Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Teşekkür ederim kanka 3589₺ ye aldım fiyat uygun mu sence
--- Gönderi Güncellendi ---

Evet arkadaş doğru söylüyor çünkü telefonlar beklemede çok şarj yer ama aktif kullanırsan daha çok ekran süresi alırsın
Uygun. Kutu açılışını video çekersin:)

Eldorado47

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Telefonu şarjdan çektim bir saat içinde %97 ye indi şarj hiç bir şey yapmadan çok hızlı düşüyor

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
biraz önce güncelleme var diye bildirim geldi girdim baktım en son sürüm diyor samsung trollüyor mu beni anlamadım

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Beyler s8 kullaniyorum da sizde de always on var dikkatimi cekti sarjda cihazi bıraktım ve 1.30 2 saat dokubmadim sonra aldim. Ekrani actim 01 boyle ekranin arkasinda silik gibi durdu. Ama gitti yani bir anda orasi wallpaper rengini aldi sonradan. Anlamadim:)

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
ARKADAŞLAR....
Telefonum da muzik dinlerken (SamsungMusic, GooglePlay Music, Spotify, PowerAmp) bu saydigim tum media playerlar da dahi denememe ragmen dinledigim muzik bir anda duruyor. Programlar kapanmiyor fakat sanki Pause tuşuna basmiş gibi kendi kendine duruyor ve ben yeniden Play tuşuna basmak zorunda kaliyorum. Artik bu hata inanilmaz derecede rahatsiz etmeye başladi. Lutfen yardimci olun.
Hiçbir şey yokken durduk yere duruyor muzik...
Arkadaşlar hepiniz telefonu falan sıfırla diyeceksiniz de bi sürü video mp3 foto program vs var. Bunlari telefonu sıfırladiktan sonra yeniden eski halinde geri yukleyebileceğim bi program varsa tamam yoksa hic bulasmak istemiyorum.
Bi programla cakişma yapiyor buyuk ihtimalle

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
ARKADAŞLAR....
Telefonum da muzik dinlerken (SamsungMusic, GooglePlay Music, Spotify, PowerAmp) bu saydigim tum media playerlar da dahi denememe ragmen dinledigim muzik bir anda duruyor. Programlar kapanmiyor fakat sanki Pause tuşuna basmiş gibi kendi kendine duruyor ve ben yeniden Play tuşuna basmak zorunda kaliyorum. Artik bu hata inanilmaz derecede rahatsiz etmeye başladi. Lutfen yardimci olun.
Arkadaşlar hepiniz telefonu falan sıfırla diyeceksiniz de bi sürü video mp3 foto program vs var. Bunlari telefonu sıfırladiktan sonra yeniden eski halinde geri yukleyebileceğim bi program varsa tamam yoksa hic bulasmak istemiyorum.
Smart switch kullaniyorum ben memnunum

baby_face_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekli dosyayı görüntüle 22807
Kılıf geldi 119 tl %100 orjinal nerdeyse 250 liraya alacaktım samsung bayiden iyiki almamışım pdateknoloji iyiki varsin
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende çok git gel yaptım bu kılıfı almak için. Hatta dediğiniz gibi 250 lirayı gözden çıkarak Samsung shopa gittim. Yetkili arkadaş "katlayarak kullanacaksınız tavsiye etmiyorum, bozuluyor" deyince almaktan vazgeçtim. Onun yerine 128Gb mcsd kart alıp harici hafızamı genişlettim.

Gear S2 kullanıcısı olarak bence de çok gereksiz. Arkadaş gibi bir hevesle aldım şimdi 400 TL'ye bile satamıyorum. Bence buna vereceğiniz parayı farklı şekilde değerlendirin.

Son düzenleyen moderatör:

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
ARKADAŞLAR....
Sorun kulaklıkta olabilir başka kulaklıkla denermisiniz? Ona benzer bir sorun bende yaşıyordum jack oturmuyordu eskisinde çok sinir bozucu telefonu bile kırmıştım anlıyorum sizi internetten biraz araştırın ben öyle bakmıştım

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
S7 edge kullanıyorum ve hafıza kartı almayı düşünüyorum. Ama bu kartı aynı telefon hafızası gibi kullanabilecek miyim yoksa daha mı kısıtlı olacak

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 edge kullanıyorum ve hafıza kartı almayı düşünüyorum. Ama bu kartı aynı telefon hafızası gibi kullanabilecek miyim yoksa daha mı kısıtlı olacak
Telefon hafızası olarak kullanamaycaksın ayrı bir bölüm olacak

S7/edgede hafıza kartı kullanan kimler var ? Direk hafıza kartı üzerine video/fotoğraf kaydı yapılabiliyor mu ?

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Telefon hafızası olarak kullanamaycaksın ayrı bir bölüm olacak

S7/edgede hafıza kartı kullanan kimler var ? Direk hafıza kartı üzerine video/fotoğraf kaydı yapılabiliyor mu ?

Ben kullanıyorum. Kameranın seçili kayıt yeri hafıza kartı ve fotoğrafları doğrudan oraya kaydediyor ama raw formatlı olanlar için seçili hafızanın dahili depolama alanı olması gerekiyor.

EK: Şimdi video'yu da denedim UHD videoları da hafıza kartına kaydediyor doğrudan. Sadece raw formatlı fotolar cihaz hafızasına kaydoluyor.

Son düzenleme:

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Sandisk Ultra class10 32gb. Sanırım 80mb/s gibi bir aktarım hızı vardı ambalajın üzerinde yazan...

Bir önceki telefonum (A7 2016) için almıştım bunda da kullanıyorum sıkıntı yaşamadım.

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar s7 edge te, edge ekran kullanırken zorluk cikariyormu

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar bugün güncelleme geldi normal boyutu 340 mb civarı bana 180 mb lık güncellememe geldi neden olmuş olabilir

Çıkrıkcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Siyah agirlikli ucretsiz tema onerebilir misiniz arkadaslar.

betoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Siyah agirlikli ucretsiz tema onerebilir misiniz arkadaslar.
High contrast theme kullanıyorum
cd456e8e7ac3ce2dbb66b49b54326766.jpg

Çıkrıkcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
High contrast theme kullanıyorum
cd456e8e7ac3ce2dbb66b49b54326766.jpg

Bakayim hemen. Tesekkurler.
Klavye temasi kotu olmus sanki. Gozume karisik geldi. Genel itibariyla guzel tema ama. S7 edge icin acilmis tema basligi bulamadim forumda gozumden mi kacti acaba. Yoksa biz olusturup paylasimlar yapsak iyi olur diye dusunuyorum.
Sayin moderator adayimiz,

Siz mi olustursaniz S7 Edge icin tema bolumunu. Daha dikkat cekici olur dusuncesindeyim. Linki de burada paylasir katilim saglayabilirsiniz. @SONG JOONG KI

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Selam samsung ailesi :) Şuan da note 4 kullanıyorum ama gece çekimi ve 5 saat ekran süresinin altına inmesi can sıkmaya başladı ve bende s7 edge düşünüyorum.Batarya performansı nedir ? Gece çekimi nasıl ? siz kullananlardan duymak istiyorum.Note 8 çıktığında almayı hedefliyorum.Birde kronik sorunu var mı (pembe çizgi,ani kapanma v.s)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Selam samsung ailesi :) Şuan da note 4 kullanıyorum ama gece çekimi ve 5 saat ekran süresinin altına inmesi can sıkmaya başladı ve bende s7 edge düşünüyorum.Batarya performansı nedir ? Gece çekimi nasıl ? siz kullananlardan duymak istiyorum.Note 8 çıktığında almayı hedefliyorum.Birde kronik sorunu var mı (pembe çizgi,ani kapanma v.s)
Batarya 5 saat ve üzeri alınıyor.
Gece çekimleri çok iyi.
Performans ve ekran olarak da çook memnunum.
Hiçbir sorunu yok. En kaliteli samsung modeli