Bu konuyu okuyanlar

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
nR8XXV.jpg

Başından beridir oynadığım clash of clans te bu ay için belirlediğim kupa seviyesi minimum 5500 idi
sdn forum sayesinde anca 5109 a gelebildim :)

4 gündür hiç saldırı yapmadım bu süre zarfında aldığım saldırılardan ötürü 3-5 kupa düşe düşe 100 kupam gitti :)

Yetmediği gibi yarın geleceği söylenen güncelleme için depolarımı fullemem gerekirken henüz 1.5 m doldurabildim, o da madenlerden geldi :)

İyi forumlar ...

Reaksiyon puanı
125
Cok gereksiz bir oyun. 110 levele kadar geldim bi hayrini gormedim. Bir zamandan sonra oyundan soguyacaksin, o kadar emek bosa gidecek. Ama simdilik keyfine bak:)

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Cok gereksiz bir oyun. 110 levele kadar geldim bi hayrini gormedim. Bir zamandan sonra oyundan soguyacaksin, o kadar emek bosa gidecek. Ama simdilik keyfine bak:)

Kendi tarafınızdan baktığınız için bu durum böyle. Zira herkes sizin gibi düşünseydi 110 levelden sonra herkes bırakırdı.

Oyunu en başından beri oynamakta ve Türkiye'nin en iyi savaş klanındayım.
Bu oyunda klan savaşı ve efsane lig de kupa kasmak bu oyunun haz noktasında zirvedir.
Bunu size nasıl anlayırsam anlatayım ancak yaşadığınızda anlayabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
125
Clash Royale ilgimi cekti benim baya. Birebir kimleyse savasmak cok zevk verici birsey. Ama sende dogru diyosun. Guzel bir klanin, koyun oldukdan sonra oyundan zevk almaga basliyosun. Bende 3-4 ay gibi bi sure cok guzel bir savas klaninda olmusdum, oyunun en keyif aldigim zamanlariydi.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Söylentilere bakılırsa yarın büyük bi güncelleme gelecek ve oyun daha da güzelleşecek.

Eğer köyü kullanmıyor ve oynamamakta kararlıysan bir arkadaşım için hesabını hibe edermisin bana ?

Reaksiyon puanı
125
Kusura bakma yeni girdim foruma, o yuzden gec cevap verdim. Ben oyunu birakinca sinif arkadasima verdim hesapi :(. Guncelleme konusuna gelince bende duydum. Ama her zaman Supercell yilbasinda verirdi buyuk guncellemeyi. Cinliler kurallari yeniden yaziyo galiba (cinlilere satildi supercell).

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Kusura bakma yeni girdim foruma, o yuzden gec cevap verdim. Ben oyunu birakinca sinif arkadasima verdim hesapi :(. Guncelleme konusuna gelince bende duydum. Ama her zaman Supercell yilbasinda verirdi buyuk guncellemeyi. Cinliler kurallari yeniden yaziyo galiba (cinlilere satildi supercell).

Sorun değil canın sağolsun.
Bu linkten herzaman yılbaşında güncelleme vermediklerine bakabilirsin ;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
4-4.5 senelik hesabım var ama hesap çöp bir süre sonra acayip sıkıldım niyeyse

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne demeye çalışıyorsun murat :)
Çok teşekkür ederim şimdiden :D
Hesabımı 4-4.5 sene önce açtım. Ama hesap çöp bir hesap çünkü bir süre sonra niyeyse sıkılıp oynamayı bıraktım. Sarmıyor beni siz nasıl tutkunu olup uzun süre oynadınız ?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Hesabımı 4-4.5 sene önce açtım. Ama hesap çöp bir hesap çünkü bir süre sonra niyeyse sıkılıp oynamayı bıraktım. Sarmıyor beni siz nasıl tutkunu olup uzun süre oynadınız ?

Murat yukarda da belirttiğim gibi oyunun keyfi tamamen Klan savaşları ve Efsane Lig de kupa kasmakta.
Ancak içine girince anlarsın ;)

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Clash Royale ilgimi cekti benim baya. Birebir kimleyse savasmak cok zevk verici birsey. Ama sende dogru diyosun. Guzel bir klanin, koyun oldukdan sonra oyundan zevk almaga basliyosun. Bende 3-4 ay gibi bi sure cok guzel bir savas klaninda olmusdum, oyunun en keyif aldigim zamanlariydi.
Ben kötünün iyisi diye tabir edebileceğim bir zamanda altın ligindeyken bir klana girmiştim 1 2 haftalığına ejder felan ne istersek atıyorlardı savaştığımız klanlarda benden max 6 7 köy üstündü ve diğerleriyle dişe diş kapışabiliyorduk o vakitten iyi keyif almıştım gerçekten arkadaşın dediği gibi fulleyince güzel ama fulleyene kadarda iliğin kemiğin gidiyor.Değer mi bence değmez nasıl olsa fullesen yeni güncellemeyle yeni bir şeyler gelecek dahada karmaşıklaşacak.Hevesini alıp silmen gereken bir oyun.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Ben kötünün iyisi diye tabir edebileceğim bir zamanda altın ligindeyken bir klana girmiştim 1 2 haftalığına ejder felan ne istersek atıyorlardı savaştığımız klanlarda benden max 6 7 köy üstündü ve diğerleriyle dişe diş kapışabiliyorduk o vakitten iyi keyif almıştım gerçekten arkadaşın dediği gibi fulleyince güzel ama fulleyene kadarda iliğin kemiğin gidiyor.Değer mi bence değmez nasıl olsa fullesen yeni güncellemeyle yeni bir şeyler gelecek dahada karmaşıklaşacak.Hevesini alıp silmen gereken bir oyun.

Klan adı vermek istemiyorum ama kısaca şunu söyliyim ben benim diyen ve karşımızda duracak klan yok.
Oyunu fullemeden bu oyunun zevkini anca köy kasarak alabilirsiniz ama fulledikten aknraki normal ve klan savaşlarının tadı çok farklı. Güncelleme olmazsa oyununla birlikte yapımcının da para kazanma olayının bittiği andır.

Her ne kadar güncellemeler full köyler başta olmak üzre diğer köy sahiplerinin canını sıksada güncelleme oyuna farklı bir vizyon katıyor. Örneğin inşaatçı köy üssü her ne kadar yeşil taş satın alımına dayalı olsa bile kendi başına farklı bir oyun tadını veriyor.

Köy fullemek kolay birşey olmadığı gibi zaten oyunun vizyonu gereği uzun süreçte elde edebilicek bir durumdur.
Burdaki espri ise yine yeşil taş olayıdır. Şahsen güncellemeye en az 6 aylık periyotlarda büyük olmamak kaydıyla en azından full köylere ağır gelmeyecek şekilde yayınlanmasına karşı değilim.

Oyunu oynamayı tavsiye edermiyim; hayır. Müthiş bağımlılık yaptığı için tavsiye etmiyorum.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
bende oynuyorum clash of clans yeni güncellemeyle gelen köy yaması müthiş olmuş clash royale bambaşka tabi

clash royale de rakip tanımam :D

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Güncelleme olmazsa oyununla birlikte yapımcının da para kazanma olayının bittiği andır.
Doğru ama bununda bir sınırı olmalıdır dönemin çoğu batmakta olan oyununda yaptığı gibi oyunu sürekli paraya ve uzun süreli geliştirmelere zorluyorlar.Örneğin en basitinden clash royale.Daha hazırki efsanevileri tamamlayamayanlar varken yenileri çıkıyor e adam haliyle sürekli o yeni efsanevi sahiplerine kaybedip denklerini yeniyor sabit kupada kalıyor buda oyundan bıktırıyor insanı.

Son mesajlar