekilde.

Sizce gene Zigavustan devam mı etmeli, yoksa değişikliğin vakti geldi mi?

Birde bu ürünleri, eczaneler yerine internetten sipariş etmem mantıklı mı? Zira zigavusu ve Prominox'un 250ml x 3'lü paketini eczaneler, neredeyse internet fiyatına (40-50TL arası ) sattığı için bunlar gene eczaneden alınır ama misal Prozinc Plus da her yerde aynı fiyatta gibi (60-70TL arası) Lakin BIOXCIN Forte 250ml x 3'ün eczane ile internet fiyatı arasında 20,30TL fark var. Eğer önerilerinizde Prozinc Plus ağır basarsa bunu daha ucuza sipariş edebileceğim güvenilir site de önerebilirsiniz.

8d0mNV.png

DdVoyz.png

mkjqJV.jpg

ERnQPn.png

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bu tür şampuanları kullanmanı önermiyorum eczacı abim var aylardır bu resimdeki gibi kutuda öylece duruyor 1 tane satılmıyor bile prozincten bahsediyorum.Benim sana tavsiyem otacının veya detaylı inceleme yapan bir saç analizi ile uygun şampuanla saçını yıkaman çünkü kimisinin saçı ince telli kimisinin yağlı gözenekler tıkalı vs sorunlar mevcut.Ve normalde iyi olan şampaun ve bana iyi gelen ürün sana iyi gelmeyebilir.

adore7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hamadi şampuan serisinden bi şampuan kullanabilirsin tek kötü yanı pahalı olması.

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Bu tür şampuanları kullanmanı önermiyorum eczacı abim var aylardır bu resimdeki gibi kutuda öylece duruyor 1 tane satılmıyor bile prozincten bahsediyorum.Benim sana tavsiyem otacının veya detaylı inceleme yapan bir saç analizi ile uygun şampuanla saçını yıkaman çünkü kimisinin saçı ince telli kimisinin yağlı gözenekler tıkalı vs sorunlar mevcut.Ve normalde iyi olan şampaun ve bana iyi gelen ürün sana iyi gelmeyebilir.

Yani özetle ne yapmalıyım hocam? Bunları bırakıp TV reklamlarında futbolcuların, aktörlerin övdüğü ve benim saydıklarımdan daha kimyasal olan şampuanlara mı dönelim tekrar? Yıllardır belki de bunları kullanıyoruz diye saçlarımız bu halde.

hamadi şampuan serisinden bi şampuan kullanabilirsin tek kötü yanı pahalı olması.

Şimdi sen söyleyince araştırdım hocam ve aşağıdaki iki farklı hamadi şampuan ürününü buldum. İkisinin de güvenilir iki farklı sitede büyük indirimleri mevcut.

Bal ve soya sütü özlü olanı mı yoksa zencefil ve soya sütü özlü olanı mı almalı? Dökülmeye hangisi daha iyi gelir acaba. Sen hangisini kullandın? Az olsun, öz olsun.

Capture+_2017-05-31-18-50-40.png

Capture+_2017-05-31-18-52-01.png

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bak sana şunu söyliyim bende zamanında senin gibiydim her gördüğümü sayardım hatta 1 tel görsem direk aklıma en kötüsü gelirdi belki normalde 150 ise bende 170 180 di ama sonra anladım ki ben bunu düşündükçe daha çok dökülüyor ve kafaya takmayı bıraktım. Zamanında o kadar çok şey kullandım ve araştırdım ki (araştırmayı seven birisiyim) en sonunda hepsinin boş olduğunu anladım sadece ek olarak temel 1-2 şey kullanıyorum şuanda.

Ayrıca şampuandan medet umma önemli olan içerden verdiğin destektir. Vitamin eksikliği, hormonal sebepler, genetik vs önce bunu belirlemen lazım.

Eczanede çalışan abim sayesinde bir çok şey denedim her çeşit hatta kutusu 100 liralık şampuanı bile denedim 1 hafta sonra kenara attım elimi sürmedim.Sana tavsiyem saçını analiz ettir hiç olmazsa saç dibinde ne kusur var gör ona göre şampuan al sürekli onu kullan hiç değiştirme. Sürekli şampuan değiştirmekte saçı döker. Şuan ne kullandığımı merak ediyorsan has el yapımı zeytinyağlı sabun kullanıyorum.

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Bak sana şunu söyliyim bende zamanında senin gibiydim her gördüğümü sayardım hatta 1 tel görsem direk aklıma en kötüsü gelirdi belki normalde 150 ise bende 170 180 di ama sonra anladım ki ben bunu düşündükçe daha çok dökülüyor ve kafaya takmayı bıraktım. Zamanında o kadar çok şey kullandım ve araştırdım ki (araştırmayı seven birisiyim) en sonunda hepsinin boş olduğunu anladım sadece ek olarak temel 1-2 şey kullanıyorum şuanda.

Ayrıca şampuandan medet umma önemli olan içerden verdiğin destektir. Vitamin eksikliği, hormonal sebepler, genetik vs önce bunu belirlemen lazım.

Eczanede çalışan abim sayesinde bir çok şey denedim her çeşit hatta kutusu 100 liralık şampuanı bile denedim 1 hafta sonra kenara attım elimi sürmedim.Sana tavsiyem saçını analiz ettir hiç olmazsa saç dibinde ne kusur var gör ona göre şampuan al sürekli onu kullan hiç değiştirme. Sürekli şampuan değiştirmekte saçı döker. Şuan ne kullandığımı merak ediyorsan has el yapımı zeytinyağlı sabun kullanıyorum.

Dostum sen benim sorunumun çok büyük olduğunu düşünüyorsun herhalde zira durumum o kadar kötü değil merak etme :) Sen kafaya çok takmışsın belli, ki o kadar takmaya saç da kalmaz zaten. Ben o kadar takmıyorum ve bu dökülmenin normalin biraz üstünde olduğunu söyledim zaten. O yüzden amacım, en azından günlük dökülmeyi 150'den 100'e çekecek doğal bir şampuan arayışı içerisindeyim ve en doğru tercihi yapmaya çalışıyorum hepsi bu. Ayrıca bu doğal ürünler, binlerce liralık araştırmalar, sağlık onayları, patentler ve üretim aşamalarından geçip de bize geliyor. Hepsini bir kalemde silmen için "ben kullandım hiç biri bir işe yaramaz" cümlesi yetmez zira sen faydasını görmediğini söylüyorsun ama öbür adam gördüğünü söylüyor, buda bünye farkı.

Kısacası şöyle özetlersek, head & shoulders şampuan kullanmak yerine, yukarıda paylaştığım herhangi bir şampuanı kullanmayı yeğlerim, umarım anlatabilmişimdir.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Kardeş sana yardımcı olmaya calısıyorum akıl veriyorum sen hala anlamamışsın galiba merak etme falan diyorsun neyini merak edeyim zamanında taktım çok döküldü ama şuan Allaha şükür dökülmüyor uzattım da baya güzelliği ortaya çıktı uzatınca. Sana anlatmaya çalıştığım sen zaten market şampuanı kullanmıyorsun böyle şeylerden medet umma tekrar diyorum ben kutusu 100 liralık özel şampuanda kullandım fayda etmedi ne market şampuanı kullan kimyasal içeren nede pahalı diye faydalı olacağını düşün o arada kal otacı tavsiye ederim.

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Kardeş sana yardımcı olmaya calısıyorum akıl veriyorum sen hala anlamamışsın galiba merak etme falan diyorsun neyini merak edeyim zamanında taktım çok döküldü ama şuan Allaha şükür dökülmüyor uzattım da baya güzelliği ortaya çıktı uzatınca. Sana anlatmaya çalıştığım sen zaten market şampuanı kullanmıyorsun böyle şeylerden medet umma tekrar diyorum ben kutusu 100 liralık özel şampuanda kullandım fayda etmedi ne market şampuanı kullan kimyasal içeren nede pahalı diye faydalı olacağını düşün o arada kal otacı tavsiye ederim.

Latife yapıyorum. Öneri için teşekkürler dostum. Market şampuanı ile benim paylaştığım şampuanların arası dediğin Otacı'ya da bakacağım, adore7 arkadaşın tavsiye ettiği Hamadi'ye de.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Otacı güvendiğim markadır birçok ürününü kullandım organik şampaunınıda kullanmıştım çok güzeldi. Ayrıca latife öyle yapılmaz :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
mantıklı kafaya takarak sağlam kalbine kalp krizi geçirtenler bile var...

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Otacı güvendiğim markadır birçok ürününü kullandım organik şampaunınıda kullanmıştım çok güzeldi. Ayrıca latife öyle yapılmaz :)

Bakacağım dostum sağolasın. Ayrıca sözünü bir latifeyle bitirseydin de nasıl yapıldığını görseydik :)
--- Gönderi Güncellendi ---
mantıklı kafaya takarak sağlam kalbine kalp krizi geçirtenler bile var...

Önerin varsa alayım dostum? Yoksa kendince nükte mi yapmaya çalışıyorsun :)

Son düzenleme:

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Kardeş ben latife yapmam az ve öz konuşmanın peşindeyim :)

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Kardeş ben latife yapmam az ve öz konuşmanın peşindeyim :)

Farkettim kardeşim, farkettim :) Hayırlı akşamlar dilerim.

Hocam senden de paylaştığım iki farklı içerikli Hamadi şampuan konusunda fikir bekliyorum, öneri yaparsan minnettar kalırım.

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
3 çeşidi var ben hepsinden kullandım. Ben en çok zencefil soya sütünden memnun kaldım, daha detaylı incelemek istersen şu adresten bakabilirsin Medico Kozmetik - Hamadi Organik Saç Bakımı

Cevap için teşekkürler hocam. Senin ve Bepob hocamın yaptığınız öneriler doğrultusunda Hamadi'nin 355ml zencefil ve soya sütü özlü şampuanını almaya karar verdim. Ürünü 60TL'ye satan siteler mevcut lakin güvenilir mi diye size de tekrar sorayım:

Misal aynı ürün için çok farklı fiyat aralıkları mevcut ve haliyle göz en ucuz olana gidiyor.

dermomarket.com güvenilir bir site midir? Daha önce sipariş verdiniz mi zira 20TL ucuz olsun diye imitasyon ürüne para vermeyelim.

hhg.jpg

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
3 çeşidi var ben hepsinden kullandım. Ben en çok zencefil soya sütünden memnun kaldım, daha detaylı incelemek istersen şu adresten bakabilirsin Medico Kozmetik - Hamadi Organik Saç Bakımı

Cevap için teşekkürler hocam. Senin ve Bepob hocamın yaptığınız öneriler doğrultusunda Hamadi'nin 355ml zencefil ve soya sütü özlü şampuanını almaya karar verdim. Bana, 2 günde bir saçımı yıkamayla 2 ay gider sanırım. Ürünü 60TL'ye satan siteler mevcut lakin güvenilir mi diye size de tekrar sorayım:

Misal aynı ürün için çok farklı fiyat aralıkları mevcut ve haliyle göz en ucuz olana gidiyor.

dermomarket.com güvenilir bir site midir? Daha önce sipariş verdiniz mi zira 20TL ucuz olsun diye imitasyon ürüne para vermeyelim.

Ekli dosyayı görüntüle 23692

Selçuk Uçar

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar iyi günler. Hafif yağlı ve ince telli bir saç yapım var, kepek problemim yok, sadece dökülmeye bağlı olarak saçımda hafif seyreklik hissi yaşıyorum. Buna binaen normal şampuanları bıraktım ve 7 aydır Zigavus Extra Plus sarımsak özlü şampuan kullanıyorum ve son şişesi de bitmek üzere. Bu şampuanla saçımı 2 günde bir yıkıyorum. İlk yıkayışta hemen durulayıp ikinci yıkayışta şampuanı saçımda 5dk bekletip yıkıyorum.

Bu şampuandan şikayet etmesem de, saçımdaki dökülmeyi durdurduğunu düşünmüyorum zira her ne kadar günde 100-150 saç dökülmesi normal karşılansa da, zigavusu kullanmadan önceki ile kullandıktan sonraki saç dökülmemde herhangi bir fark göremedim. Ama günahınıda almak istemiyorum zira acaba hiç kullanmasaydım daha mı fazla dökülecekti diye de düşünüyorum.

Neyse yeniden doğal şampuan alacağım için bu sefer listeme 2 farklı ürün daha ekledim. Zigavusun dışındaki bu iki ürünü kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Kişiden kişiye değişse de Prozinc Plus için doktor tavsiyesi diyen de var, saçlarımı çok inceltti diyende var, döktü diyen de var, çok iyi geldi diyende. Prominox da aynı şekilde.

Sizce gene Zigavustan devam mı etmeli, yoksa değişikliğin vakti geldi mi?

Birde bu ürünleri, eczaneler yerine internetten sipariş etmem mantıklı mı? Zira zigavusu ve Prominox'un 250ml x 3'lü paketini eczaneler, neredeyse internet fiyatına (40-50TL arası ) sattığı için bunlar gene eczaneden alınır ama misal Prozinc Plus da her yerde aynı fiyatta gibi (60-70TL arası) Lakin BIOXCIN Forte 250ml x 3'ün eczane ile internet fiyatı arasında 20,30TL fark var. Eğer önerilerinizde Prozinc Plus ağır basarsa bunu daha ucuza sipariş edebileceğim güvenilir site de önerebilirsiniz.

8d0mNV.png

DdVoyz.png

mkjqJV.jpg

ERnQPn.png
Merhaba,
Yaklaşık 1 yıldır, Tresan ısırgan otlu şampuan kullanıyorum.
Kullanmaya başladıktan sonra, saçlarım daha parlak ve dolgun bir hale geldi.
Dökülme bende de vardı, eskisi kadar dökülme olmuyor.
Dilerseniz bir inceleyiniz.
Kokusu o kadar ahım şahım olmayabilir fakat, yine de bir bakmanızı tavsiye ederim.

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Merhaba,
Yaklaşık 1 yıldır, Tresan ısırgan otlu şampuan kullanıyorum.
Kullanmaya başladıktan sonra, saçlarım daha parlak ve dolgun bir hale geldi.
Dökülme bende de vardı, eskisi kadar dökülme olmuyor.
Dilerseniz bir inceleyiniz.
Kokusu o kadar ahım şahım olmayabilir fakat, yine de bir bakmanızı tavsiye ederim.

Öneri için teşekkür ediyorum hocam. Tam bir üründe karar kıldım derken başka bir ürün çıkıyor ve kararsızlığım had safhaya varıyor :) Şimdilik her ne kadar Hamadi ağır bassa da Tresan ve Otacı'da markajımda.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Bak hocam şunu söyleyeyim benim de senin saçın gibi yağlı, seyrek biraz da kepek var bende, yani hemen hemen saçlarımız aynı.Benim biraz önler de dökülme var.Benim doktorum çok iyi bir doktor Sefaköy Rumeli Hastanesinde bana şampuan olarak Kadolin verdi biraz dökmeyi önledi ama şampuanın asıl amacı ben de güneş olduğu zaman saçlarımda yara yapıyordu en azından onu giderdim çok rahatladım.Sonra dökülmemeyi önlemek amacıyla biotin 5000mg ve minoxil deri spreyi verdi onları bir ay kullandım sonra ihmal ettim.En az 3 ay kullanmam gerekiyormuş.Çok yakın bir zaman da onlara başlayacağım.Doktorun dediğini saçları uzatmaz sadece dökülmeyi önler.Eğer İstanbul'da oturuyorsan gitmeni tavsiye ederim.

+ forumlarda baktım dediğin ilaçlardan %90 herkes memnun.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bak hocam şunu söyleyeyim benim de senin saçın gibi yağlı, seyrek biraz da kepek var bende, yani hemen hemen saçlarımız aynı.Benim biraz önler de dökülme var.Benim doktorum çok iyi bir doktor Sefaköy Rumeli Hastanesinde bana şampuan olarak Kadolin verdi biraz dökmeyi önledi ama şampuanın asıl amacı ben de güneş olduğu zaman saçlarımda yara yapıyordu en azından onu giderdim çok rahatladım.Sonra dökülmemeyi önlemek amacıyla biotin 5000mg ve minoxil deri spreyi verdi onları bir ay kullandım sonra ihmal ettim.En az 3 ay kullanmam gerekiyormuş.Çok yakın bir zaman da onlara başlayacağım.Doktorun dediğini saçları uzatmaz sadece dökülmeyi önler.Eğer İstanbul'da oturuyorsan gitmeni tavsiye ederim.

Hocam bende kafamda kaşıntı oluyor sebepsiz yere kepek te yok bunun için gitmek istiyorum en çok bakırköy lepra hastanesini öneriyorlar gitsem sorunun asıl kaynağını bulurlar mı ?

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Hocam bende kafamda kaşıntı oluyor sebepsiz yere kepek te yok bunun için gitmek istiyorum en çok bakırköy lepra hastanesini öneriyorlar gitsem sorunun asıl kaynağını bulurlar mı ?

İşte o kaşıntı olayı bende de vardı dediğim şampuanı kullanmaya başladım hiç bir sıkıntı yok artık biraz köyü kokuyor ama olsun.Lepra hastanesini ilk kez duydum senden istersen bir git.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
İşte o kaşıntı olayı bende de vardı dediğim şampuanı kullanmaya başladım hiç bir sıkıntı yok artık biraz köyü kokuyor ama olsun.Lepra hastanesini ilk kez duydum senden istersen bir git.

Çok iyi diyorlar zaten cildiye üzerine kurulmuş. Demek istediğim hastaneye gidince sorunu çözüyorlar mı veya asıl sorun neyse buluyorlar mı? Bende kaşıntı var çok sinir bozucu kepekte yok sadece kaşınıyor

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Çok iyi diyorlar zaten cildiye üzerine kurulmuş. Demek istediğim hastaneye gidince sorunu çözüyorlar mı veya asıl sorun neyse buluyorlar mı? Bende kaşıntı var çok sinir bozucu kepekte yok sadece kaşınıyor

Tamam işte aynı sorun bende de var aşırı kaşıntı bende birde kabuk bağlıyordu.Dediğim şampuanı verdi kafam çok çok rahatladı.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
+ bir şey uyguluyormusun bir de tam ismini tekrar alabilirmiyim

Herhangi bir şey uygulamıyorum.Sadece şampuan olarak doktor artık "bitkisel şampuan kullanacaksın" dedi.

Kadolin ve Sedolin dönüşümlü olarak kullanıyorum ama ilk kadolini kullan 2 günde 1 sonra sedoline geçersin dönüşümlü olarak.Şunu da belirteyim duş alırken 2 kere şampuanla az miktarda saçını şampuanlarken biraz masaj yap ve 2 ile 3 dakika arası bekle ondan sonra durulamaya başla, hepsi bu.

Not; O dediğim bitkisel şampuanlar eczanelerde satılır.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Herhangi bir şey uygulamıyorum.Sadece şampuan olarak doktor artık "bitkisel şampuan kullanacaksın" dedi.

Kadolin ve Sedolin dönüşümlü olarak kullanıyorum ama ilk kadolini kullan 2 günde 1 sonra sedoline geçersin dönüşümlü olarak.Şunu da belirteyim duş alırken 2 kere şampuanla az miktarda saçını şampuanlarken biraz masaj yap ve 2 ile 3 dakika arası bekle ondan sonra durulamaya başla, hepsi bu.

Not; O dediğim bitkisel şampuanlar eczanelerde satılır.

Ben otacı bitkisel şampuanını kullanmıştım memnundum saçımı tam istediğim gibi yapıyordu + olarak kimyasalda içermiyordu organik serfitikası vardı 3 kutu bitirdim öyle fakat kaşıntıyı kesmedi. Sizin dediğinizi de inceleyeceğim. Peki doğal sabun kullandınız mı hiç? Marketlerde satılan değil yalnız..

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Ben otacı bitkisel şampuanını kullanmıştım memnundum saçımı tam istediğim gibi yapıyordu + olarak kimyasalda içermiyordu organik serfitikası vardı 3 kutu bitirdim öyle fakat kaşıntıyı kesmedi. Sizin dediğinizi de inceleyeceğim. Peki doğal sabun kullandınız mı hiç? Marketlerde satılan değil yalnız..

Kesinlikle öyle şeyler kullanmadım.Siz benim dediğim şampuanı kullanın farkı göreceğinizden eminim.Çünkü bende böyle şeyler de takıntılıyım.

Mesela bu benim kullandığım ama bundan önce kadolin kullanıyordum sizde ondan alın.

Ekli dosyalar

• IMG_3147.JPG
    IMG_3147.JPG
    1 MB · Görüntüleme: 803

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Kesinlikle öyle şeyler kullanmadım.Siz benim dediğim şampuanı kullanın farkı göreceğinizden eminim.Çünkü bende böyle şeyler de takıntılıyım.

Mesela bu benim kullandığım ama bundan önce kadolin kullanıyordum sizde ondan alın.

Ben biraz araştırmacıyım. Kullanacağım ürünleri araştırırım sürekli. Dediğiniz şampuana bakacağım bir süre sonra şuan sabunla devam ediyorum.

Ayrıca şampuanlarda yazan vitamin içerikli yazıları bana doğru gelmiyor dışarıdan ne kadar yararı olabilir ki.

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31

Cevap için teşekkürler hocam. Minoxil Spreyi saçlarımda bu dökülme sorununu fark ettiğim ilk zamanlarda araştırmıştım ama kullanıcı yorumlarında sürekli kullanım gerektirdiği ve bıraktığında da saçlarının eski haline döndüğü (hatta daha da kötü olduğu) fazlası ile söylenince hiç yanaşmadım. Zira kendisi folikül (kıl kökü)'ü besleyen kılcal damarları genişletmek sureti ile saçlara hacim kazandırmayı amaçlayan bir ilaç ve çoğu kullanıcıda baş dönmesi, baş ağrısı da yaptığı söylemler arasında. Ben şu anda bu ürünü, sadece sakallarımdaki bazı seyrek noktaları tekrar gürleştirsin diye 2 gündür kullanıyorum. Tesadüfen sen bunun ismini verince paylaşayım dedi. Zira ürün, kıl kökü olmayan bir yerden kıl çıkartmıyor, sadece var olan kıl kökünü dediğim yöntem ile beslemeye çalışıyor. Ben saça kullanmayı düşünmüyorum. Sakallarımda bu tüpü bitirip gözle görülür bir sonuç olup olmadığına baktıktan sonra yeter mi devam mı karar vereceğim.

Adsız.jpg

Şampuan olarak da Kadolin'de seçeneklerim arasına girdi. Bugün yarın bu konudaki, kafama esen Hamadi, Otacı, Kadolin, Prozinc, Prominox, Zigavus, Bioxcin ürünlerinden birini sipariş ederim ve içime şu ana kadar en çok sinen de Hamadi oldu. Bakalım artık. Değerli tavsiyeleriniz için tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Minoxil hakkında bende öyle duymuştum ama bu bünye den bünyeye farklılık gösteriyormuş yani kullanan arkadaşlar doktor gözetiminde mutlaka kullanmalı.Minoxil'i sakala kullanmanı kim söyledi? Ayrıca sakala da sürdüğün zaman yan etki olmayacak mı? Son olarak da kadolin tek şampuan değil o sınıfında yalnızca bir şampuan.Onun gibi synı sınıfında 7,8 tane şampuanı var çeşit çeşit her bünyeye saç yapısına uygun.
Minoxil hakkında bende öyle duymuştum ama bu bünye den bünyeye farklılık gösteriyormuş yani kullanan arkadaşlar doktor gözetiminde mutlaka kullanmalı.Minoxil'i sakala kullanmanı kim söyledi? Ayrıca sakala da sürdüğün zaman yan etki olmayacak mı? Son olarak da kadolin tek şampuan değil o sınıfında yalnızca bir şampuan.Onun gibi synı sınıfında 7,8 tane şampuanı var çeşit çeşit her bünyeye saç yapısına uygun.