HTC U11 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
HTC U11 özellikleri ve fiyatı, bugün gerçekleştirilen lansman ile belli oldu. İşte HTC'nin yeni amiral gemisi HTC U 11 modelinin tüm öne çıkan özellikleri!

htc-u11-ozellikleri-ve-fiyati-1.jpg

HTC U11 bugün gerçekleştirilen lansman ile resmi olarak tanıtıldı. Şirketin yeni amiral gemisi olan HTC U11, hem tasarım hem de donanımsal olarak bir hayli iddialı.

HTC U11 özellikleri

Tasarımsal olarak U Ultra ve U Play modellerinin "akışkan cam" tasarım anlayışını yansıtan telefon, yeni Edge Sense özelliğiyle birlikte "sıkılabilen" metal bölümleriyle bugüne kadar hiç görmediğimiz bir deneyim sunuyor.

Bu özelliği biraz örnekle açıklandıracak olursak, telefonun alt yanlarına baskı yaptığınızda herhangi bir uygulamanın açılmasını veya kamera açıkken telefonu sıkarak selfie çekebilmesi gibi işlevlere olanak tanıyor. Bu özellik, Sense arayüzü içerisinden özelleştirilebiliyor.

htc-u11-ozellikleri-ve-fiyati-3.png

Tasarım tarafında cihazın IP67 sertifikası ile suya ve toza dayanıklı olduğunu belirtelim.

U Ultra ve HTC Bolt modellerindeki gibi 3.5 mm kulaklık girişinden mahrum olan HTC U11, kutu içeriğinden HTC USonic USB-Type Ckulaklıkları ile birlikte çıkıyor. Aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip kulaklığın, oldukça üst seviye olduğu belirtiliyor.

htc-u11-ozellikleri-ve-fiyati-2.png

Teknik özellik tarafında 5.5 inç Quad HD SuperLCD 5 ekran ile gelen telefon, gücünü Snapdragon 835 işlemcisinden gücünü alıyor.

Bu işlemcinin yanı sıra 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı sunan telefonun bir de 6 GB RAM ve 128 GB depolama sunan bir farklı varyasyonu daha olacak.

Bu sefer arka tarafında "Ultrapixel 3" olarak lanse edilen F/1.7 diyafram değerine sahip 12 MP arka kamera ile gelen cihaz, çok daha hızlı otomatik odaklama ve geliştirilmiş HDR vadediyor. Ön tarafta ise 16 MP'lik bir selfie kamerası bulunuyor.

Son olarak cihazda 3000 mAh kapasiteli pilin yer aldığını da belirtelim.

download (5).jpg

download (6).jpg

HTC U11 çıkış tarihi ve fiyatı

Mayıs ayı sonuna doğru satışa çıkacak telefon 649 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Ancak HTC U11'in ülkemize ne zaman geleceği ve fiyatının ne olacağı henüz bilinmiyor.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Tasarımı bilmiyorum ama kamerası profesyonel fotoğraf makineleri ile yarışacak.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tasarımı bilmiyorum ama kamerası profesyonel fotoğraf makineleri ile yarışacak.
Dxomarka göre yorum yapıyorsan yapma bence
G5e 86 verip V20ye 85 veren S7nin 88 Foto 88 video puanı varken genel puan olarak 88 puan verip HTC10un 88 foto 86 video puanı varken genele yine 88 veren salak bir site

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Dxomarka göre yorum yapıyorsan yapma bence
G5e 86 verip V20ye 85 veren S7nin 88 Foto 88 video puanı varken genel puan olarak 88 puan verip HTC10un 88 foto 86 video puanı varken genele yine 88 veren salak bir site
Haklısın. Siteyi bir inceledim de hakikaten öyle.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Haklısın. Siteyi bir inceledim de hakikaten öyle.
S8 ile HTC 11 karşıalştır ikisinide piksel büyüklüğü 1.4 pikometre HTC 11 sensör büyüklüğü belli değil birei ultra pixel3 öbürü multi frame sensör ve Note 7den aldığı belkide dahada geliştirilmiş görüntü işleme işlemci destekli Dual Pixel 12 mp . Çok net eminim S8 galip gelecek.

Son düzenleyen moderatör:

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
S8 ile HTC 11 karşıalştır ikisinide ğiksel büyüklüğü 1.4 pikometre HTC 11 sensör büyüklüğü belli değil birei ultra pixel3 öbürü multi frame sensör ve Note 7den aldığı belkide dahada geliştirilmiş görüntü işleme işlemci destekli Dual Pixel 12 mp . Çok net eminim S8 galip gelecek.
Peki buldum tecrübeliyi soru sorayım :D S7 EDGE ile S8 kamera farkı çok var mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Peki buldum tecrübeliyi soru sorayım :D S7 EDGE ile S8 kamera farkı çok var mı?
Herkes var diyor ben S8in gördüm ama çok net göremedim youtubeda gördüklerime bakarak konuşursam Düşük ışıkta renk doğruluğu 4Kda oıs performansı daha iyi. Düşük ışıkta noıse temizlemede de daha iyi
--- Gönderi Güncellendi ---
Yalnız videoda ön kamerada niye S8 o kadar dar açılı anlayamadım. Kenarlardan video saibtleme için kesmiş sanırım.

atalay11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC U11 bence cok guzel olmus turkiyeye kesin gelicek mi acaba ?

SamsunluAhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abiler ultrapixel ne demek 12 pixel 24 pixelemi denk geliyor

atalay11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Murat Burç abi turkiye lansmani yapilacak mi acaba ya da tahmininiz ne yondedir ?

SamsunluAhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Htc sensataion Xe kullandım çok memnundum şimdi sony Z5 Compact kullanıyorum bu ay sonu sony XZ premium tanıtılacakmış 800 ppi ekran kontrastı çift hoparlör ama gözüm htc U 11 de ne yapmalıyım şık bir duruşu var yardımcı olursanız sevinirim. Arkadaşlar ıphone 7 al diyor bende abd ye para kazandırmak istemem S8 i hiç sevmedim hoparlörden gelen ses az gibi beni tatmin etmedi. Özellikle çekindiğim durum gelecekte güvenlik için kullanılacak göz iris tarayıcısı bir telefonda şimdiden olması fiziksel bilgilerimi abd ye gönderemem ekran 5.5 inç büyük olmaması cebe sığmalı diyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Htc sensataion Xe kullandım çok memnundum şimdi sony Z5 Compact kullanıyorum bu ay sonu sony XZ premium tanıtılacakmış 800 ppi ekran kontrastı çift hoparlör ama gözüm htc U 11 de ne yapmalıyım şık bir duruşu var yardımcı olursanız sevinirim. Arkadaşlar ıphone 7 al diyor bende abd ye para kazandırmak istemem S8 i hiç sevmedim hoparlörden gelen ses az gibi beni tatmin etmedi. Özellikle çekindiğim durum gelecekte güvenlik için kullanılacak göz iris tarayıcısı bir telefonda şimdiden olması fiziksel bilgilerimi abd ye gönderemem ekran 5.5 inç büyük olmaması cebe sığmalı diyorum
Sana şunu yazmıştım başka bir konuda ayrıca S8 ekran kasa oranı sebebiyle çok rahat sğıyor cebe
Ben samsung taraftarıyım. 3ü arasından S8i tercih ederdim. Dış seside mono hoparlör olmasına karşın iyi. Htc 10 vs S7 Edge hoparlör testi S7 edge gürültülü bir ses veriyor. S8 de S7den daha kaliteli ve gürültülü
Param olsadyı. Elimde de Z5 compact gibi bir cihaz olsaydı. Note 8i beklerdim.
Samsung kore şirketi
Peki abi ne zaman gelir
1 aya lansman yapılır ne zaman gelir bilemem.

atalay11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkiye lansmani ne zaman olur ve fiyati konusunda bi bilgilendirme yapabilirsen abi cok mutlu olucam

SamsunluAhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
HTC abd ürünümü Z5 compact ufak diye aldım ama ufakta olmuyor büyükde ele avuca gelmiyor aslında Samsung S8 Htc U 11 ve Sony ZE premium karşılaştırılmasını isterim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
HTC abd ürünümü Z5 compact ufak diye aldım ama ufakta olmuyor büyükde ele avuca gelmiyor aslında Samsung S8 Htc U 11 ve Sony ZE premium karşılaştırılmasını isterim.
HTC tayvan .
Samsung güney kore
Apple ABD
S8 gayet küçük bir cihaz gidin inceleyin muhtemelen 5.5 HTC 11den küçük olacaktır.
XZ Premium ve S8 esamesi okunmayan cihazlar HTC yeni tanıtıldı XZ premşum ise samsungun 835 amborgosuna takıldı.
Sonylerin hep ses kısıklığından şikeyet edilir.

Ben size iddali olan HTC 10u attım S7 Edgenin hoparlör sesine kısık derler burda HTC10u geçmiş. S8de yine çok iyi performans göstercektir.
Ama dediğim gibi.
Para varsa Note 8beklenmeli

atalay11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Murat abi htc u11 hakkindaki dusuncelerin nelerdir ben htc hayraniyim htc10 alicaktim turkiyede kalmamis bu telefon gelirse almayi dusunuyorum bence telefon gayet iyi olmus sizin dusunceleriniz nelerdir acaba ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Murat abi htc u11 hakkindaki dusuncelerin nelerdir ben htc hayraniyim htc10 alicaktim turkiyede kalmamis bu telefon gelirse almayi dusunuyorum bence telefon gayet iyi olmus sizin dusunceleriniz nelerdir acaba ?
Güzel fakat çerçeve çok.
Çok fazla bütçem olsaydı alacağım tek telefon Note 8 olurdu. Şu gün için ise S8, Ama HTC 11 alınmayacak bir cihaz değil.Zaten amiral gemisi cihaz işte

atalay11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel fakat çerçeve çok.
Çok fazla bütçem olsaydı alacağım tek telefon Note 8 olurdu. Şu gün için ise S8, Ama HTC 11 alınmayacak bir cihaz değil.Zaten amiral gemisi cihaz işte
Note 8 nasil olucak ki beklentiniz cok yuksek heralde en fazla ne yapabilirlerki s8 den farkli

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 8 nasil olucak ki beklentiniz cok yuksek heralde en fazla ne yapabilirlerki s8 den farkli
S8i gömecekler.:D

4K 60/120 fps video kaydı bekliyorum çift kamera kesin gelecek ve ilk defa bir telefonda iki kamerada da OIS olacak diye düşünüyorum.
ekran altında parmak izi okuyucusu. 4K ekran
Note adını temizlemek için uğraşacaklar.

atalay11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S8i gömecekler.:D

4K 60/120 fps video kaydı bekliyorum çift kamera kesin gelecek ve ilk defa bir telefonda iki kamerada da OIS olacak diye düşünüyorum.
ekran altında parmak izi okuyucusu. 4K ekran
Note adını temizlemek için uğraşacaklar.
Peki htc sense companion hakkinda ne duaunuyorsunuz nasil olmus ya da daha da gelistirilebilir mi ?

ShiftBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
289
@Murat Burç HTC konusunu da mı sabote ettin. Yakında tüm forum olarak Samsung alacağız lütfen sakin ol.