Sorularınız var mı? ShiftDelete.Net Cevaplıyor #86

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lory9335

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba herkese İzmirden selamlar 1200-1600 Tl bütçem var telefon almak istiyorum Huawie mate s hoşuma gidiyor önerir misiniz yoksa 1200-1600tl civarı alabileceğim en iyi telefon hangisi acaba?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba herkese İzmirden selamlar 1200-1600 Tl bütçem var telefon almak istiyorum Huawie mate s hoşuma gidiyor önerir misiniz yoksa 1200-1600tl civarı alabileceğim en iyi telefon hangisi acaba?
Önermem eskidi. Zenfone 3 Xperia X ve X compact Lenovo P2 bakabilirsiniz. İthalatçı garantili olarak da Xioami Mİ5 ve Mİ5S çok iyi seçimler olur.
P9 lite önermem 16 gb hafızalı telefon alınmaz

Burak.Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiomi Mi 10000 mAh (2. Nesil) Powerbank almayı düşünüyorum. Önerir misiniz ?

Lory9335

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önermem eskidi. Zenfone 3 Xperia X ve X compact Lenovo P2 bakabilirsiniz. İthalatçı garantili olarak da Xioami Mİ5 ve Mİ5S çok iyi seçimler olur.
P9 lite önermem 16 gb hafızalı telefon alınmaz

p9 lite bende almam dediğiniz gibi 16 gb telefon alınmaz Mate S çok hoşuma gitti ekran olsun özellikleri olsun eskimiş olması aslında önemli değil benim için içime sinmesini istiyorum sonyler küçük ekran lenovoda laptop markası telefon yapabilir mi diyor insan eskimemiş olsa alınır mı Mate S ?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
ben 16000 olanını kullanıyorum çok memnunum Xiaomi Powerbank konusunda iyi öneririm
taşıması çok zor değil mi?
--- Gönderi Güncellendi ---
iphone 7 plus aldım 2 gün önce ama s8 plus ta aklım kaldı sizce nasıl bir seçim bu arada 16 yaşındayım
aynen devam et. Güzel seçim.

Temiz bir Xiaomi Mi5 al bak keyfine.

M

Murat Burç

SDN Okuru
p9 lite bende almam dediğiniz gibi 16 gb telefon alınmaz Mate S çok hoşuma gitti ekran olsun özellikleri olsun eskimiş olması aslında önemli değil benim için içime sinmesini istiyorum sonyler küçük ekran lenovoda laptop markası telefon yapabilir mi diyor insan eskimemiş olsa alınır mı Mate S ?
Yapar çatur çutur yapar. Lenovo P2 Zenfone 3 Xperia X alırsanız daha mutlu olrusunuz X compactda var bu cihazın kamerası arka kamerası XZ ile aynı sadece 4K çekemeyen versiyonu fakat kalın ve plastik kasalı bir telefon Xperia X ise iyi bir arka kamera ve çok iyi bir ön kameraya sahip. Başta dediğim gibi Xperia X Zenfone 3 lenovo P2 bakın ithalatçı tarafında Samsung C9 Pro (6GB LPDDR3 Rama iyi bir bataryaya 6 inç ekrana sahip bir cihaz ) ayrıca yine ithalatçı tarafında Xiaomi mi5 veya Mİ5s de bakabilirsiniz . Mate S önermem beğenme sebebiniz büyük ekran sa lenovo P2 Zenfone 3 5.5 C9 Pro 6 inç cihazlar

Lory9335

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapar çatur çutur yapar. Lenovo P2 Zenfone 3 Xperia X alırsanız daha mutlu olrusunuz X compactda var bu cihazın kamerası arka kamerası XZ ile aynı sadece 4K çekemeyen versiyonu fakat kalın ve plastik kasalı bir telefon Xperia X ise iyi bir arka kamera ve çok iyi bir ön kameraya sahip. Başta dediğim gibi Xperia X Zenfone 3 lenovo P2 bakın ithalatçı tarafında Samsung C9 Pro (6GB LPDDR3 Rama iyi bir bataryaya 6 inç ekrana sahip bir cihaz ) ayrıca yine ithalatçı tarafında Xiaomi mi5 veya Mİ5s de bakabilirsiniz . Mate S önermem beğenme sebebiniz büyük ekran sa lenovo P2 Zenfone 3 5.5 C9 Pro 6 inç cihazlar

peki çok teşekkür ederim

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
iphone 7 plus aldım 2 gün önce ama s8 plus ta aklım kaldı sizce nasıl bir seçim bu arada 16 yaşındayım
Güzel tercih ama ben olsam S8+ alırdım :) Güle güle kullan :)

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Laptopum konusunda sıkıntılarım var,nvidia kontrol paneli açılmıyo ve device managerda code 43 hatası veriyo,internette ne gördüysem yaptım format dahil ama olmadı.Sıkıntı yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mıdır?Lütfen yardım edin

DDU (Display Driver Uninstaller) ile sürücüleri tamamen sil, sonrasında C:'deki NVIDIA klasörünü Shift+Delete yapıp sil.

Sonra restart at, PC acılınca sürücüyü kur ama ÖZEL kısmını seçip "temiz kurulum" yaptır.

Eğer hala sorun devam ediyorsa sıkıntı donanımsaldır..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güzel tercih ama ben olsam S8+ alırdım :) Güle güle kullan :)
Kaan abi şunu sormuştum bi bakabilir misin : Bir soru daha forumda ben telefon önerirken bu bilgi lazım oluyor Xperia X Compact arka kamerası ,XZnin 4K video çekemeyen versiyonu değil mi ? Birde arka kamera olarak Xperia X mi Xperia X compact mı daha iyi ? Benim bildiğim X compact XZnin arka kamerasına sahip olması sebebiyle daha iyi yanlış mıyım ? Millete ona göre telefon önereceğim de

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
HTC 10 iyi alınır mı

Bu başlık altından yönelteceğiniz sorularınız da canlı yayında editörlerimiz tarafından cevaplanacak.

Bizi izlemeye devam edin.
[/QUOTE]
Müzik dinleyeceksen sırf kutudan çıkan kulaklık için bile alınır bence

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Kaan abi şunu sormuştum bi bakabilir misin : Bir soru daha forumda ben telefon önerirken bu bilgi lazım oluyor Xperia X Compact arka kamerası ,XZnin 4K video çekemeyen versiyonu değil mi ? Birde arka kamera olarak Xperia X mi Xperia X compact mı daha iyi ? Benim bildiğim X compact XZnin arka kamerasına sahip olması sebebiyle daha iyi yanlış mıyım ? Millete ona göre telefon önereceğim de

Xperia X Compact kullanma imkanım olmadı maalesef. Sensör XZ ile aynı ise dediğin doğru ancak bilgim yok bu konuda

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
lg g5 e android 8 gelirmi sizce ? #sdncevaplıyor

Bence gelmez. Gelse de çok sonra gelir.

Xiaomi mi 6 Türkçe dil seçeneğindeki olacak mı ?

Türkçe dil desteği olacak.

Xperia xz mi HTC 10 my Moto z mi

HTC 10 derim ben.

Almışsın artık, takılma bence :) Ama s8+'da aklın kalması çok normal...

Xiomi Mi 10000 mAh (2. Nesil) Powerbank almayı düşünüyorum. Önerir misiniz ?

En beğendiğim modellerden biri benim. Gözü kapalı al derim.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bir sonraki canlı yayınımızda görüşmek ümidiyle!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar